Дуняша• 11 сентября в 07:52
Покажіть вашу каву і що у вас на сніданок??
західний_діалект• 11 сентября в 08:38
Уже поела, был на завтрак кусок индюшиной ноги и кофе со сливками.
Кумедна• 11 сентября в 08:42
Ответ дляЛеплю из пластилина
фото
2 сирники? то все? цим можна наїстися? ох як я вам заздрю.... в такі моменти я розумію, що я їм дуже багато тому не можу скинути свої зайві 3-4 кг(((((
Леплю из пластилина• 11 сентября в 08:50
Ответ дляКумедна
Ну они у меня довольно крупные, да всегда ем два. Могу еще йогуртом полить, ягодами посыпать, но сегодня не хотела. Немного позже съем яблоко или банан. Или я ем на завтрак яйцо и тост. Не знаю, все мои подруги едят столько же, я не думаю, что это мало.)
Дуняша
• 11 сентября в 08:52
Ответ дляТа никада в жизни
Так люди в дорозі на роботу вже
Не судіть всіх по собі ! Не всі працюють зранку і взагалі не всі працюють
Дуняша
• 11 сентября в 08:53
Ответ дляБезВзяток
Зараз тільки піду готувати сніданок. А ви, автор? Ваш покажете?
Не знаю чого хочу до кави , думала щось смачне видивлюсь.
Дуняша
• 11 сентября в 08:54
Ответ дляЛеплю из пластилина
фото
Це сирники ??? На обід приготую в аерогрилі!!!
Голена блондинка• 11 сентября в 08:54
Ответ дляПес Патрон
Съела ложку гречки с кефиром , с вечера замочила.потом позавтракать через час
Я когда-то так овсянку замочила... Приехала на работу опухшая, пошла какая-то аллергическая реакция....
Дуняша
• 11 сентября в 08:54
Ответ длязахідний_діалект
Так вона величезна ,як мій 40!!
Дуняша
• 11 сентября в 08:56
Ответ дляКумедна
І я ( (((
А що ви їсте ,в яких пропорціях ??
західний_діалект• 11 сентября в 08:56
Ответ дляДуняша
Так вона величезна ,як мій 40!!
И что? Я ее уже второй день ем. Чем люди читают.))
Дуняша
• 11 сентября в 08:58
Ответ дляЛеплю из пластилина
Для мене ,так ,мало . Тому є пару лишніх кг.
Кумедна• 11 сентября в 08:58
Ответ дляДуняша
І я ( (((
А що ви їсте ,в яких пропорціях ??
ну на сніданок 4 сирники зі сметанкою це те що треба. Але це може раз на тиждень. Сьогодні був бутерброд з чорного хліба з домашнім печінковим паштетом та пиріжок зі сливами, вчора пекла. Снідаю на роботі, тому не дуже виходить ПП, ну і люблю смачно поїсти(((
Доньці зранку приготувала омлет на лаваші з ковбасою сиром та помідорами. У нас свято!!! Йдемо нарешті до школи, минулого року жодного разу не була
Дуняша
• 11 сентября в 08:59
Ответ дляКумедна
Печінковий паштет ідея !!! Дуже його люблю ,давно не готувала , сьогодні приготую !!
Дуняша
• 11 сентября в 09:00
Ответ дляКумедна
Ви їсте менше ,чим я ((((
Дуняша
• 11 сентября в 09:01
Ответ дляКредитная
фото
Краса !!! А можна рецепт грошового пирога??
Кумедна• 11 сентября в 09:01
Ответ дляДуняша
Я курячий готую, тут колись одна порадниця казала яблуко додавати, коли тушкуєш те все (печінку, моркву, цибулю. То дякую їй дуже, вчора додала, так ще смачніше. Ще люблю на цей бутерброд дольки помідора покалсти
Дуняша
• 11 сентября в 09:01
Ответ дляКумедна
А дайте цей рецепт?
Кумедна• 11 сентября в 09:03
Ответ дляДуняша
Ви їсте менше ,чим я ((((
я випічки багато жеру....
люблю пекти (нажаль), а їсти ще більше. Магазинне мені не смачне, а те що смачне дуже дорого, я перебирлива. тому поки яблука та сливи сезон, то постійно печу. У мене вже донька на випічку дивитися не може, зате подружки заздрять всі)))) Ні в кого майже мами не печуть, і тут я з постійними новими витребеньками))
Ло Шарик• 11 сентября в 09:05
чашка води та чашка кави американо (десь по 300 мл) вже були,
а снідаю я пізніше, як зголоднію. сьогодні буде салат і хлібчик з маслом та рибкою, ще не готоувала
Кумедна• 11 сентября в 09:06
Ответ дляДуняша
А дайте цей рецепт?
Ну на око в мене все. Десь приблизно так: 600 грам печінки, одна дуже велика морквина, 1 дуже велика цибулина, печінку не ріжу, овочі ріжу як небудь не дуже крупно, тепер ще яблуко туди. Все це тушу на олії під кришкою, не дуже довго. Потім в кунці туди масла може грамів 50. Все це гарячим ще блендернуть. ВСе! Ну і посолити-поперчити не забудьте
СМСница• 11 сентября в 09:06
ідеальний курячий паштет - курячі печінки 0,5 кг, яблуко велике, морква велика, цибулина велика. Все на шматки порізати, на сковорідку і тушити на середньому вогні, поки не вийде вся волога. Сіль, перець, масло додати. І все на блендер.
Потім перекласти у форму, зверху тонкі кружечки яблука, і хвилин на 40 в духовку.
Істи охолодженим.
Гарантую - на завтра не залишиться - все з’їдать сьогодні!
Істи охолодженим.