v.melnik_km• 10 сентября 2025

Шахеди на Польщу

⚡️Це історична подія: уся авіація Європи спостерігає, як «Шахеди» летять на Краків.
А якщо серйозно, то ситуація явно не типова, і не схоже на випадковий заліт, як бувало часто раніше. Спостерігаємо…
mievjtyt• 10 сентября 2025
НАТО закрий небо над Польщею.
vasilisa-l• 10 сентября 2025
Ответ дляmievjtyt
Удалено администрацией...
Я не помню. Кто там?
sur_sur• 10 сентября 2025
Ответ дляSmusish
Про що ви пишете, якщо в сша зараз ніч, всі сплять, який рестран? Вони проснуться через 6 годин і лише тоді прочитають новини і може щось відкоментують.
Нічого, що ніч у них не так давно вже і почалася, а шахеди в Польщу залетіли ще на початку нашої ночі?
mievjtyt• 10 сентября 2025
Хай фермерів випустять, перекривати їм дорогу
Smusish• 10 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Журналіст з Сша написав там був вечір
Навіть фото є
Точніше буде діждатися, коли настане ранок в сша і слухати їх мукання.
Таки зустріч пройшла чудово, рашка, сі, індія. Ну чекаємо ранку в америці...
Smusish• 10 сентября 2025
Ответ дляsur_sur
У вашингтоні звраз 1 година ночі...
LudaSHS• 10 сентября 2025
❗️Польша собирает экстренное заседание правительства - оно запланировано на 9 утра по киевскому времени, — пресс-секретарь польского правительства Адам Шлапка

Сейчас премьер проводит встречу с министрами, ответственными за государственную безопасность.

Тим часом в мережі на скані -
Маска-0b9f• 10 сентября 2025
Ответ дляmievjtyt
Не знаю как кому,а мне почему-то смех Жириновского вспоминается
Jifferr• 10 сентября 2025
Ответ дляRiesling
Він би зміг нічого не робити, якби не вихвалявся, яка америка сильна, а він всемогутній і все закінчить за 24 години.
А зараз треба за слова відповідати.
І це навіть не про Україну.
Його більше жодна країна не буде сприймати, якщо він і це проковтне, а головний ворог сі взагалі насере на голову.
Це якби він з логікою дружив. А він пи’’ть як дихає, по сто постів в годину, зараз перекрутить і викатить новий пост, в якому він молодець, всі дурні і можна нічого не робити
Smusish• 10 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS

Тим часом в мережі на скані -
Ну всим так стверджувати буде дуже зручно. Ніхто не хоче брати відповідальність на себе ні на грам. Ще трамп проснеться і видавить щось типу, ’ володимир мене дуже засмучує. Я, я я, далі можна придумати якусь ніченітнмцю: подзвоню/ санкції/ мито і далі бла бла бла
LudaSHS• 10 сентября 2025
Ответ дляSmusish
Хто всрався...
Якби то один шахед був, а так декілька і зайшли по різним шляхам. На карті є жовтим
А якби Україна у Волинській і Львівській не збивала , то хто знає, то скільки ще буди запрограмовані йти туди? Один пішов на 270 км до границі йшов з Німеччиною
LudaSHS• 10 сентября 2025
Ответ дляmievjtyt
НАТО закрий небо над Польщею.
Нато як раз і закрило
Саме F працювали і збивали, а шведський saab чи як той радіолокаційний працював
І нідерланський заправщик був у повітрі
Jifferr• 10 сентября 2025
Ответ дляmievjtyt
Завтра полякі і все нато якщо це проковтнуть то це буде всесвытнє позорисько і польщі і нато
Страх сильніший за гонор
Smusish• 10 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Хто всрався...
Факт, що війна набирає нових обертів. І кацапи вже знають наперед, якою буде реакція заходу. Та ніякої, будуть мееати і спихувати всими силами все на нас. Америка показала всю свою імпотенцію. Шо при байдені що при трампі. Он трамп озабочено починає боротьбу з наркокортелями. Він ладен робити що небудь, якби не рішати саму головну проблему. Таки треба щоб наші діти вже вчили кииайськк, а не англійську..
mievjtyt• 10 сентября 2025
В Польше мобилизация,мужчин записывают в ТРО.Польща підтримує постійний контакт із командуванням НАТО щодо атаки БПЛА, – міністр оборони

Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш також повідомив, що над Польщею триває операція з нейтралізації об´єктів, які порушили кордон.

