КартаБезКомиссий• 11 сентября в 11:54
Вакцинація як Ви відноситесь
Як Ви відноситесь до вакцінації від грипа, перелік вакцин на фото. Вакцинуюсь чи ну їх.
Результат:
вже голосів:
34 (68%)
Проти вакцинації
16 (32%)
За вакцинацію
КартаБезКомиссий
• 11 сентября в 11:55
Ответ для60 метрів сметани
Сегодня день вакцинации?
Запитання
60 метрів сметани• 11 сентября в 11:56
Ответ дляКартаБезКомиссий
Запитання
Много тем об этом . И почему вы не пишите свое отношение?
Парасюха• 11 сентября в 11:56
после того, как очень сильно переболели гриппом в 19-м году, стали делать ежегодно.
Не гоню• 11 сентября в 11:56
Неужели после всего ковидного цирка остались еще еще ценители подобных экспериментов?
Ищу Аленя• 11 сентября в 11:57
Заведи ваксигрип купую. Але лише тому, що дитина алергик. Цю переносить нормально. Не хочу експериментів
КартаБезКомиссий
• 11 сентября в 11:57
Ответ дляНе гоню
Ось і я про це...
Ms. Откровенность• 11 сентября в 11:58
Для себя и близких против. Остальные хоть каждые 15 минут пусть вакцинируются.
Фляшунька• 11 сентября в 12:02
Люди как стадо Баранов ))) я даже против ковида не вакцинировалась , меня взбесило что они заставляли , понимала что в этом что то не так подозрительно
Ясамаякрасивая)• 11 сентября в 12:02
Ответ дляКартаБезКомиссий
Запитання
Против ,до вакцинации гриппом болела раз в 5 лет , после, жесть, 5 раз за сезон
Швабристка• 11 сентября в 12:05
Нас не роботі вакцинують кожної осені ваксігріпом на три штами грипу з 2018 року. Вакцинують безкоштовно та добровільно - це пишу для вакцинофобів ті істеричних жінок без освіти.
Не гоню• 11 сентября в 12:05
Ответ дляФляшунька
да, такая блин ’забота’ бесила жутко... ни в транспорт, ни на работу без этого долбаного аусвайса не пускали.... дураку понятно, что не о нашем здоровье заботились.... и самое смешное куда ж этот ковид делся утром 24 февраля 22 года.....
КартаБезКомиссий
• 11 сентября в 12:05
Ответ дляШвабристка
А Ви вакцінуєиесь ?
Швабристка• 11 сентября в 12:08
Ответ дляКартаБезКомиссий
А Ви вакцінуєиесь ?
Звичайно.
Останній мій грип був в 2020 році - ковід до вакцінації. Середньої важкості, але з відтермінованими ускладненнями.
До цього я хворіла грипом в 2016 році важким.
Не гоню• 11 сентября в 12:08
Ответ дляКартаБезКомиссий
А Ви вакцінуєиесь ?
ага, и тишина... главное всех обозвать истеричками без образования....
ГонУрова дівка• 11 сентября в 12:16
Ответ дляФляшунька
Хуже баранов Уже всё ведущие конторы юса,связанные с исследованием признали,что они несут огромнейший вред здоровью,но наши ’давай колоться дальше’
РокерША• 11 сентября в 12:21
Ответ дляГонУрова дівка
це ще не все, в Штатах починають рухати це вакцинне болото потихеньку, я буду рада якщо в результаті на вакцинацію перестануть молитись і зроблять її необов´язковою. як опція було б непогано якби нарешті опублікували усі дослідження про шкоду від вакцинації і визнали що обманювали людей
Сусідка знизу• 11 сентября в 12:23
Багато знайомих вакцинуються від грипу. Я робила всі інші вакцини, крім грипу - я ним останній раз хворіла років 15 тому (не враховуючи корону - але тоді теж три вакцини від коронавірусу зробила)
ГонУрова дівка• 11 сентября в 12:32
Ответ дляРокерША
Мне всё -равно,что они там двигают.Я писульки с кодом себе рисовала,сейчас если начнут гавкать,тем более не будем делать.Им на людей пофиг,они бабки
Печальки.нет• 11 сентября в 12:41
Ответ дляФляшунька
Подозрительно то, что элементарные лекарства по рецепту и за деньги. Любой визит к врачу за деньги. А за это еще и тысячу приплачивали. Ну, не бывает чудес.
я Кукарача• 11 сентября в 13:46
Мій особистий досвід показує, що хворію я однаково хоч робила щеплення, хоч не робила, взагалі ніякої різниці немає. Я 4-5 років поспіль робила щеплення, безкоштовно на роботі, хворіла 1-2 рази на сезон в легкій формі, думала що це завдяки вакцинації. А потім то вакцини не було, то я провтикала пізно записалась, то вагітна була, то в декреті і перестала робити щеплення. Виявилось, що без щеплень я хворію так само 1-2 рази за осінь-зима-весна в легкій формі, трохи нежить і на цьому все.
Особисто для мене сенсу немає
Фляшунька• 11 сентября в 14:38
Ответ дляПечальки.нет
На этот крючок я не попалась у них )) Зато попалась на другой ,1000 гр за регистрацию в Дие🤦♀️🤦♀️