Маю декілька думок• 09 сентября 2025

Як можна оживити фото?

Бачила в інсті, що є сайти чи штучний інтелект, де можна закинути фотки і програма їх "оживляє", такі короткі ролики на пару секунд. Хочемо татові на день народження старі фото обробити. Хтось користувався такою програмою, як називається? Дякую наперед
Первая ласточка инфляции• 09 сентября 2025
Айфон таке робить з простими фото. Оживляє їх.
автор Маю декілька думок • 09 сентября 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
у мене не айфон ((( але дякую за відповідь
БлинчикБезСметанки• 09 сентября 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
как?
Полуничка• 09 сентября 2025
Таких приложений много, всего лишь нужно было погуглить, например https://stories-ar.com/ru/ozhivit-stariye-fotograf...
Я использовала когда-то Deep Nostalgia https://www.myheritage.com/deep-nostalgia?lang=RU
Ответ дляБлинчикБезСметанки
как?
Просто фотографуєте і все. Там треба якийсь режим включити і всі фото живі.
БлинчикБезСметанки• 09 сентября 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
ну так это лайф фото, совсем не то
Ответ дляБлинчикБезСметанки
ну так это лайф фото, совсем не то
Та і це норм)))
БлинчикБезСметанки• 09 сентября 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Та і це норм)))
автора спрашивает как оживить просто
это совсем другое