Дуняша• 11 сентября 2025

Покажіть вашу каву і що у вас на сніданок??

Кредитная• 11 сентября 2025
Ответ дляДуняша
Краса !!! А можна рецепт грошового пирога??
Конечно, можно ❤️

«Королевский Пирог с грушами»
на форму 20-22 см
Ингредиенты:
яйца 2 шт
сахар 140 г
масло сливочное 180 г
миндальные орехи 100 г
мука 140 г
разрыхлитель 1 ч.л.
груши 4-5 шт (750 г)
шоколад горький 50 г
мед или абрикосовый джем 2 ст.л.
Приготовление:
1. Яйца взбиваем с сахаром.
2. Добавляем масло комнатной температуры и взбиваем.
3. Добавляем измельчённые орехи, муку с разрыхлителем и перемешиваем.
4. Добавляем рубленый шоколад, две груши нарезанные кубиками, немного ванили. Перемешиваем.
5. Выкладываем с застеленную форму. Сверху ломтики 3-х груш.
6. Выпекаем в разогретой до 160 градусов духовке 1 час. Затем увеличиваем температуру до 180 градусов и печем ещё минут 20 до румяности. Проверяем шпажкой.
7. Готовый пирог смазываем ложкой мёда или абрикосового джема.
Кредитная• 11 сентября 2025
Ответ дляКумедна
Я курячий готую, тут колись одна порадниця казала яблуко додавати, коли тушкуєш те все (печінку, моркву, цибулю. То дякую їй дуже, вчора додала, так ще смачніше. Ще люблю на цей бутерброд дольки помідора покалсти
Спасибо. И я попробую яблоко добавить 👍
автор Дуняша • 11 сентября 2025
Ответ дляКумедна
я випічки багато жеру....
люблю пекти (нажаль), а їсти ще більше. Магазинне мені не смачне, а те що смачне дуже дорого, я перебирлива. тому поки яблука та сливи сезон, то постійно печу. У мене вже донька на випічку дивитися не може, зате подружки заздрять всі)))) Ні в кого майже мами не печуть, і тут я з постійними новими витребеньками))
Тоже люблю домашню випічку ,їла б кожен день ,якби не лишня вага . Сьогодні,мабуть морквяний пиріг спечу ,більше моркви додам ,
Карамбулкул• 11 сентября 2025
Сніданок був яйця, огірки, помідори, тост з сиром і авокадо. Кавуся зараз тільки
автор Дуняша • 11 сентября 2025
Ответ дляКумедна
Ну на око в мене все. Десь приблизно так: 600 грам печінки, одна дуже велика морквина, 1 дуже велика цибулина, печінку не ріжу, овочі ріжу як небудь не дуже крупно, тепер ще яблуко туди. Все це тушу на олії під кришкою, не дуже довго. Потім в кунці туди масла може грамів 50. Все це гарячим ще блендернуть. ВСе! Ну і посолити-поперчити не забудьте
Вже слина тече . Яблуко обов´язково в цей раз додам.
Карамбулкул• 11 сентября 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Так люди в дорозі на роботу вже
Не всі ж мабуть))
автор Дуняша • 11 сентября 2025
Ответ дляКарамбулкул
Кавуся
parele• 11 сентября 2025
Был черный кофе, лаваш цельнозерновой с омлетом, помидорами, сыром и зеленью, типа тако.
Рожки-да-ножки• 11 сентября 2025
Ответ дляКвітка папороті
фото
Яка гарна пара, чиє виробництво? Я теж з фарфору п´ю
Квітка папороті• 11 сентября 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Це данський фарфор. Я принесла дитячі речі на гуманітарний хаб, то мені запропонували вибрати щось для себе. От я вибрала п’ять пар кавових. Директорка хабу каже, ось, тільки п’ ять, шостої нема , а я бігом це в коробку і додому.
Люди не розуміють цінності цих речей. Як ’некомплект’, то вже й не потрібно
Туфли в чешуе• 11 сентября 2025
Ответ дляСМСница
ідеальний курячий паштет - курячі печінки 0,5 кг, яблуко велике, морква велика, цибулина велика. Все на шматки порізати, на сковорідку і тушити на середньому вогні, поки не вийде вся волога. Сіль, перець, масло додати. І все на блендер.
Потім перекласти у форму, зверху тонкі кружечки яблука, і хвилин на 40 в духовку.
Істи охолодженим.
Гарантую - на завтра не залишиться - все з’їдать сьогодні!
Масло вершкове?
А яйця не треба перед запіканням?
Рожки-да-ножки• 11 сентября 2025
Ответ дляКвітка папороті
Як я вас розумію, я теж накупила німецького фарфору і не нарадуюсь.
ЭмчЭндЭм• 11 сентября 2025
Сейчас пью такую, творог с курагой на завтрак и свежий круасан😊
ЗдохниПуйло• 11 сентября 2025
Ответ дляКвітка папороті
Обожнюю таку форму, я навіть смак і аромат відчула
Бутерброд з ікрою• 11 сентября 2025
ФФФФристайла• 11 сентября 2025
Ответ дляКумедна
яблоко тоже тушить?
Обстановщица• 11 сентября 2025
Ответ дляКредитная
фото
завжди було цікаво - такі чашки не занадто тендітні?
Не стесняюсь• 11 сентября 2025
Ответ дляСМСница
Істи охолодженим.
А яке яблуко треба, кисле чи солодке?
Доль Чекомбана• 11 сентября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Щоб зранку була хоч одна приємна, тепла, домашня тема, де можна не згадувати безсонні ночі, а просто помилуватися красою.
Моя кава ще не готова.
Какою красою?
Доль Чекомбана• 11 сентября 2025
Ответ дляКвітка папороті
фото
Красивая чашка
Кумедна• 11 сентября 2025
Ответ дляФФФФристайла
яблоко тоже тушить?
дп, со всем вместе
АБВГДэшница• 11 сентября 2025
Какой день, такое и кофе
АБВГДэшница• 11 сентября 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
фото
Где это?
Кредитная• 11 сентября 2025
Ответ дляОбстановщица
Нет, они достаточно прочные. Мне нравится, что они действуют типа термоса и не горячие снаружи.
a.ostroverh• 11 сентября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Где это?
Ирпень
Обстановщица• 11 сентября 2025
Ответ дляКредитная
Дякую. Мені вони наче й подобаються, але зупиняла їх тендитність. Тепер мабуть і собі куплю, люблю скляний посуд.
Кредитная• 11 сентября 2025
Ответ дляОбстановщица
Обязательно купите 👍 они классные)
У меня для разных кофейных напитков, разные стаканы и чашки. Но дети из них пью всё) им пофиг, горячий шоколад, капучино, чай, пепси, воду …) они обожают эту посуду.
СМСница• 12 сентября 2025
Ответ дляНе стесняюсь
А яке яблуко треба, кисле чи солодке?
не солодке. морква солод дає.
звездная галактика• 12 сентября 2025
Ответ дляА що таке?
Сьогодні був чай
поезд. кайф. и дождь за окном