Цікавий писочок• 07 сентября в 22:52
Що можна сказати про людину, яка в офісі вивішує свої персональні грамоти?
Є колега, з попереднім досвідом держслужбовця, з усіма налогоджує зв´язки, гучно сипле жартами, вміє порішати. Ще він займається волонтерством, на цій хвилі подвоїв мережу корисних людей і при цьому вивішує усі свої Подяки, грамоти, знамена в спільній кімнаті. Реально всі стіни завішані. Як в музеї.
Це нормально? Навіщо це йому?
Дівчина Гілмор• 07 сентября в 22:53
Мітить в шефи.
Це для нього як стимул щось робити. Таке собі визнання в суспільстві. Він робить і йому дають відзнаку за те, що він робить.
Молодець
А у нас макарошки• 07 сентября в 22:54
Думаю більше нема де вішати. Хоче визнання в дома нема кому показати
Крижана бурулька• 07 сентября в 22:58
Ответ длявентиляторная
А для чего тогда грамоты и где показывать свои достижения?
Можно в подъезде жилого, многоэтажного дома или в лифте. Не, ну а че?))
Тантрический кекс• 07 сентября в 22:58
Це такий тип людей. Люблять визнання. Це нічого не означає. Людина може бути як золото і як лайно. По одним подякам не відрізнити.
Цікавий писочок
• 07 сентября в 22:58
Ответ дляДівчина Гілмор
Мітить в шефи.
Молодець
В шефи мітить 100%.
Навіщо вивішувати це все в офісі?
Крижана бурулька• 07 сентября в 23:00
Ответ дляКрапипопка
Это так врачи и психологи любят хвастаться.
На кладбище?
Смурфик• 07 сентября в 23:00
Ответ дляКрапипопка
При чём тут хвастовство? Человек проходит курсы, развивается в профессии, участвует в различных семинарах. Значит, к нему будет больше доверия со стороны клиента, как к профессионалу.
Крижана бурулька• 07 сентября в 23:00
Ответ дляЦікавий писочок
В шефи мітить 100%.
Навіщо вивішувати це все в офісі?
А вы у него спросили?
Крижана бурулька• 07 сентября в 23:01
Ответ дляСмурфик
Вопрос автора открыт. Для чего этот ’хлам’ его коллегам? В офисе зачем?
Крапипопка• 07 сентября в 23:01
Ответ дляСмурфик
Я оцениваю профессионализм в работе, а не бумажки.
Ромашкинная• 07 сентября в 23:02
З того що помічала - в багатьох людей грамоти, відзнаки, сертифікати висять над їх робочим столом у приміщенні де працюють, навіть якщо це спільне приміщення на кілька осіб. Багато хто ще й дипломи та лійензії неохідні для роботи вішає, наприклад якщо приймає клієнтів - все видно відразу й питань нема. А де їх вішати? Вдома для кого? Дивна тема. Я коли працювала на держслужбі нам на роботі взагалі грамоти разом із рамочкою вручали , і місцевий ’завгосп’ вішав їх нам над робочим столом
Крижана бурулька• 07 сентября в 23:03
Ответ дляКрапипопка
А эти ’бумажки’ в золотой рамочке (из Авроры). Вы ж не путайте.
Цікавий писочок
• 07 сентября в 23:03
Ответ дляЦарівна Жабка
А где их вешать?
Вдома, це ж персональні.
У нас багато хто у ВСУ, і є інші волонтери і люди з заслугами. Ніхто не вирішується.
Крижана бурулька• 07 сентября в 23:04
Ответ дляЦікавий писочок
Вдома, це ж персональні.
Да спросите у него. Господи. Пусть скажет вам, а вы потом нам. И все.
Цікавий писочок
• 07 сентября в 23:05
Ответ дляКрижана бурулька
А вы у него спросили?
Спитала, тепер він на мене зуб точить
Крижана бурулька• 07 сентября в 23:06
Ответ дляЦікавий писочок
Спитала, тепер він на мене зуб точить
Давайте я спрошу. Мне пофиг. Хоть пусть всю челюсть точит.
Дівчина Гілмор• 07 сентября в 23:07
Ответ дляЦікавий писочок
В шефи мітить 100%.
Навіщо вивішувати це все в офісі?
Щоб ви всі знали, що перед вами не аби хто. А огогого! Керівництво, щоб бачило в першу чергу
Цікавий писочок
• 07 сентября в 23:07
Ответ дляРомашкинная
Професійні, так, то зрозуміло.Ті знамена та грамоти що він ваша не мають відношення до роботи ні його, ні компанії
Цікавий писочок
• 07 сентября в 23:08
Ответ дляPrervana
У него отдельный кабинет или персональный угол, в котором стоит его стол, мебель? Если да - то это его пространство и он там всё это развешивает. Если начальство не против - то в принципе, почему бы и нет.
У нього ’угол’, в кабінеті 4 людини, стіни завішані усі
Садоводница• 07 сентября в 23:08
Я тоже держслужбовець, у нас у каждого в кабинете грамотами все обвешено
Ромашкинная• 07 сентября в 23:10
Ответ дляЦікавий писочок
Вдома, це ж персональні.
авторе ви не те що дивна, ви вибачте якась притрушена. Для чого вони вдома? Грамоти, подяки, дипломи, ліцензії, сертифікати про підвищення кваліфікації та інші подібні професійні документи - ви взагалі їх функцію усвідомлюєте? Скільки вам років, ви школу закінчили??? Нащо воно вдома, якщо ці документи видаються для підтвердження професіоналізму а не для особистого любування, і бажано щоб вони були на виду, принаймні для клієнтів так точно
Цікавий писочок
• 07 сентября в 23:10
Ответ дляКрижана бурулька
Думаєте, він отак все і скаже?
Питала. Тепер в немилісті:)