А ось і я• 11 сентября 2025
Які БАДи реально допомагають при акне?
Вірю, я повірив• 11 сентября 2025
Реально от акне помагают ретиноиды, адапален, при чем тут бады?
Угадайс• 11 сентября 2025
Ніякі 🤷♀️ акне це комбінована проблема, поєднання гіперандрогеніі та розвитку пропіон бактерій акне. На яку з цих ланок ви сподіваєтесь вплинути БАДами?
Угадайс• 11 сентября 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Або антиандрогени, КОКи тощо
Вірю, я повірив• 11 сентября 2025
Ответ дляУгадайс
Або антиандрогени, КОКи тощо
Мне коки не помогли, только системные ретиноиды вылечили
Antoninaya1• 11 сентября 2025
Які бади реально допомагають? Ніякі крапка.
А при акне дійсно працюють тільки ретиноїди.
Угадайс• 11 сентября 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Вам не допомогли, а багатьом допомагають. Всяке буває
Що ви приймали та як довго, я маю на увазі з КОК?
Вірю, я повірив• 11 сентября 2025
Ответ дляУгадайс
Они помогают пока ты пьешь их, а после разносит в 2 раза сильнее. Если вы хотите решить проблему а не запихиваться таблетками то лучше пропить курс ретиноидов и забыть о проблеме.
Агент Пинкертона• 11 сентября 2025
Никакие, но некоторые в определенной степени влияют на состояние кожи - регенерацию, восстановление, скорость разрешения воспалений и тд, не более. В частности, цинк, некоторые витамины. Причину акне они не уберут.
Nathalie27• 11 сентября 2025
Ответ дляУгадайс
КОК можуть загострити проблему з акне. Використовувати їх для боротьби з акне, коли з гормонами все гаразд - тупо.
Угадайс• 11 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Тупо казати «тупо», якщо ти в цьому не розбираєшся
Ms. При теле• 11 сентября 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Какие вы пили и кто их назначает ?спасибо
Nathalie27• 11 сентября 2025
Ответ дляУгадайс
А Ви в цьому розбираєтесь?
Вірю, я повірив• 11 сентября 2025
Ответ дляMs. При теле
Дерматолог назначала. Акнетин
Nathalie27• 11 сентября 2025
Ответ дляУгадайс
Так, розбираюсь
То навіщо приймати кок від акне, якщо нема показань по аналізам?
Угадайс• 11 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
А які показання по яким аналізам треба, щоб принимати КОК? На які доказові данні або які стандарти лікування ви спираєтесь?
Nathalie27• 12 сентября 2025
Ответ дляУгадайс
КОК - це не ліки від акне, а протизаплідний засіб в першу чергу
Угадайс• 12 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
А по суті мого питання що?
Nathalie27• 12 сентября 2025
Ответ дляУгадайс
А по суті мого питання що?
По суті Вашого питання: КОК від акне ефективні тільки при гормональному дисбалансі. Якщо з гормонами все в порядку, то вони не ефективні і приносять більше шкоди.
Угадайс• 12 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Ви помиляєтесь. Гіперандрогенія не завжди визначається підвищенням рівня андрогенів в крові по лабораторним нормам
Nathalie27• 12 сентября 2025
Ответ дляУгадайс
А як визначається?
Nathalie27• 12 сентября 2025
Ответ дляУгадайс
Клінічно
По яким ознакам Ви визначаєте гіперандрогенію?