Я тут с краю постою• Изменено 26 августа в 14:37
Як же важливо хвалити людей…
Йшла з коробкою невеличкою з пошти, чоловік виходить з ЖК, побачив мене і тримає двері для мене, виходжу, посміхаюсь, кажу «щиро дякую, дуже приємно». Бачили б його обличчя, засяяв, присоромився трохи і такий «будь ласка, радий вам допомогти»
Що ото робить похвала з чоловіками :)
А мій вдома сидить, не можу вичавити добре слово для нього, хоча він теж потребує
Що ото робить похвала з чоловіками :)
Червона ікорка• 26 августа в 14:37
Ответ дляЯ тут с краю постою
Чогось хвалити незнайомих людей легше
бо вони про вас нічого не знають
Играю у края• 26 августа в 14:38
Ответ дляЧервона ікорка
бо вони про вас нічого не знають
А ви про них 😅
Пригощаю кашею• 26 августа в 14:39
Ну так похваліть, молодець, не вставав, то і нічого не заляпав, лежи собі рівненько.
Я тут с краю постою
• 26 августа в 14:39
Ответ дляЧервона ікорка
бо вони про вас нічого не знають
А якщо знають, то це стримує сприймати похвалу?)
Щось я не зрозуміла
Безсовісна кума• 26 августа в 14:39
Я мужа хвалю, его есть за что хвалить
И спасибо всегда ему говорю, а он мне
Я тут с краю постою
• 26 августа в 14:40
Ответ дляБезсовісна кума
Я мужа хвалю, его есть за что хвалить
И спасибо всегда ему говорю, а он мне
Я також намагаюсь, але якось на автоматі, рутинно, без емоцій особливих
Чупа-чупс• 26 августа в 14:41
Думала похвала и благодарность разные вещи. Вы ж не сказали соседу ´божечки, какой вы галантный, просто пример мужественности и добрососедства´
Я тут с краю постою
• 26 августа в 14:42
Ответ дляЧупа-чупс
Ну так, мала на увазі вдячність, але вони мені поряд з похвалою :)
Герцогиня• 26 августа в 14:43
Ответ дляЧупа-чупс
Согласна.
Я тут с краю постою
• 26 августа в 14:44
Ответ дляГерцогиня
Так это не похвала, а вежливость.
Так, але саме цей стан він якось піднімає настрій
Умовно мій плємяш робить щось для мене, а я така, «вау, як приємно, дякую» так він мені потім 100 малюнків намалює, аби це ще почути
Библиотекарь• 26 августа в 14:45
Ответ дляЯ тут с краю постою
Чогось хвалити незнайомих людей легше
Мій ще може трохи бурчати, якщо не хвалю.
Я тут с краю постою
• 26 августа в 14:46
Ответ дляБиблиотекарь
А мій значить, щось там зробив і такий який я розумний, хто б без мене впорався, а я хіхікаю
То він, так, сам себе не похвалиш, ніхто не похвалить
Пригощаю кашею• 26 августа в 14:47
Ответ дляЯ тут с краю постою
А вас хвалить, чи тільки себе?
Я тут с краю постою
• 26 августа в 14:48
Ответ дляПригощаю кашею
А вас хвалить, чи тільки себе?
Рідко дуже, на жаль
Мені теж хочеться чути, але просто так 😏
Хвалить тільки за справи, приготувала щось смачненьке, прибрала, постіль поміняла, відмічає це
Герцогиня• 26 августа в 14:49
Ответ дляЯ тут с краю постою
Все индивидуально) а топил бы вас этот сосед, шумел, по его вине забилась канализация фиг бы вы ему улыбались. Это все до поры до времени, пока не коснулось личных интересов.
А ребенок это да, близкие, друзья.
муха в кедах• 26 августа в 14:51
Это называется взаимовежливостью и нормой. Но смотрю на вас это оказало неизгладимое впечатление
Я тут с краю постою
• 26 августа в 14:52
Ответ дляГерцогиня
А ребенок это да, близкие, друзья.
Ой, у мене була ситуйовина з сусідом, ото я розійшлась на хрест, кричала, бо вони пробили трубу, сверлили щось у підлозі
Той чоловік потім розлучився з дружиною, не бачила його
Але тортик приносив, за «потоп», благо 1 шпалера тільки відклеїлась і всі лампочки горіли як і завжди
Пригощаю кашею• 26 августа в 14:52
Ответ дляЯ тут с краю постою
Рідко дуже, на жаль
Так це ж кожен день і не раз іноді, чи ви рідко щось робите вдома?
Я тут с краю постою
• 26 августа в 14:53
Ответ дляПригощаю кашею
Рідко щось роблю 🤣
Ну на роботі зазвичай, а після не завжди хочу, та і він так само може, але зась
Герцогиня• 26 августа в 14:53
Ответ длямуха в кедах
Ага) А у меня такой общительный сосед, такой общительный и улыбается и разговаривает и сплетни рассказывает про всех. А потом и про тех, кому рассказывает, другим, умножая на 28))
Герцогиня• 26 августа в 14:56
Ответ дляЯ тут с краю постою
Мне эти торты вообще не сдались. Меня этим еще больше можно раздраконить. Если со мной нормально и я так же. Но если человек овно, его улыбочки и комплименты пусть оставит себе. И не перевариваю такое.. Сначала гадят, потом как ни в чем не бывало.
Петриківна• 26 августа в 15:06
Правильно
Хваліть більше чужих і обов´язково розказуйте про це своєму. Це зміцнить ваш шлюб.