Щепотка_совести• 08 сентября 2025
Що це боброїдка задумала?
Якась типу у неї страшна хвороба і прямо сьогодні у неї мала бути операція
Мелочунь• 08 сентября 2025
Завтра операция, а она всему свету по секрету.... Ага.... Свались задумала, не иначе. Скорее всего где-то хвост прищемили.
Мелочунь• 08 сентября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Кто понял,о чём тема?
Странно, что есть кто НЕ понял
Госпожа_тамагочи• 09 сентября 2025
Десь півроку тому я дивилась її коротке інтерв’ю і у мене виникла думка , що вона вже не знає як зʼїтисяба з раші. Бо проводи аналогію з пропагандистами за часів гітлєра і що з ними стало. Типу вона не хоче бути або вбитою, або в тюрмі сидіти, а вона вже наговорила на дай боже. І я тоді подумала, що вона може під приводом хвороби чоловіка типу попросити дозволу вивезти його на лікування і типу не повернутись. Іі хвороба може бути з тої ж опери. Бо вона якось дуже потухла останній рік, не думаю що це через чоловіка. Вона зрозуміла, що діло труба і вона без чоловіка і з дуже поганим майбутнім.
Пліснявілий сир• 09 сентября 2025
Якщо людина дійсно хвора і ще й очікує на операцію, то їй не до виступів на публіці. Все це п...ьож і провокація.
Але поживемо. Побачимо.
Болтушка Му• 09 сентября 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну она ж вроде под санкциями и невьезная в приличные страны и светит ей только родная скрепная медицина.
Идууу--уууу блин• 09 сентября 2025
Ответ дляФсеСама
Типа рак у нее. Их всех со временем уберут потихоньку. Будет как с гендиром какого-то крупного пизнеса
или в тихой Швейцарии
Госпожа_тамагочи• 09 сентября 2025
Ответ дляБолтушка Му
Та повно країн готові прийняти. Подивіться, всі доужини цих підарасів катаються по світу.