Топтунша• 10 сентября 2025
Я така щаслива що зробила гардасіл 9 дочці безкоштовно
Дуже хотіла і повезло що попали по віку в календар. Бо я переживала що не попадемо. А тут прийшли за довідкою а лікар можна зробити сьогодні. З економила гроші. До 14 років включно можна зробити . Хто планує робіть.
ТаЕщеОптимистка• 11 сентября 2025
Ответ дляКредитная
Нет конечно. Но грубо говоря вероятность что супружеская пара побежит налево и наградят друг друга чем-то после 45 меньше чем у свободной молодежи. Это касается любой болячки.
Ви настільки наївна? Після 45 вже цю вакцину не роблять. А от чоловіки загалом дуже часто зраджують дружин, та і дружини теж не святі, теж наліво ходять
Донька подруги• 11 сентября 2025
Я и себе эту хрень не колола и своим детям это колоть не буду.
жижифреймут• 11 сентября 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
На заборе тоже написано. Но это ведь забор, а не то, что на нем написано)
А ви напевно маєе вищу медичну і освіту і добре розбираєтесь в цьому питанні?
Ксерокопия ночи• 11 сентября 2025
Скажу так… рак , если он захочет появиться, то появится в любом месте. От того, что вы сделаете эту вакцину, он вылезет в другом.
Это прекрасно знают те, у кого например был рмж, что он может вылезти в гинекологии и это доказано. Точно так же и обратно.
От всех видов рака не вакцинируешься на данный момент.
Області пітьми• 11 сентября 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Мне очень хочется ,чтоб автор побывала в одном из отделений( крупных) ,где молодые и ’привитые’ девочки лечатся от бесплодия.....
Что это за отделение для привитых? Где оно находится?
Українська зірочка• 11 сентября 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Наскільки мені відомо, вона включена в календар обовʼязкових щеплень лише починаючи з 2026 року. Раніше її можна зробити виключно за власні кошти і власним бажанням. Де ви робили?
Мене дуже лякає така безкоштовно-обов’язкова ’турбота’ про здоров’я українських дітей. Зразу включається кнопка самозбереження, як із ковідними щепленнями.
Первая ласточка инфляции• 11 сентября 2025
Автор, я вас підтримую. Стільки хейтів в цій темі, я шокована.
Сама зробила собі у 2018 році,три дози, але не Гардасіл, бо його ще тоді не було, а дочці вже дві дози Гардасіл вколола. Чекала поки в неї почнеться менструація і якраз попали на безкоштовну вакцину Гардасіл. Хто не хоче - нехай не робить.
Але коменти -це жесть. Особливо як вас в тролінгу звинувачують.
Топтунша
• 11 сентября 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Та я ітут достатньо давно щоб до цього звикнути . Єдине що я не очікувала що все так жахливо що дорослі люди освічені такі легковажні щодо обов´язкової вакцини
Ответ дляТоптунша
на жаль, неосвічених багато. Також багато тих, хто просто не цікавиться багато чим. Живе в своій оболонці і йому достатньо.
Ухахайкина• 11 сентября 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Вот тоже не пойму аукциона щедрости.
Но вроде бы же бесплатно делают только одну из 2х или 3х необходимых? Стимуляция делать платно другие, если уже начал прививаться?
Ксерокопия ночи• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
А вам какое дело до других людей?
Вы верите в свою картину мира) верьте.
Вы же пришли пропагандировать.
П с следующее , что надо сделать это грудь удалить, вставить импланты. Напишите, когда будете счастливы от этого.
Вы верите в свою картину мира) верьте.
Вы же пришли пропагандировать.
Топтунша
• 11 сентября 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
А вам какое дело до других людей?
Вы верите в свою картину мира) верьте.
Вы же пришли пропагандировать.
Вы верите в свою картину мира) верьте.
Вы же пришли пропагандировать.
