Станом на 18:00 10 вересня поліція Польщі підтвердила падіння 15 дронів у різних населених пунктах країни.Про це повідомила речниця Міністерства внутрішніх справ Польщі Кароліна Галецька на платформі Х.За її словами, уламки виявили у таких місцях: Чоснувка, Чешьнікі, Кшивовежба-Колонія, Мнішкув, Олесно, Велкі Лань, Вохинь, Вихалев, Вирики, Заблоце-Колонія, Нове Място-над-Піліцею, Бихавка Третя, між Радяни-Северинув, Чижув та Собутка.Поляки фотографировали уламки дронов в городе Цеханув
Мама Никитки-2• 11 сентября в 08:41
Ответ дляLudaSHS
Це була технологія і всі повелися
Група вивчала ботів і аналізувала дописи в соц мережі, а наші викулубки принеслиз тієї публікації. як підбірка від всіх поляків , як резепритативна група
А ні
Статистика в принципі про технології. Но думаю, що відсотки більш менш реальні
Ответ дляМама Никитки-2
Там вже Нідерланди висловились щодо збиття дронів. Недорікуваті поляки почали збивати дрони дороговартісними ракетами. Кацапи мабуть животи порвали з гармошками від такого щастя
Щодо гумору
Куди без нього
Так такий стан, і за гумором стоїть інше- вони не готові до війн нової епохи, генерали готуються минулих війн.
Відси безліч висновків, за цим гумором. Їм вигідно знову знову локалізувати війну на нашій теритріі і щоб Україна це все розрулювала
Куди без нього
сладкий_ноябрь• 11 сентября в 08:46
Ответ дляМама Никитки-2
А тиждень тому чомуфермери блокували кордони з Україною?
Ніякого зерна по «шахрайським» схемам не було
Цікаво, що сподвигає таких як ви лити гімно на власного виробника і народ? Начебто поляки соціалку не платять. Більше того, навіть захист не продовжили.
Яких таких?
Зерно було провезено по шахрайським схемам, потім продане дешевше ринку.
Тому це й викликало обурення, краще вникніть.
Ответ длясладкий_ноябрь
Яких таких?
Думаю ’ обурення польських фермерів’ це елемент кампаніі проти України і елемент гонки між владними структурами і бізнесом ( який лобіює владу, окремі групи і партії Польщі ) , дотичним до зернотрейдерів в самій Польщі
Маска-0b9f• 11 сентября в 08:48
Ответ длясладкий_ноябрь
Яких таких?
Як зерно,яке пройшло два кордони могло бути провезене по шахрайським схемам?Ну через українську митницю ще зрозуміло,а через польську як?
сладкий_ноябрь• 11 сентября в 08:49
Ответ дляМаска-0b9f
По шахрайським документам і схемам.
Перший раз, чи що?
сладкий_ноябрь• 11 сентября в 08:49
Ответ дляLudaSHS
Ні, це обурення через наглість
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, це обурення через наглість
Яка наглість в керованих демократичних суспільствах?
Воно законно або ні
Дали дозвіл або ні.
Є документи - пропуск
Не має, система отримання дозволів чи відмов працює, по законам. А то тут законно, а тут вже ні. Цим можна, а тим ні, цього дня- можна, а того дня -ні.
Місцеві ділки і їх ручні політики теж мають свої профіти. Ринок це конкуренція.
А корупція присутня і в польських структурах
Воно законно або ні
Дали дозвіл або ні.
Є документи - пропуск
сладкий_ноябрь• 11 сентября в 09:12
Ответ дляLudaSHS
Воно законно або ні
Дали дозвіл або ні.
Є документи - пропуск
Воно законно або ні
Дали дозвіл або ні.
Є документи - пропуск
Пропустили зерно яке по документам було «неліквід» і везло для певних цілей.
В результаті до цілі не доїхало і продалося як зерно гарної якості.
Макака Джо• 11 сентября в 09:51
Ответ дляLudaSHS
Щодо гумору
Куди без нього
Макака Джо• 11 сентября в 09:54
Ответ дляHonda-
Взрывчатых веществ на шахедах не обнаружено вообще. 🙄
Шахед Лайт-версія спеціально для Польщі
Ответ дляinnainz
Нам надо и себя винить,что в 1991 году мы пошли не за Прибалтами,а поверили брацкому народу и не вышли с протестами,когда ядерку россии дарили свою..(((
Вам бы стоило разобраться про ’ядерку подарили’. Ядерное оружие принадлежало ссср, правоприемником которого по договору в беловежке становилась россия. Отдать ядерку было обязательством Украины перед Западом еще в 1990 м году. По Декларации о гос. суверенитете Украина признавалась безядерным и внеблоковым государством. И уже влада порошенки переписала конституцию, нарушив международные обязательства и подставив народ под войну.
Мама Никитки-2• 11 сентября в 10:08
Ответ дляLudaSHS
Щодо гумору
Куди без нього
Це було б смішно, якби не було так сумно. І дійсно, екскалація буде більша. Якщо кацапи ще раз не вдарять кудись по Європі. А вони, думаю ударять.
Балтика наступна. Ще там не випробовували кордони червоних ліній
Мама Никитки-2• 11 сентября в 10:09
Ответ длясладкий_ноябрь
Яких таких?
Ви повторюєте кацапськи наротиви.
Так чому тиждень тому були перекриті кордони з Україною? Ви так і не відповіли.
Мама Никитки-2• 11 сентября в 10:10
Ответ длясладкий_ноябрь
Який нафік «неліквід» ви де таку інформацію взагалі узяли?
Мама Никитки-2• 11 сентября в 10:11
Ответ длясладкий_ноябрь
І головне, як той неліквід в Європі б перетворився в якісне зерно?
Бессмертный пони• 11 сентября в 10:20
Ответ длясладкий_ноябрь
В документах так и было написано ’неликвид’ ? Зачем , с какой целью ’неликвид’ везли в Польшу ? Откуда взялись документы , что зерно стало качественным ?
Vlada-Maria• 11 сентября в 10:22
Ответ дляVivaForever
и Житомирська пожежна машина?
Ви ще не зрозуміли, на кого бот манька працює? Нарізки подібних тем активно тягаються по польських пабліках, присмачені ’потрібним’ її кураторам перекладом, стравлюючи по кдбшному сценарію 30-40х років поляків і українців. Нічого нового...
А відверто недолугих і очікуючих рашку в себе на диванах, на жаль, повно і в Україні, і в Польщі. Враховуючи, що Польща - основний логістичний хаб для поставок допомоги в Україну, тільки дурний не розуміє, кому це все вигідно.
Ответ длясладкий_ноябрь
Це не можливо б було без місцевих польських посередників і ділків. Я про перші війни серед бізнесу і політиків.
тобто там була конкурентна гра на ринку зерна між трейдерами і використали інструмент підбурення мас.
А раша з іншого боку з своїми інструментами.
Це вже було
2014 - Донбас, який всіх кормив і якому загрожували українці західного регіону
Це вже було
нинель 1919• 11 сентября в 10:49
мы очень глубоко озабочены
, за своим бы гемороем следили,все равно путлер скажет ,что не он ,а наши рэбы виноваты