Ms. Откровенность• Изменено 08 сентября в 20:22
В садочку гарно поводить, вдома як ураган.. немає сил домовитись
Намагаюсь згладжувати кути
Якось переходити на іншу тему
Переключати- але не виходить
Хочу налити у ванну воду, покупати його- він нервує, плаче і верещить
Дай машинку , йди за машинкою і тд
Я кажу йдемо разом, він не хоче. Мол йди сама. Перший раз пішла- не та машинка, неси іншу. І реве , падає на підлогу, хоче щоб я його носила на руках постійно
Хоче мультик цілий день дивитись
Чому не можна після садочку нормальною дитиною бути? Чому треба обовязково показуватр характер
Забрала із садка - погано, чому з пустими руками. І ниє щоб їхала в магаз щось купувала
3 роки
Щоб я не зробила- все погано і не так((
Якось переходити на іншу тему
Переключати- але не виходить
Дай машинку , йди за машинкою і тд
Хоче мультик цілий день дивитись
3 роки
Щоб я не зробила- все погано і не так((
Новопоштинская• 08 сентября в 20:22
Ну в саду все по струнке, а дома нужно выплеснуть то, что накопилось.
Ms. Откровенность
• 08 сентября в 20:24
Ответ дляНовопоштинская
Я його вклала спати в 20:00
Не маю сил чути ці крики( хотіла ж нормально пократись, нормально вечір провести
Але бляха все не так і все не то
І це все супроводжується криками
В 17:00 я забрала додому і весь час він нив , кричав, плакав поки не вклала спати
Але бляха все не так і все не то
І це все супроводжується криками
Ms. Откровенность
• 08 сентября в 20:31
Ответ дляСвекруховна
Чому ви не навчили його самостійності?
Як це зробити? Що це повинно бути
Муууумие• 08 сентября в 20:41
Ответ дляMs. Откровенность
Я його вклала спати в 20:00
Але бляха все не так і все не то
І це все супроводжується криками
Але бляха все не так і все не то
І це все супроводжується криками
кризис 3х лет плюс стресс от сада. ребенку непросто самому
Техпаспорт на медузу• 08 сентября в 20:44
Автор, я іас заспокою...все це пройде. Так не буде завжди
Директор Пляжу• 08 сентября в 21:09
Ответ дляMs. Откровенность
Я його вклала спати в 20:00
Але бляха все не так і все не то
І це все супроводжується криками
Але бляха все не так і все не то
І це все супроводжується криками
автор це нормально, було б дуже сусно якби навпаки. А так в дитини дофіга енергії, йому цілей день потрібно бігати, верещати, носитись і т.д. а він дуже соромиться в садку, ну а додому приходить у звичне домашнє середовище де можна розслабиьись, де тебе люблять і немає чужих тьоть; і всю ту напругу потрібно зняти. Може віддайте його в якусь спо ртивнусекцію де потрібно дуууже сильно фізично гарувати? Тобто не на бальні танці а щось типу бокс, плавання, біг, стрибки, я не знаю.
интайм_не_предлагать• 08 сентября в 21:19
Согласна, накапливается напряжение, все надо выплеснуть.
Делайте длинную прогулку, хоть час, пусть выбегается. Или физ занятия какие то, хоть на выходных. У вас ещё кризис 3 лет. Держитесь
Наездница• 09 сентября в 07:33
Я ребенка поэтому водила в сад тошько до обеда. Мой ребенок в садике очень перевозбуждался и пото вечером вел себя ужасно, истерил и психовал. Не для каждого ребенка подходит целый день тусить среди кучи детей. У всех разная нервная система. То же самое касается и продленки в школе. Категорически НЕТ.
Садоводница• 09 сентября в 07:35
Треба після садочку хоча б годинку гуляти на майданчику. Видно, їх там сильно жучать і пресують.
Або перевести в інший садочок, пошукати добру виховательку.
Наездница• 09 сентября в 07:35
Ответ дляДиректор Пляжу
А если наоборот? Если ребенок очень перевозбуждается в садике за целый день? А к вечеру его нервная система уде очень устала?