Свекруня• 07 сентября 2025

Є тут такі жінки, що все життя самі і без дітей?

Чи вважаєте ви, що життя пройшло марно?
Стебель березы• 07 сентября 2025
Ответ дляСвекруня
Нічим людина не керує. Бо заплануєш собі, і щось як трапиться, і всі плани...
Погано плануєте
Хочу наколоти губи• 07 сентября 2025
Марно? З чого б це?
А не марно - це коли ти абсолютний додаток до дитини мінімум 3 роки, а потім все одно все життя будується з огляду на дитину - навіть на нормальну роботу не вийдеш, бо ніхто не буде терпіти вічні лікарняні і графік дитсадка. Я вже не кажу про час на себе, відпочинок, покупки, залежність від чоловіка у декреті та після, бо знову ж таки на нормальну роботу не візьмуть.

А одна - хочеш працюєш і норм заробляєш, хочеш не працюєш, живеш на відкладене, ні під кого не підлаштовуєшся, подорожуєш куди і коли захочеш, своїм часом сама розпоряджаєшся.

Так, можна мати свободу і з дитиною, але то можуть собі додзволити пару відсотків заможних жінок. Всі інші тримаються і терплять всі вибрики чоловіків, бо бояться щоб не пішов, або ішачать і терплять всі загони на роботі, бо теж бояться, щоб не вигнали, бо не буде чим годувати дитину.

А без сім´ї і дітей - ти живеш вільно і швидко прощаєшся з тими, хто виходить з берегів.
Чумачечая Весна• 07 сентября 2025
Ответ дляУгги в горошек
Вот я хочу жить в удовольствие, и ничего не делать
Можно так?
А тут говорят надо работать, зачем? Почему?
Вот я так живу. Первый брак по дурости молодой, дочку родила. Сейчас она взрослая, я замужем второй раз, не работаю и не хочу. Тоже хочу немного порадоваться жизни😀
Nathalie27• 07 сентября 2025
Ответ дляВредняжка
На вас ваш родовід і обірветься
Я з багатодітної сімʼї. У мене 6 племінників і племінниць. Для продовження роду вистачить
Як міряти?• 07 сентября 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Марно? З чого б це?

А всі незаміжні і бездітні не ішачать за 3 копійки і не терплять загони, а тільки працють в своє задоволення, отримують стільки, що час від часу кидають роботу і живуть на відкладене?)) Переконуючи себе у тому, що всі заміжні нещасні і терплять чоловіків і десь ішачать. Типова бравада місцевих ’сильних і незалежних’ .
Ашотакоя• 07 сентября 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Марно? З чого б це?

Не згодна з Вами, наче діти, то вічний тягар.
Не тільки заможні можуть почуватися вільними з дітьми та не всіх чоловіків треба терпіти.
ЯблокоРаздора• 07 сентября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Пишите как есть, бравада типичных неудачниц.
Обнимашкина• 07 сентября 2025
Я думаю, що ті, хто не хотів дітей і сім´ю і не мають її - не будуть відчувати, що життя пройшло марно, тому що одразу були з іншою установкою на сенс життя.
А ось ті жінки, які хотіли (мали таку жіночу необхідність і внутрішнє наповнення) мати сім´ю, дітей, але не склалося - ті скоріше за все будуть ближче до старості мати оце відчуття марності. Бо незакрита певна потреба в житті.

