Королева Сарказма• 11 сентября 2025
Чим підживити орхідею, щоб пустила нову квіткову стрілку, а не тільки листя?
Роздратована шкіра• 11 сентября 2025
Припиніть підживлювати та поливати. Зробіть перерву в поливанні днів на 40.
Вся така шо куди там• 11 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
На 40 дней, серьезно? Чего тут только не прочитаешь.
И.О. человека• 11 сентября 2025
40 днів не поливайте, то вона вже нічого не випустить - ні листя, ні квітконос. Або викиненете, або піде на реанімацію
Вся така шо куди там• 11 сентября 2025
Если именно хочется подкормить, то удобрением, где мало азота и много фосфора. А вообще, у фаленопсисов цветоносов разница разнице температур день/ночь больше 10 градусов
Роздратована шкіра• 11 сентября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
А ви не в курсі, що деяким квітам для цвітіння потрібен стрес? У мене більше 10 орхідей і постійно цвітуть.
И.О. человека• 11 сентября 2025
Фосфорно-калійні добрива сприяють цвітінню та росту квітконосів, як варіант - монокалій фосфат, Майстер-Агро, Плантатор 10:54:10 чи Плантафол. Треба обирати добрива з NPK, де останні цифри більші, тоді в добриві більше саме фосфору та калію
И.О. человека• 11 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
от не вірю, що ваші орхідеї витримують нормально 40 днів без поливу.
Роздратована шкіра• 11 сентября 2025
Ответ дляИ.О. человека
Я пропоную не постійну перерву в 40 днів, а разову. Свої я поливаю приблизно 1 раз в 3 тижні літом і 1 раз на місяць і більше зимою. Коли орхідея викидає квітконос, поливаю частіше - десь 1 раз на 2 тижні.
И.О. человека• 11 сентября 2025
Але автор, постійне підживлення не значить, що орхідея обов’язково викине квітконос. ПРийде час - дасть квіточку. Не переборщіть з добрива, бо це теж не дуже гарно для рослин
МастерЮля• 11 сентября 2025
питання недоречно,бо
1.Ніхто не бачить вашої орхідеї.Може, вона нещасна,без води,з в´ялими листями.
2.Фото в студію.
я займаюсь орхами 10 років.але поки не побачу - не пораджу. бо з нещасних орхідей хочуть щоб вона цвіла.а так не буде.
3.Коли цвіла ост.раз? де стоїть? сторона(південь,північ)
2.Фото в студію.
Вся така шо куди там• 11 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
А вы в курсе, что гибридному фаленопсису стресс для цветения не нужен? Это растение выведено искусственно для квартирного содержания. У меня не знаю сколько орхидей, я давно их не считала.
Вся така шо куди там• 11 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Если у вас темная и влажная квартира, может вашим орхам такие условия и подходят. А какие условия у автора, мы не знаем. У меня растения живут на юго-западной лоджии, за 40 дней неполива у меня будет гербарий вместо коллекции.
Роздратована шкіра• 11 сентября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
В мене суха і світла квартира і орхідеї постійно радують рясним цвітінням.
Не буде у вас гербарію за 40днів)
У мене була велика перерва в поливі, коли ми після початку повномасштабного вторгнення виїхали і квіти не поливались більше 2 міс.(67 днів) Тоді в мене засохли лише 3 орхідеї.
Не буде у вас гербарію за 40днів)
Вся така шо куди там• 11 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Не буде у вас гербарію за 40днів)
Вы знаете, я орхидеями занимаюсь 20 лет, и прекрасно знаю, что будет, если их 40 дней не поливать, поэтому не советуйте дурню.
Роздратована шкіра• 11 сентября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Я поділилась своїм досвідом. А ви хамите.
И.О. человека• 11 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Не буде у вас гербарію за 40днів)
Тобто через 67 днів ви їх викинули, а за 40 вони мають дати квітконос?? За 40 днів їх треба буде реанімувати як мінімум. Тому я теж вважаю, що ваша порада недоречна.
Роздратована шкіра• 11 сентября 2025
Ответ дляИ.О. человека
Три з двадцяти орхідей загинули.
І ще такий момент. Усі ми поливаємо по різному. Я поливаю орхідеї зануренням на певний час горщика у воду.
Я поділилась досвідом, а ви припущеннями. Різицю відчуваєте?.
И.О. человека• 11 сентября 2025
Мої припущення теж з досвіду. Орхідеї важливо як не пересушувати, так і не заливати. А по вашій рекомендації орхідея спочатку сушить коріння, втрачає тургор, а потім ви їй води. ПРи тому, що із пересушки треба виводити поступово. І не важливо в цьому моменті способи поливу.
Ваші 3 орхідеї загинули!, а не дали хоч щось.
Але справа автора користуватися такими порадами чи ні.