Топтунша• 10 сентября 2025

Я така щаслива що зробила гардасіл 9 дочці безкоштовно

Дуже хотіла і повезло що попали по віку в календар. Бо я переживала що не попадемо. А тут прийшли за довідкою а лікар можна зробити сьогодні. З економила гроші. До 14 років включно можна зробити . Хто планує робіть.
Карма хамелеона• 11 сентября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Вы молодец, эту прививку надо делать.
И я думаю, что ни одна из орущих тут куриц ’ тролль, сами себе вколите, пропаганда прививок’ не болели раком.
Пока! не болеет
Кредитная• 11 сентября 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Мені 47 років і не має жодної привівки. Моя бабуся була лікарем, тому дітей та онуків не колола. Ніколи нічим не хворіла. Навіть ковідом. Своїй малій я зробила і дуже шкодую, оскільки в 13 років вже маємо збої в роботі імунної системи
Ну вы даете, бабуся медик. Вы еще знахарей вспомните и лопух приложите. Медицина не стоит на месте.
Незламна Україна• 11 сентября 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Ваша бабуся була мудрою жінкою
Комиссия50%• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Я запитала Чи дочка попадає під цю вакцинацію.. лікар сказав що можна зробити сьогодні. Все. Вірите ви чи ні безкоштовно зробила. Запис в карті є. На другу дозу записали щоб для неї була доза.
Я от прививаю за календарем свою собаку.
При мені відкривається вакцина,наліпку з неї клеять в паспорт з датою,підписом,печаткою ветклініки.
Як вам вкололи безкоштовно,якщо це планується з 2026 року?
Ви впевнені,що дитина отримала саме цю вакцину,а не якусь муть?
Миловидна леді• 11 сентября 2025
Ответ дляКредитная
Да, не стоит, все больше и больше нас убивает.
База_птеродактилей• 11 сентября 2025
Автор, интересно, сколько за такие темы платят? Я не верю, что реальная мама будет так выражать свой восторг по поводу прививок)) телевидению уже не верят, так решили через интернет народ агитировать?) не, так это не работает. Сначала закупите нормальные вакцины, а не говно на откатах, фиксируйте нормально ППО, чтобы потом можно было в суд подать, вот это будет действенная пропаганда, а не это вот все))
жижифреймут• 11 сентября 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Я лікар, маю всі щеплення, дитина має всі щеплення і обов´язкові і поза календарем
жижифреймут• 11 сентября 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ви прикалуєтесь? Купа досліджень, які підтверджують ефктивність цієї вакцини. Нащо писати маячню, якщо не розбираєтесь в темі
Котики-муркотики• 11 сентября 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Мне 47) моя бабуся (умерла в 92) и тетка были медиками-все в семье с прививками. И?
Ластовиння• 11 сентября 2025
Ответ дляКредитная
Так прививка эта не только от ршм, там и рак пениса, горла и др
Рак может быть всего чего угодно. Вакцин не хватит от всего колоться. А вот что колят и вводят в организм…
Кондуктор троллейбуса• 11 сентября 2025
Ответ дляЛастовиння
+100
Теж не розумію цю поплаву. Мова про одну причину одного виду раку. Враховуючи рвзноманіття онкології та не до кінця вивчені провокатори - це типу одна зернина в елеваторі. І то не факт, що сама вакцина не є провокатором лімфоми, приміром.
А рак ршм можна мати і без впл.
вАлнуюся сильнА• 11 сентября 2025
Ті хто ставить рука лице мабуть з тих то до гінеколога раз в 10 рокфв ходять? А потім історіі - не була у лікаря роками, а тут хоп - рак шийки матки 4 стадія. Люди, ця вакцина майже 100% попереджує РШМ! Подивіться статистику по цій хворобі в країнах де її давно роблять і в тій же Україні, не кажучи про Африку.
Патриоточка• 11 сентября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Вы молодец, эту прививку надо делать.
Почитайте тут багато тем від дівчат, які захворіли ршм не маючи вірусу впч. Більше того, одна десь так в році 2013-2014 писала, що коли вона захотіла привитися, то вакцин таких в україні не було і вона поїхала за вакцию в швейцарію. Через 5 років вона вже лікувалась в онкодиспансері саме шм і саме спровоковану вірусом. От та дівчина винуватила саме вакцину в цьому, мол до вакцинації вірусу в неї не було, а так занесли мікро дозу, алецього виявилось досить. Так що час покаже хто насправді куриці
Люблю порядок• 11 сентября 2025
Ответ дляКотики-муркотики
То нащо мені ваше І? Я без них і не хворію нічим, а ви ширяйтеся. Мені пофігу
вАлнуюся сильнА• 11 сентября 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
То есть, мальчиков нужно прививать,чтобы он от одной девочки другой девочке ничего не передал? Прелестно. Может,пусть и девочки думают о презервативах тоже?
