Приму в дар• 09 сентября в 22:48
Чоловік сказав слідкувати за мовою, бо йому соромно показати мене знайомим.
Все життя балакаю на суржику
Я із села і так звикла.
Ніколи це не викликало проблем
Познайомились з чоловіком, він проявив ініціативу, добивався мене.
Потім сказав щоб я слідкувала за мовою і говорила або чисто українською, або чисто російською, тому що йому буде соромно мене показати знайомим і друзям.
Як би ви відреагували?
Якщо що, про нього: має дві вищі освіти, займає високу посаду , чудово виглядає і оточення у нього справді відповідне: теж освічена люди на високих посадах.
Але мені чомусь неприємно від його слів, ніби він мене соромиться.
Як ви вважаєте, прислухатись? Що б ви зробили?
Я із села і так звикла.
Ніколи це не викликало проблем
Як би ви відреагували?
Результат:
вже голосів:
99 (81.82%)
Прислухалась би
22 (18.18%)
Не прислухалась би
Замурмишка• 09 сентября в 22:49
На суржике в принципе даже ради уважения к себе говорить нельзя
ДелиВерка• 09 сентября в 22:49
Ответ дляЗамурмишка
ой ой ой
ДелиВерка• 09 сентября в 22:50
Ответ дляЗамурмишка
це діалект
Приму в дар
• 09 сентября в 22:50
Ответ дляРяженка
І як ви спарувались, дивно.
Ну ми ж не кролі. У нас є почуття.
А_я_ЛОЖУ!• 09 сентября в 22:50
А что он в Вас нашел?
Вы его так красиво описали, Вы хоть рядом соответствуете этому Аполлону🤣
Ряженка• 09 сентября в 22:51
Ответ дляПриму в дар
Ну ми ж не кролі. У нас є почуття.
Почуття роздратування коли ви відкриваєте рота?
Якось так і живу• 09 сентября в 22:51
Но его ж изначально это устраивало, так и сказать , что ничего менять не собираетесь. Если вы его начали раздражать то проблема не в языке
Замурмишка• 09 сентября в 22:53
Ответ дляТайТаке
Чей то? Например мне очень нравится.
Сердючку нежностно люблю.
Это ваши проблемы
Детские_Будут?• 09 сентября в 22:54
Ответ дляДелиВерка
це діалект
Ага, таке скажуть.
Людина все життя балакала, то шо тепер....уваженіє відітє лі
Замурмишка• 09 сентября в 22:54
Ответ дляТайТаке
Та нет, ваши.
Это у вас дикая связка суржик = неуважение.
Т.е для вас норма выйти в грязной одежде, верно?
Детские_Будут?• 09 сентября в 22:55
Ответ дляЗамурмишка
Це така ж відповідність, як ото якщо відро дране, то це не значить, що воно алюмінієве.
Так і ви
КохайтесьЧорнобровi• 09 сентября в 22:56
Я б удосконалилася для себе. То нормально розвиватися і покращуватися, так важко, так треба захотіти. Але я б позаписувалася на приватні уроки постановки голосу, якусь школу лідерства, доречі зараз в Києві щось таке буде, театри , ресторани високої кухні....всьо б старалася.
Детские_Будут?• 09 сентября в 22:58
Автор, я з часом узнала, що з компанії чоловіка одна баришня каже, що я не з їхнього круга, я селючка.
Яких таких голубих кровєй вони, я не поняла.
Але, навідміну від неї, я контролюю розмови за столом, не крашу губи прямо таки ж за столом, і не приходжу в шортах за той же стіл.
Тому в чому я селючка проти неї, я не доберу.
Янгол в камуфляжі• 09 сентября в 23:02
Ответ дляДетские_Будут?
Вас це так бентежить, що ви весь час про це пишете. Не позбулись цієї компанії до сих пір?
Детские_Будут?• 09 сентября в 23:02
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Та як же її позбудешся. Вже ніяк
Нульовий сантиметр• 09 сентября в 23:03
Я бы начала говорить либо на чисто украинском, либо на русском.
парИла я парИла• 09 сентября в 23:05
На днях была тема от лица жены, у которой муж на украинском не говорит. И ей тоже не удобно. Теперь те же яйца только в профиль.
Что дальше?
Потом про бабку, дедку, внучку и Жучку будут темы?
Моя Жучка не чувствует себя украинкой. Не удобно перед соседскими псами.
Наша внучка балакає на суржику. Что же делать, как же быть?
Что дальше?
Стильна штучка• 09 сентября в 23:05
Балакают бабки на лавке. Люди зазвичай розмовляють. Садись, два, мовний троллик
дамаАмстердама• 09 сентября в 23:06
Дівчина заглядєніє• 09 сентября в 23:06
По іншому якось можна було сказати, мудріше і з повагою. За такого розкладу йшов би він лісом в мене.