МинерАлочка• 09 сентября 2025
Нарешті!
300 років не смажила болгарський перец.
А сьогодні побалувала себе.
Можете ставити сині морди - я нажерлася і я добра.
А сьогодні побалувала себе.
Печальки.нет• 09 сентября 2025
Ответ дляМинерАлочка
Я сьогодні відмовила собі в майонезі
Можно йогуртом залить, тоже норм
Морковна• 09 сентября 2025
Ответ дляДодекаэдр
Пошла гуглить вашу ратунду.
Тема открыти чудных для меня - я первый раз вижу целиком жаренный перец, первый раз вижу ратунду.
Киев и Киевская - с детства )
Ротунда и консервированная вкусная очень.
Я обычно её в салаты кладу, фарширую. Раньше она стоила намного дороже, чем билозирка, а в этом году несколько раз покупала по той же цене.
МинерАлочка
• 09 сентября 2025
Ответ дляМорковна
Девчат, кто был в утренней теме про котлет 1,5 батоном и 6 луковицами, залитыми водой? Авторица еще обиделась и обвинила советчиц во всём и вся, но там, что рецепт, что фото вызывали не ту реакцию, на ктр. она рассчитывала.
И сравните эту тему: И на фото красавчики, и я поняла, что пойду за билозиркой, а не буду тушить капусту с помидорками )
Ту тему не бачила.
Але ж і в моїй темі хтось ставить мордоруких. Чи рукомордих...
А я капусту тушу з українським соусом та лиманом. Теж смакота.
МинерАлочка
• 09 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
В Одессе это летне — осенние блюдо)))как и во Львове и Киеве , Николаеве ))))))
Да, доречі - перши раз нам це блюдо приготувала моя тьотя, яка жила в Одесі. Але наскільки я пам´ятаю - це молдавські корні.
МинерАлочка
• 09 сентября 2025
Ответ дляПечальки.нет
Можно йогуртом залить, тоже норм
Наступного разу спробую. До йогурта теж добавляти спеції?
Шо я питаю, звичайно!
Поросенка• 09 сентября 2025
Ответ дляШвидка Настя
Первый раз вижу чтоб перцы целые жарили)
Доречі, це у нас рецепт від дідуся, предки з Молдови. Мої знайомі майже ніхто так не готує і дивуються, коли я розповідаю, як це смачно 😍
Не зацілована• 09 сентября 2025
Роблю в духовці або мультипічці. Обожнюю тільки злегка підсолений, без приправ. Також гарячі салати з такого перцю та баклажанів з різними заправками, іноді гриби додаю, іноді камамбер.
Болгарський такий
МинерАлочка
• 09 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
Надо больше делать ))) всегда готовлю побольше !
Та то зрозуміло!
Але не сьогодні.
Доктор Хаос• 09 сентября 2025
Ответ дляСмайликівна
А я сало купила сегодня. Буду сейчас с темным хлебом и помидором есть
Адидасовское? А показать?
Доктор Хаос• 09 сентября 2025
Ответ дляsvetolino
Обожнюю! У нас норм ціна,: 20 гр, можна і їсти морозити. Смачного! І баклажани теж!!❤️
Баклажаны морозить можно?
черная мамба• 09 сентября 2025
Ответ дляБрехушечка
Так то же красный, мясистый, а не такой... И шкурку надо снимать и делать маринад, а то шо...
шо, шо.. - шкурки смажені.
МинерАлочка
• 09 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
Так що там , от Одессы до той Молдовы ))) в Одессе столько культур и кухонь , що я вас умоляю !
Таки так!
МинерАлочка
• 09 сентября 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Тоже люблю, только запекаю
Гарно!
Смачно!
МинерАлочка
• 09 сентября 2025
Ответ дляБабка-байкерша
А де на фото болгарський перець? То ж на білозірку схоже
Пішла, подивилась чек.
То у вас білозірка, а у нас перець фарш.
Обдурили! Фаршу не було!
Меломанка Маланка• 09 сентября 2025
Ответ дляНе зацілована
Болгарський такий
Можете про горячие салаты поподробнее рассказать? Пожалуйста....
Не зацілована• 09 сентября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Запікаю у мультипічці порізаний приправлений перець, гриби та баклажани. Спочатку на кілька хвилин гриби, щоб підсмажилися добре, потім все інше разом або також по черзі додаю до грибів.
Викладаю це все на блюдо з вже підготовленим листям салату, додаю руколу та злегка перемішую. Поливаю бальзамічним соусом або готую іншу заправку.
Якщо замість грибів камамбер, то він додається в кінці. Заправку роблю частіше лимонну з гірчицею до нього, але це за смаком.
У мене немає рецептів, сама вигадую, тому без грамовок.
Якщо овочі з духовки, тоді ріжу холодними, а потім підігріваю. І шкурку тоді краще зняти з перців.
МинерАлочка
• 09 сентября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
хиба то болгарський?
Все життя думала, що весь такий перець болгарський. Ну не чілі ж.
МинерАлочка
• 09 сентября 2025
Ответ дляНе зацілована
Болгарський такий
Все. Моє життя вже буде іншим.
Лгин• 09 сентября 2025
Ответ дляМинерАлочка
Я теж в сортах перців не дуже тямлю, просто кажу: солодкий перець)
МинерАлочка
• 09 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
Все купила я перец красный сочный , похож на капи , но крупный ,все завтра таки нажарю и мне тоже будет вкусно
Смачного!
чи собі сходити на базар пошукати пригоди...