innainz• 11 сентября в 05:54

Фото разрушений польских домов,авто после массовой атаки дронов рф

Станом на 18:00 10 вересня поліція Польщі підтвердила падіння 15 дронів у різних населених пунктах країни.Про це повідомила речниця Міністерства внутрішніх справ Польщі Кароліна Галецька на платформі Х.За її словами, уламки виявили у таких місцях: Чоснувка, Чешьнікі, Кшивовежба-Колонія, Мнішкув, Олесно, Велкі Лань, Вохинь, Вихалев, Вирики, Заблоце-Колонія, Нове Място-над-Піліцею, Бихавка Третя, між Радяни-Северинув, Чижув та Собутка.Поляки фотографировали уламки дронов в городе Цеханув
Мама Никитки-2• 12 сентября в 14:20
Відкрила ваші теми, почитала. Стало ясно, ви в принципі не ступні розмовляти адекватно без хамстві і переходу на особистість.
woman Warrior• 12 сентября в 14:40
Мама Никитки. что вам может быть ясно)
Вам даже неясно, почему вы в блоке почти у всех участников форума.