Де я пропагандую? Мій пост про те що я щаслива що вдалося зробити щеплення яке я хотіла да ще й повезло що безкоштовно. І написала що ті хто теж планує звернули увагу на наявність і можливість. Я ж не змушувала антивакесрів заходити в тему, і не змушую вакцинуватися. Мені дійсно не зрозуміти таких. Я хочу в нашій країні було як в інших де батьки не мають права не вакцинувати своїх дітей, бо це порушення прав дитини на здоров´я. Але кому я це пишу
НадпотужнаПотужність• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Я за вакцини. Антиваксерів не розумію. Діти мої мають всі вакцини за графіком.
Я й собі хочу зробити
делайте, можете вместо меня и моей дочери сделать себе 4 дозы, а потом от онко не забудьте, отполируйтесь пфайзером после...
Ксерокопия ночи• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Я вам скажу , что вы и те кто вакцинируются делают очень большую вещь для будущих поколений, на вас протестят эти вакцины и может быть когда-нибудь придумают вакцины от всех видов рака.
Я не антиваксер, а человек, который много прошел и думает шире.
И пишу это вам, чтобы вы тоже думали шире. Без обид.
Святатабожа• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Були в моєї бабусі рак шийки матки, в інших родичів інші види раку були. І з мого боку і з боку чоловіка
Аа, ну тогда имеет смысл конечно
Сегодня не целуюсь• 11 сентября 2025
В мене онко діагноз іншого профілю, але в групі онкопацієнтів багато дівчат з РШМ, які не мають по аналізу онкогенного штаму ВПЛ в організмі.
Зворотній бік: далеко не у всіх носіїв небезпечних штамів розвивається рак, є багато супутніх факторів ризику.
Не краще робити вчасні скрінінги з рідинною цитологією і обов´язково перевіряти статевих партнерів на носійство оногенних штамів?
Зоркая Зорро• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Вакцина Гардасил показана до застосування дівчатам та жінкам у віці від 9 до 45 років для попередження захворювань, які викликаються ВПЛ 6, 11, 16, 18 типів, у тому числі раку шийки матки, вульви та піхви; передракових та диспластичних станів; генітальних кондилом; інфекцій, спричинених вірусом папіломи людини.
сюди ж додайте побічні. у медалі дві ж сторони
Горня капучіно• 11 сентября 2025
Обязательно сделаю дочкам эту прививку. Платно - бесплатно мне одинаково.
Именно Гардасил 9. На сегодня это лучшая вакцина против онкогенных типов ВПЧ.
Бесплодие? Три ха- ха.
Рак - вот где ужас и безысходность (
Когда вместо матки гниющее месиво и метостазы во все ближайшие органы. Дикие мучения и адская боль - вот этого надо бояться!
И все, кто мог и не сделал- сходите в женский онкоцентр, в филиал ада на земле...
Бесплодие? Три ха- ха.
Рак - вот где ужас и безысходность (
Королева ганделику• 11 сентября 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вот есть у вас красивый телефон. Совершенный. Продуманый до мелочей. Это организм. Творец создал человека совершенным. Организм настроен на самоисцеление
И тут вы береие отвертку, в вашем случае вакцину, и начинаете ремонтировать совершенный телефон.
Вот так и с организмом и вакцмнами.
Написала на примере, может хоть один человек задумается.....
Вот так и с организмом и вакцмнами.
А чего ж мы их меняем каждые два года эти совершенства.
Обожаю эти оторванные от реальности аналогии на советчице
Королева ганделику• 11 сентября 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
То есть, мальчиков нужно прививать,чтобы он от одной девочки другой девочке ничего не передал? Прелестно. Может,пусть и девочки думают о презервативах тоже?
Прививка не от рака, а от впл, который и вызывает рак шейки матки у женщины и рак простаты (или чего то там) у мужчины
Королева ганделику• 11 сентября 2025
Ответ дляКредитная
Так прививка эта не только от ршм, там и рак пениса, горла и др
Прививка от впл, не от рака
Королева ганделику• 11 сентября 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Мені 47 років і не має жодної привівки. Моя бабуся була лікарем, тому дітей та онуків не колола. Ніколи нічим не хворіла. Навіть ковідом. Своїй малій я зробила і дуже шкодую, оскільки в 13 років вже маємо збої в роботі імунної системи
Ви не хворіли, тому що у всіх інших щеплення.
