Топтунша• 10 сентября 2025

Я така щаслива що зробила гардасіл 9 дочці безкоштовно

Дуже хотіла і повезло що попали по віку в календар. Бо я переживала що не попадемо. А тут прийшли за довідкою а лікар можна зробити сьогодні. З економила гроші. До 14 років включно можна зробити . Хто планує робіть.
Нічого вдягти• 11 сентября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Я как бы антипрививочник. Но в Израиле эту прививку делали чуть ли не принудительно. В итоге, в окружении моей мамы (а это возраст 70+) ни одной смерти. И практически не было заражений. А у нас в Украине от ковида умерло очень много знакомых разных возрастов.
Та, що там той Ізраїль?!

От у нас від рутинних щеплень на пальцях можна перерахувати побічні реакції/смерті, не те що в тих же США і інших цивілізованих країнах!
І українських батьків педіатри переконують, що після - не значить внаслідок і хіба ім можна не вірити? Отже, нам везуть найкращі вакцини в світі!!!
мадамГрицацуева• 11 сентября 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Спасибо моим гинекологам, которые мне популярно объяснили, почему не стоит ее дочке делать
РОзкажіть іншим. Бо, як бачите, дехто не розуміє або не уявляє наслідків.
Нічого вдягти• 11 сентября 2025
Ответ дляdahashutka19
А онкология пойдет на пользу?
Найпоширеніша причина онкології від жіночих хвороб - це хвора печінка, яка недостатньо ефективно утилізує метаболіти жіночих гормонів естрогенів.
Люблю порядок• 11 сентября 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Ви не хворіли, тому що у всіх інших щеплення.
А то, що у моєму оточенні вакциновані хворіли на кір, а я ні?))
Патріотка з дивану• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Я за вакцини. Антиваксерів не розумію. Діти мої мають всі вакцини за графіком.
Я й собі хочу зробити
За проверенные и жизненно необходимые вакцины. Сходите к инфекционисту и уточните мнение специалиста о данной вакцинации и главное попросите дать Вам направление от инфекциониста на вакцинацию. А потом подумайте головой, по какой причине врачи против этого дерьма. А главное побочки вылазят со временем и очень хреновые
Нічого вдягти• 11 сентября 2025
Ответ дляЛастовиння
Рак может быть всего чего угодно. Вакцин не хватит от всего колоться. А вот что колят и вводят в организм…
При всьому цьому лякають лише тими хворобами, від яких є вакцини
Щира українка• 11 сентября 2025
мда, головне-шо безкоштовно! ви цікавилися які наслідки має ця вакцина, бо вже є досвід інших країн.?!......
Чудовий каламбур• 11 сентября 2025
Ответ дляЩира українка
а зачем? это антиваксы эти сидят читают состав, побочки, анализируют что-то... а тут бесплатную неведомую бурду завезли, ликар сказал ’надо’, срочно вколоть, зачем думать
Ухахайкина• 11 сентября 2025
Ответ дляНічого вдягти
У вас недостатньо інформації. Ось новина за 9 вересня:
У 2017 році журналіст та продюсер Дел Бігтрі зустрівся з доктором Маркусом Зервосом, керівником відділення інфекційних захворювань медичного центру Henry Ford Health.
Вони розмовляли у тому, що немає досліджень, які безпосередньо порівнюють здоров´я щеплених і нещеплених дітей. Д-р Зервос, будучи переконаним прихильником вакцинації, погодився провести таке дослідження, щоб підтвердити користь щеплень та заткнути антиваксерів. Вони домовилися, що будь-які результати, дослідження буде опубліковано.
Дослідження було завершено у 2020 році. Діл Бігтрі отримав його копію, проте Зервос відмовився публікувати результати. За його словами, публікація призведе до скасування програм вакцинації у всьому світі, і він не хотів брати за це відповідальність. Він також чудово розумів, що опублікувавши це дослідження, він втратить свою посаду.
Що показали дані? Проаналізувавши 18000 дітей, серед них близько 2000 повністю нещеплених, дослідники виявили:
- Щеплені в 4 рази частіше хворіли на астму.
- У щеплених у 6.6 разів частіше зустрічалися гострі та хронічні вушні інфекції.
- Порушення мови – у 4.5 разів частіше.
- Затримки розвитку – у 5.5 разів частіше.
- Атопічні захворювання – у 3 рази частіше.
- Аутоімунні захворювання – у 6 разів частіше.
Серед повністю нещеплених дітей не було зареєстровано жодного випадку СДВГ, діабету, порушень поведінки, затримок навчання, інтелектуальних чи психологічних розладів та нервових тиків. Через це неможливо було навіть статистично порахувати, скільки разів вакцинація підвищує ризик цих захворювань.
Серед нещеплених у 17% було діагностовано якесь хронічне захворювання. Серед щеплених хоча б однією вакциною, хронічні захворювання мали 57%.
Протягом п´яти років Дел Бігтрі та його адвокат Аарон Сірі намагалися переконати Зервоса оприлюднити результати, але той категорично відмовлявся.
Учора, 9 вересня, сенатор Рон Джонсон провів слухання, де вперше були оприлюднені ці результати.
https://www.hsgac.senate.gov/subcommittees/investi...
Это не удивительно. Статистик реальных нет. Никто и не родпишется, т.к убытки. А фарма очень выгодна(яркий пример - ковид)