У чоловіків цей тип ВПЛ викаликає рак горла доречі і рак статевого члена
энциклопУдия• 11 сентября 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Спасибо моим гинекологам, которые мне популярно объяснили, почему не стоит ее дочке делать
И нам расскажите)
Котики-муркотики• 11 сентября 2025
Ответ дляЛюблю порядок
То есть ваше мнение и опыт единственно верный? Или вы одна ничем не болеете?
Патриоточка• 11 сентября 2025
Ответ дляЛюблю порядок
В мене колега була, в якох бабуся педіатр, все життя працювала в києві,, то дійсно вони не вакциновані, більше того бабуся так їй розклала все пополичках, що вона не боїться ні стовбняка підхватить ні поліомієліту.
Я своїй малій теж спровокувала пентаксимом алергію. Надіялась, що переросте, але ні, бачу муччитись їй тепер з тим все життя, хіба може винайдуть якісь ліки.
Леся Українка• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Вакцина Гардасил показана до застосування дівчатам та жінкам у віці від 9 до 45 років для попередження захворювань, які викликаються ВПЛ 6, 11, 16, 18 типів, у тому числі раку шийки матки, вульви та піхви; передракових та диспластичних станів; генітальних кондилом; інфекцій, спричинених вірусом папіломи людини.
Так пусть не тра*ается с кем попало, без защиты и с ранних лет, тогда ничего и не будет, разве не логично?
А вообще конечно тролль вы неумелый
Слишком топорно описано )
вАлнуюся сильнА• 11 сентября 2025
Ответ дляПатриоточка
А в мене тато педаітр зі стажем 35 років і.... у всіх є ВСІ прививки навіть не обовязкові. Мені ось в серпні від правцю поставив. У внучки всі прививки є, сам наполягає коли я вагаюсь. У нього наприклад за всі роки роботи в жодної дитини не було ніяких наслідків.
автор Топтунша • 11 сентября 2025
Ответ дляЛеся Українка
А вообще конечно тролль вы неумелый
Слишком топорно описано )
Я не троль. Це текст с Гугл який я додала на запитання що таке гардасіл. Хлопцяс теж треба не трахатися, бо саме воно можуть заразити. Я вам більше скажу якщо ви не в курсі то на рак шийки матки, впч, хворіють інколи навіть цнотливі жінки які не мали ніколи сексу.
автор Топтунша • 11 сентября 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Не платять. Я реальна мама..яка дійсно радіє.
автор Топтунша • 11 сентября 2025
Ответ дляКомиссия50%
Періодично і раніше в поліклініці були ці вакцини, але не 9ка. І на них черга велика. Лікар мені казала що їх привозять мало. А тут просто повезло що були в наявності і саме 9. Що вас дивує? Ну яка муть ви з тих що вважають лікарів вбивцями?!
автор Топтунша • 11 сентября 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Та я не сомневаюсь, судя по вашей теме. Рекламируете прививки. Здесь сидят рекламные агенты клиник.
Я не рекламую. І так я за вакцинацію. Я не розумію антиваксерів, для мене це такі ж хворі люди як вегетаріанці чи віруючі ...
Не танцую- но пою• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Були в моєї бабусі рак шийки матки, в інших родичів інші види раку були. І з мого боку і з боку чоловіка
Вам нужно сделать исследование днк на поломки в генах, что приводят к раку. По теме, я тоже дочери делала эту прививку несколько лет назад, платила очень дорого.
автор Топтунша • 11 сентября 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
О, тролик попался на брехне))
пост 4
То ви читати не вмієте. В календар їх вводять для віку 12-14 років. А робити можна з 9-45...
автор Топтунша • 11 сентября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
уточните адрес, ща позвоню узнаю. урловская какой № ?
Поліклініка урлівська 13
Не танцую- но пою• 11 сентября 2025
Мы в Нидерландах, у них уже прививаются Гардасилом 12
автор Топтунша • 11 сентября 2025
Ответ дляЛастовиння
Как это связано с этой вакциной?
Ця вакцина захищає хлопців від раку яєчок головки члена і наскільки пам´ятаю ще рак гортані
ЗабежАЛОЧКА• 11 сентября 2025
Ответ дляжижифреймут
На заборе тоже написано. Но это ведь забор, а не то, что на нем написано)