Фляшка на трьох• 11 сентября 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
У меня знакомые медики и не одни) никто этот коктейль себе не вливал, а детям, так подавно.
Расскажите, пожалуйста, какие последствия могут быть. Очень мало информации о них. Я просто тоже думаю про эту вакцину, но сомневаюсь
Чудовий каламбур• 11 сентября 2025
Ответ дляжижифреймут
Ви прикалуєтесь? Купа досліджень, які підтверджують ефктивність цієї вакцини. Нащо писати маячню, якщо не розбираєтесь в темі
исследование, проплаченное самой же фармой. рассчитанное на лохов
Обижулька• 11 сентября 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
+
Ксерокопия ночи• 11 сентября 2025
Ответ дляГорня капучіно
Бесплодие? Три ха- ха.
Рак - вот где ужас и безысходность (
Бесплодие? Три ха- ха.
Рак - вот где ужас и безысходность (
Тут некоторые там уже были и страшилками вы не испугаете. У вас и дочки никакой нет.
Замороженная селедка• 11 сентября 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Кто вам такое сказал????? Её предлагают, но она не обязательно закреплена законом и требованиями!
Обязательно только корь! Одна корь! Всё!
А ще кашлюк, поліо, правець.
Топтунша
• 11 сентября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
У всіх ліків і вакцин може бути побічні ефекти. Так що тепер не лікуватися ні від чого?
Нічого вдягти• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Я й собі хочу зробити
У вас недостатньо інформації. Ось новина за 9 вересня:
У 2017 році журналіст та продюсер Дел Бігтрі зустрівся з доктором Маркусом Зервосом, керівником відділення інфекційних захворювань медичного центру Henry Ford Health.
Вони розмовляли у тому, що немає досліджень, які безпосередньо порівнюють здоров´я щеплених і нещеплених дітей. Д-р Зервос, будучи переконаним прихильником вакцинації, погодився провести таке дослідження, щоб підтвердити користь щеплень та заткнути антиваксерів. Вони домовилися, що будь-які результати, дослідження буде опубліковано.
Дослідження було завершено у 2020 році. Діл Бігтрі отримав його копію, проте Зервос відмовився публікувати результати. За його словами, публікація призведе до скасування програм вакцинації у всьому світі, і він не хотів брати за це відповідальність. Він також чудово розумів, що опублікувавши це дослідження, він втратить свою посаду.
Що показали дані? Проаналізувавши 18000 дітей, серед них близько 2000 повністю нещеплених, дослідники виявили:
- Щеплені в 4 рази частіше хворіли на астму.
- У щеплених у 6.6 разів частіше зустрічалися гострі та хронічні вушні інфекції.
- Порушення мови – у 4.5 разів частіше.
- Затримки розвитку – у 5.5 разів частіше.
- Атопічні захворювання – у 3 рази частіше.
- Аутоімунні захворювання – у 6 разів частіше.
Серед повністю нещеплених дітей не було зареєстровано жодного випадку СДВГ, діабету, порушень поведінки, затримок навчання, інтелектуальних чи психологічних розладів та нервових тиків. Через це неможливо було навіть статистично порахувати, скільки разів вакцинація підвищує ризик цих захворювань.
Серед нещеплених у 17% було діагностовано якесь хронічне захворювання. Серед щеплених хоча б однією вакциною, хронічні захворювання мали 57%.
Протягом п´яти років Дел Бігтрі та його адвокат Аарон Сірі намагалися переконати Зервоса оприлюднити результати, але той категорично відмовлявся.
Учора, 9 вересня, сенатор Рон Джонсон провів слухання, де вперше були оприлюднені ці результати.
- Порушення мови – у 4.5 разів частіше.
Ручки-Крючки• 11 сентября 2025
Круто. Школа, що хлопців не включили в календар, своєму теж хочу зробити, але доведеться платити.