*Стоит только прочитать про фазы тестирования вакцин, особенно про 4тую( после выпуска вакцины). Если во время 4той фазы найдут несоответствие в побочках(ранее не указаных), то могут забрать лицензию(прибыль). И 4 фазу, в основном, проводят по запросу контролирующих органов.
Ухахайкина• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
У всіх ліків і вакцин може бути побічні ефекти. Так що тепер не лікуватися ні від чого?
Так дочку от чего вылечили-то прививками?
Читали хоть состав этой прививки перед вакцинацией?
А я с Рио-де-Житомира!• 11 сентября 2025
Я хлопцям зробила своїм минулого року. Ми не в Україні
Виннипуховна• 11 сентября 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Почему?
Ручки-Крючки• 11 сентября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Рак шийки матки все ж частіше від ВПЛ. Це доведений статистично факт. І в країнах, де це щеплення роблять давно, цього виду раку майже позбулися.
Амбасадор щастя• 11 сентября 2025
Ответ дляВсміхайлик
Автор , ви молодець !
У нас російське іпсо прекрасно спрацювало і щоб люди не робити ці вакцини і потім рак шийки матки і все .. у всіх цивілізованих країнах ця вакцина є обовʼязкова
Жах, в тих головах чого тільки немає: каша, тирса, нас*ано і зверху віночок зі стрічечками барвистими в´ється.
ничевока• 11 сентября 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Мне очень хочется ,чтоб автор побывала в одном из отделений( крупных) ,где молодые и ’привитые’ девочки лечатся от бесплодия.....
Уточніть, чим ті дівчата вакциновані? Мене ваше повідомлення спонукало звернутись за інформацією до джерел про початок вакцинації від впл в Україні. Це 2009 рік і тоді це було не надто поширено.
Виходить там дівчата віком 16 років?
Ms. Сама прямота• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Не троль. Реально я рада що зробила щеплення дочці сьогодні
Где делали?
Карамбулкул• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Моя одноклассниця з сім´ї медиків вона та її брати вакциновані, і так їхні діти мають всі вакцини+додаткові.
Подруга теж з сім´ї медиків, теж саме. Зараз в вересні жовтні вони вакциновані від грипу щоб не хворіти взимку або перенести легше.
Много чоловіка на роботі весь колектив безкоштовно за рахунок фірми що року вакцинують від грипу , реаль він перестав хворіти взимку як раніше
А мій чоловік через тиждень після вакцинації захворів на грип так, що ледь не довелося класти до стаціонару. Після того жодної вакцини після грипу не робив і не хворів особливо, як і до вакцини.
Карамбулкул• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Де я пропагандую? Мій пост про те що я щаслива що вдалося зробити щеплення яке я хотіла да ще й повезло що безкоштовно. І написала що ті хто теж планує звернули увагу на наявність і можливість. Я ж не змушувала антивакесрів заходити в тему, і не змушую вакцинуватися. Мені дійсно не зрозуміти таких. Я хочу в нашій країні було як в інших де батьки не мають права не вакцинувати своїх дітей, бо це порушення прав дитини на здоров´я. Але кому я це пишу
Коли дитина «спіймає» побічку серйозну, що не така вже й рідкість, то цікаво, що ви розкажете її батькам. Але кому я це пишу.
ЗабежАЛОЧКА• 11 сентября 2025
Ответ дляКоролева ганделику
А чего ж мы их меняем каждые два года эти совершенства.
Обожаю эти оторванные от реальности аналогии на советчице
Так и с телом. Выше написали - природный отбор. Кто не пройдет - получит новое тело в другой реинкарнации. Только другое тело, другую семью, другую страну. И да, если вы своего ребенка в прошлой жизни фаршировали вакцинами, то будут шпиговать вас маленькую ваши родители...вот так
Карамбулкул• 11 сентября 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Та що ви таке пишете. Моя дитина була вакцинована за графіком, але хворіла на кір, коклюш та краснуху. При чому, у всіх випадках хворіла довго і доволі тяжко, з інкоксикацією організму. Коли хворіла на кір, то навіть невідкладну допомогу довелося викликати. От вам і вакцини. Але педіатр офіційно не хотіла визнавати, що в щепленої дитини можуть бути ці захворювання, бо негласний наказ в них такий «зверху», не можна псувати «статистику». Коклюш, що півроку дитина хворіла, то в неї був «бронхіт», все інше - «алергія». Якийсь тупо нелюдський цинізм. І це при тому, що побічки від вакцин повністю ігноруються. В них абсолютно все - це просто співпадіння, а «після - не значить внаслідок».
Мerida• 11 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Ні. Друга теж, мені сьогодні так сказали
Только первая в Украине бесплатная
Карамбулкул• 11 сентября 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
на жаль, неосвічених багато. Також багато тих, хто просто не цікавиться багато чим. Живе в своій оболонці і йому достатньо.
А ви настільки обізнані в сфері біотехнологій чи хоча би медицині, що вважаєте власну думкуу єдино правильною? Серед самих лікарів є купа контроверсійних думок щодо вакцинації. Це при тому, що існує купа замовних «досліджень», щедро профінансованих фармацевтичним бізнесом та наднаціональними організаціями. Так фомується так би мовити «політика партії», лише це публічно може вважається єдино правильним. Так формується суспільна думка та маргіналізація опонентів. Але не плутайте з освіченістю.
Мerida• 11 сентября 2025
Ответ дляКарамбулкул
Коклюшем раз в пол года? переболев, лет на 5 минимально хватает иммунитета.
Мerida• 11 сентября 2025
Ответ дляКарамбулкул
А откуда вы черпать информацию, которую считаете верной? И почему вы думаете, что именно ваша инфа достоверна?
Карамбулкул• 11 сентября 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
В мене онко діагноз іншого профілю, але в групі онкопацієнтів багато дівчат з РШМ, які не мають по аналізу онкогенного штаму ВПЛ в організмі.

