МинерАлочка• 09 сентября 2025
Нарешті!
300 років не смажила болгарський перец.
А сьогодні побалувала себе.
Можете ставити сині морди - я нажерлася і я добра.
А сьогодні побалувала себе.
МинерАлочка
• 09 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
Не ну я на базарчик еще 18 съездила )))) завтра с утра запеку на сковородке под крышкой , и замариную что бы настоялся до вечера .
а подробнее можно?
Ответ дляМинерАлочка
а подробнее можно?
готовлю на сухой сковородке то всегда под крышкой , переворачиваю несколько раз ( быстрее и не плюется ) , остынут почищу , посолю добавлю чеснок , и вот дальше муки выбора - добавлю масло подсолнечное и немного уксуса и кусочками помидоры , или просто залить измельчеными помидорами )))
МинерАлочка
• 09 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
Дякую
Танцепесенная• 09 сентября 2025
Ответ дляМинерАлочка
Дякую
Дуже гарні та апетитні! Підкажіть, як ви їх смажили?
МинерАлочка
• 09 сентября 2025
Ответ дляТанцепесенная
Та звичайно. Помила, протерла паперовим рушником і в горячу олію. Перевертати, щоб гарненько просмажились. І все.
Прикривала трошки сковарідку кришкою, але так, щоб повітря було. Бо перець дуже стріляв.
Танцепесенная• 10 сентября 2025
Ответ дляМинерАлочка
Дякую!