P.S. маю чоловіка, двох дітей, гарну роботу (фінансово незалежна) і мені трошки дивно читати, що всі жінки з сім´єю якісь ’неудачніци’ чи ’іждівенки’, чи нереалізовані. В мене навпаки відчуття абсолютного наповнення в житті, то, мабуть, і є щастя для мене
Ашотакоя• 07 сентября 2025
Вибір кожного, що він має, хоче мати чи не хоче! Головне в цій історії жити своє життя в задоволення, наскільки це можливо.
Горлаю зрання• 07 сентября 2025
Ответ дляПургену мне
В сенсі як. Сама живу, не заміжня. Нормально
Вам самотньо буває чи не находе так?
Хочу наколоти губи• 07 сентября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Жіночко, заспокойтесь, я вже бачу, яка ви щаслива з дітьми, аж через екран щастя ллється.
Ну і судячи з вашого розуміння тексту, очевидно яка у вас освіта і шикарна робота.
Ви - типове підтвердження всього вищенаписанного.
Пургену мне• 07 сентября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Вам самотньо буває чи не находе так?
Давно не самотньо, звикла. Раніше шукала, теперь втікаю, не хочу
Горлаю зрання• 07 сентября 2025
Ответ дляПургену мне
А скільки вам років, якщо не секрет?
Нагайна• 07 сентября 2025
Ответ дляСвекруня
Я не можу сказати, що це мій вибір. Адже якби саме я вибирала, то в мене була б власна сім´я.
Так что вам мешает создать семью, родить ребёнка, если возраст и здоровье позволяет?
Рання пташка• 07 сентября 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Марно? З чого б це?

Я от мужа сама ушла, зарабатываю, свекр сидит с ребенком, когда мне надо. Его желание, кстати, и он очень любит внука. С ребенком никогда не ’ зашивалась’. И такое бывает, прикиньте
Нагайна• 07 сентября 2025
Ответ дляСвекруня
Многие выстраивают свою жизнь так, как они хотят жить. Да, невозможно всё предусмотреть и всегда получать тот результат , которого ты ожидаешь. Но тем не менее многие добиваются поставленных целей.
Рання пташка• 07 сентября 2025
Ответ дляЯк міряти?
+++ ага, так само ишачат, только без детей
Нагайна• 07 сентября 2025
Ответ дляУгги в горошек
Я смотрю бездетные живут долго, они в шоколаде
В шоколаде только те, у кого много денег. Одинокие и бедные живут плохо.
Швабристка• 08 сентября 2025
Нет груза в виде детей, нет ответственности- жизнь в легкую.. да.. прям очень зря.. (шутка)
Не гоню• 08 сентября 2025
Была в браке давно, считается?
Не гоню• 08 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Життя ще не пройшло. Є племінники, є похресники. Нема стресу від вирощування дитини і виховання чоловіка.
А племянники нахрен всрались? Это даже не свои дети. Еще не хватало с какими-то поемянниками возиться или тратить на них время или деньги.
Не гоню• 08 сентября 2025
Ответ дляСтебель березы
Я б теж не хотіла
Але бачу багато жінок, які не хочуть не здатні і не можуть потягнути материнство
То їх справи. Хай буде так
Ви такая оптимистка, тут неизвестно просуществует ли человечество еще хоть лет 20, а то за каких то детей думай
автор Свекруня • 08 сентября 2025
Ответ дляНагайна
Нагайна• 08 сентября 2025
Ответ дляСвекруня
Ну детей уже не родить , а семью создать можно.
Кинг-Конгша• 08 сентября 2025
Ответ дляСтебель березы
Це їх життя і їх вибір
А чи дійсно свідомий вибір- не народжувати дітей?? Чи так склалося, що не знайшла чоловіка чи по здоровю не змогла ?? А фін становище не дозволило народжувати без чоловіка чи оплатити сур маму?? Тоді вибір без вибору, виходить.
Пургену мне• 08 сентября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
А скільки вам років, якщо не секрет?
Зам. зав. Анонима• 08 сентября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Бывает и так, как вы описываете. Женщины с осознанным подходом к этому вопросу, которые хотят благоприятных условий для деторождения, однако дождаться их так и не удается.
А есть и те, кто реально не хотят - и ищут мужчину с похожими ценностями, в которые родительство не входит, а свои деньги предпочитают тратить на себя.
Як міряти?• 08 сентября 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Жіночко, та ви просто ’майстер’ примітивних психологічних маніпуляцій :)) Що не так? Не сподобалось як я швидко і легко спростувала вашу примітивну однобоку браваду?
Те, як вас порвало від мого коменту і ви поперли танком, щось там фантазувати про мене і звинувачувати мене у власних діагнозах, дуже добре підтверджує, що я не помилилась.