Зворотній бік: далеко не у всіх носіїв небезпечних штамів розвивається рак, є багато супутніх факторів ризику.

Не краще робити вчасні скрінінги з рідинною цитологією і обов´язково перевіряти статевих партнерів на носійство оногенних штамів?
Обовʼязково потрібно робити.
Але ж вангую, що віруючі у святі вакцини думатимуть, що надійно захищені.
Карамбулкул• 11 сентября 2025
Ответ дляМerida
Где я писала про раз в полгода?
Полгода длилась болезнь до полного восстановления. У вакцинированного по графику ребенка, на секундочку!
Карамбулкул• 11 сентября 2025
Ответ дляМerida
Так я и не оскобляю провакцинаторов, не считаю их «неообразованными», ни к чему не принуждаю, не отговариваю. А они это делают по отношению к тем, у кого есть сомнения. Особенно, если эти сомнения на почве собственного опыта, мнений разных врачей и самостоятельного поиска и изучения информации впоследствии? Разницу видите?
Мerida• 11 сентября 2025
Ответ дляКарамбулкул
Где я писала про раз в полгода?
Пардон тогда. Я прочла как щопівроку.
А вы не думали, как бы было без вакцинации? Или проверили ли антитела?
БезникаЯ• 11 сентября 2025
Розумієте, ця тема для тих, хто хотів вакцинувати дітей, але чи не було вакцини в наявності, чи не було грошей, бо вона була платна, майже 5000 грн.
Кожна мама вирішує для себе, робити її, чи ні. Бо у кожного своя думка
Я зробила доньці,тому що у мене ВПЧ онкогенні і був рак, була конізація. І після неї вакцинація
А для когось,це казки.
Я не агітую, це мій вибір.
Дуже неприємно читати тих, хто з цим не стикався, але ж такі експерти через один.
Мerida• 11 сентября 2025
Ответ дляКарамбулкул
Я ж не про оскорбления. Реальный вопрос. Откуда берете инфу, которую для себя в итоге принимаете за верную?