Президент і Прем´єр були повідомлені. Всі служби працюють. Просимо дотримуватися повідомлень Польської армії та поліції. Літаки застосували озброєння проти ворожих об´єктів,
– йдеться в повідомленні.

За словами міністра, Польщі підтримує постійний контакт із командуванням НАТО, а територіальні сили оборони активовані для наземного пошуку збитих дронів.Польща тимчасово закрила низку аеропортів

Через російські безпілотники у Польщі закриті три аеропорти – Жешув-Ясьонка (EPRZ), Люблін-Свідник (EPLB) та Варшава-Шопен (EPПрезидент Польши только что заявил,что собирает важное заседание
Vikki• 10 сентября 2025
Ответ дляmievjtyt
Удалено администрацией...
zajka12• 10 сентября 2025
Я б не обнадіювалася, що польща вступить у війну. Вже ж була ракека, вбила поляків, виявилась наша. І за шахеди скажуть, що реби, бо ми хочемо втягнуть їх у цю війну.
Smusish• 10 сентября 2025
Ответ дляzajka12
Та вони зараз думають, яку викотити версію, що це винуваті ми, і вмити руки і далі бути наготові.
stjerne• 10 сентября 2025
Ответ дляVikki
Удалено администрацией...
Очевидно же, что она
Мне даже странно, что никто её не признал и она нашла поддержку в этой теме 🤭
julia_v_m_a_34• 10 сентября 2025
Ответ дляzajka12
Та куда они вступят.
zajka12• 10 сентября 2025
Ответ дляSmusish
Та впринципі вони можуть і не викатувати версій, просто це не до нас летіло і все, скажуть росіянам будьте обережніші.
zajka12• 10 сентября 2025
Ответ дляstjerne
Очевидно же, что она
Я вас умаляю, я ка там паддєржка, то в них один роботодавець, колєги між собою спілкуються
Клементина• 10 сентября 2025
Я думаю, нічого на буде.
НАТА, як завжди, сидить всрате
Скажуть, що то якісь іграшкові шахеди, залетіли суто випадково, а от як би по - справжньому, то вони б ууух … А поки що ні.
LudaSHS• 10 сентября 2025
Ответ дляКлементина
Я думаю, нічого на буде.
НАТА, як завжди, сидить всрате
Відсутність реакції -це теж реакція, і коли не коли це повториться.
LudaSHS• 10 сентября 2025
Кажуть Реб? На таких відстанях?
Svetl.ana• 10 сентября 2025
Ответ дляmievjtyt

– йдеться в повідомленні.

странно, почему модлин открыт? например
ТА7НЯ7• 10 сентября 2025
Ответ дляОсьминожко
Росія скаже що випадково збилась єлектроніка і Польща з сцикливим натом зітхнуть з полегшенням що це не навмисно. І надалі будуть просити щоб прильоти були тільки по Україні, бо їм так зручніше воювати з Росією.
Очень хорошая версия. Может наши ребы сбили с курса шахеды и они полетели на Польшу. Отмазки придумают
il-mari• 10 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS

Тим часом в мережі на скані -
навіть не сумнвалась, що таке верзти будуть....
Jifferr• 10 сентября 2025
Ответ дляopium_black
Читали вже, що «розумний дядя» пропонує?
Конгресмен-республіканець Джо Уілсон звинуватив путіна в оголошенні війни Польщі. Він закликає адміністрацію Трампа дозволити Україні завдавати ударів глибоко по території рф.(с)
А може ви якось без нас будете відповідати? Ми всі в метро не вмістимось.
Ще б дали чим. І бажано не через 2 роки
Jifferr• 10 сентября 2025
Ответ дляopium_black
Може його особисто запросити до України? Так й бути, за народні гроші орендуємо йому житло в Донецькій області.
Я особисто скинусь на квартиру у Покровську.