Підкажіть, можливо комусь призначали гідазепам на ГВ. Як ви годували дитину? Чи був вплив на дитину? Одразу пояснюю, мамі дуже погано і це дійсно життєва необхідність.
NesmeyanaYa• 08 сентября в 08:28
В інструкції чітко написано, що не можна.
Не варто експерементувати на дитині. Краще завершити ГВ, і почати лікування
Wendy Rhoades• 08 сентября в 08:33
це транквілізатори, вони пригнічують нервову систему і дитини в тому числі.
Ответ дляфафелька
Я с психиатром обсуждала этот вопрос, когда была на ГВ.
Ситуативно врач позволил прикрыть начало приема антидепрессантов гидазепамом. Не постоянный прием, а несколько разовых.
Дякую! У мене дозування 1/4 таблетки 2 рази в день. Я отримала сильний стрес, під час обстрілу і чоловік з фронту у відпустку спонтанно приїхав. Дуже все емоційно. АД приймаю золофт, дозування 50 поки.