Королева Сарказма• 11 сентября в 10:08
Чим підживити орхідею, щоб пустила нову квіткову стрілку, а не тільки листя?
Роздратована шкіра• 11 сентября в 10:14
Припиніть підживлювати та поливати. Зробіть перерву в поливанні днів на 40.
Вся така шо куди там• 11 сентября в 10:29
Ответ дляРоздратована шкіра
На 40 дней, серьезно? Чего тут только не прочитаешь.
И.О. человека• 11 сентября в 10:29
40 днів не поливайте, то вона вже нічого не випустить - ні листя, ні квітконос. Або викиненете, або піде на реанімацію
Вся така шо куди там• 11 сентября в 10:33
Если именно хочется подкормить, то удобрением, где мало азота и много фосфора. А вообще, у фаленопсисов цветоносов разница разнице температур день/ночь больше 10 градусов
Роздратована шкіра• 11 сентября в 10:34
Ответ дляВся така шо куди там
А ви не в курсі, що деяким квітам для цвітіння потрібен стрес? У мене більше 10 орхідей і постійно цвітуть.
И.О. человека• 11 сентября в 10:34
Фосфорно-калійні добрива сприяють цвітінню та росту квітконосів, як варіант - монокалій фосфат, Майстер-Агро, Плантатор 10:54:10 чи Плантафол. Треба обирати добрива з NPK, де останні цифри більші, тоді в добриві більше саме фосфору та калію
И.О. человека• 11 сентября в 10:35
Ответ дляРоздратована шкіра
от не вірю, що ваші орхідеї витримують нормально 40 днів без поливу.
Роздратована шкіра• 11 сентября в 10:39
Ответ дляИ.О. человека
Я пропоную не постійну перерву в 40 днів, а разову. Свої я поливаю приблизно 1 раз в 3 тижні літом і 1 раз на місяць і більше зимою. Коли орхідея викидає квітконос, поливаю частіше - десь 1 раз на 2 тижні.
И.О. человека• 11 сентября в 10:40
Але автор, постійне підживлення не значить, що орхідея обов’язково викине квітконос. ПРийде час - дасть квіточку. Не переборщіть з добрива, бо це теж не дуже гарно для рослин
МастерЮля• 11 сентября в 10:42
питання недоречно,бо
1.Ніхто не бачить вашої орхідеї.Може, вона нещасна,без води,з в´ялими листями.
2.Фото в студію.
я займаюсь орхами 10 років.але поки не побачу - не пораджу. бо з нещасних орхідей хочуть щоб вона цвіла.а так не буде.
3.Коли цвіла ост.раз? де стоїть? сторона(південь,північ)
2.Фото в студію.
Вся така шо куди там• 11 сентября в 10:56
Ответ дляРоздратована шкіра
А вы в курсе, что гибридному фаленопсису стресс для цветения не нужен? Это растение выведено искусственно для квартирного содержания. У меня не знаю сколько орхидей, я давно их не считала.
Вся така шо куди там• 11 сентября в 11:03
Ответ дляРоздратована шкіра
Если у вас темная и влажная квартира, может вашим орхам такие условия и подходят. А какие условия у автора, мы не знаем. У меня растения живут на юго-западной лоджии, за 40 дней неполива у меня будет гербарий вместо коллекции.
Роздратована шкіра• 11 сентября в 11:09
Ответ дляВся така шо куди там
В мене суха і світла квартира і орхідеї постійно радують рясним цвітінням.
Не буде у вас гербарію за 40днів)
У мене була велика перерва в поливі, коли ми після початку повномасштабного вторгнення виїхали і квіти не поливались більше 2 міс.(67 днів) Тоді в мене засохли лише 3 орхідеї.
Не буде у вас гербарію за 40днів)
Вся така шо куди там• 11 сентября в 11:16
Ответ дляРоздратована шкіра
Не буде у вас гербарію за 40днів)
Вы знаете, я орхидеями занимаюсь 20 лет, и прекрасно знаю, что будет, если их 40 дней не поливать, поэтому не советуйте дурню.
Роздратована шкіра• 11 сентября в 11:24
Ответ дляВся така шо куди там
Я поділилась своїм досвідом. А ви хамите.
И.О. человека• 11 сентября в 11:54
Ответ дляРоздратована шкіра
Не буде у вас гербарію за 40днів)
Тобто через 67 днів ви їх викинули, а за 40 вони мають дати квітконос?? За 40 днів їх треба буде реанімувати як мінімум. Тому я теж вважаю, що ваша порада недоречна.
Роздратована шкіра• 11 сентября в 12:00
Ответ дляИ.О. человека
Три з двадцяти орхідей загинули.
І ще такий момент. Усі ми поливаємо по різному. Я поливаю орхідеї зануренням на певний час горщика у воду.
Я поділилась досвідом, а ви припущеннями. Різицю відчуваєте?.
И.О. человека• 11 сентября в 12:11
Мої припущення теж з досвіду. Орхідеї важливо як не пересушувати, так і не заливати. А по вашій рекомендації орхідея спочатку сушить коріння, втрачає тургор, а потім ви їй води. ПРи тому, що із пересушки треба виводити поступово. І не важливо в цьому моменті способи поливу.
Ваші 3 орхідеї загинули!, а не дали хоч щось.
Але справа автора користуватися такими порадами чи ні.