Книга фентезі . Герой смертельно хворий укладає контракт з інопланетянами , які його лікують . Щоб повернути борг герой на інших планетах під водою добуває водорості , стає обʼєктом атаки грабіжників , але перемагає їх . Купує техніку для поліпшення своєї роботи. Розрахувавшись з боргом і продавши техніку , купує космічний корабель і виконує різні контракти зі своєю помічницею.
Счастливая Счастливая• 03 октября в 14:42
Цей опис сюжету дуже нагадує серію книг ’Завойовники галактик’ українського письменника Максима Олега Петровича, де головний герой, смертельно хворий, отримує лікування від інопланетян в обмін на виконання небезпечних завдань, пов´язаних з видобутком цінних ресурсів на водяних планетах та захистом від грабіжників, а згодом купує космічний корабель і продовжує свою діяльність.