Привітик всім, порадьте будь ласка трихолога в Києві, який нормально розбирається і не викачує гроші. Хочу отримати ще одну думку, бо щось є недовіра до лікаря. Але бажано не супер дорого. Дякую!
Скромняшка• 10 сентября 2025
Колись займалася цим питанням, була підозра на АГА навіть. То ходила по трьох найкращих за відгуками трихологів. Найбільше сподобався Кузьма Хобзей. Але не знаю де він зараз і чи приймає, бо діло було ще до війни. Але всі трихологи дорогі. Не стільки прийом, скільки обстеження
Ответ дляСкромняшка
Ага підтвердили ? Як лікувались?
Скромняшка• 11 сентября 2025
Ответ дляElisssKa
Ага підтвердили ? Як лікувались?
Ні. Реактивна дифузна алопеція. Хобзей мені подобається тим шо не призначає мезотерапію волосся, бо це тільки викачування коштів. Він мені прописав ампули з амінексилом від Лореаль. Я зробила повний курс 45 днів, але значне покращення настало вже днів за 10. І аналізи на все, от тут дорого( перевіряли щитовидну, з нею все було добре. А в дефіциті були д3, феритин. Їх і приймала місяця два курс.