Мамин тріль• 11 сентября в 15:24

Порадьте нотаріуса в Дніпрі Внесення квартири в Держ. реєстр по копії.

Квартира приватизована у 1997 році. Треба її занести в Держ. реєстр речових прав на нерухоме майно. Неприєність ситуаціі в тому, що загублено Свідоцтво про право власності на житло, але є його якісні копії і старий тех паспорт.
В ЦНАПі потрібно пред´явити оригінал, але я чула, що деякі нотаріуси реєструють по копії.
Буду дуже вдячна за поради.
Тюрюнь_Тюнь• 11 сентября в 15:25
Делаете в бти новый тех. паспорт и квартиру ставят на учёт.
автор Мамин тріль • 11 сентября в 15:32
Тех паспорта недостатньо, точніше для занесення в Реєстр він взагалі необов´язковий. Нажаль, потрібен оригінал Свідоцтва про право власності на житло, або його дублікат.
Дублікат треба замовляти в архівах БТІ і не факт, що отримаєшь
Королева ганделику• 11 сентября в 15:38
Ответ дляМамин тріль
Та вы сначала закажите, а потом уже будете думать дальше. Нотариусы у нас неадекватные, они такие цены вам заломят, что постарайтесь другим путем. Лично сталкивалась с тем , что нотариус захотела 5000, сделали в цнапе за 200 грн.
автор Мамин тріль • 11 сентября в 15:39
Тут є нотаріуси із Дніпра?
СережкинаЯ• 11 сентября в 15:43
Ответ дляМамин тріль
Замовляйте. В чому проблема?
автор Мамин тріль • 11 сентября в 15:47
Проблема саме в проблемності цього шляху. Нотаріуса можете порадити?
Перша на селі• 11 сентября в 16:08
Та ну, жоден нотаріус при тямі це робити не буде. Звертайтесь в архів БТІ - візьміть архівну довідку, і одразу замовте техпаспорт новий, тому що зараз він цифровий і його потрібно підтягувати через будівельний реєстр.
Ms. Скромность• 11 сентября в 17:13
Ответ дляМамин тріль
ну який нотаріус зробить вам реєстрацію права власності без оригінала документа? та ще й радити тут аноніму. оприлюднити дані нотаріуса-шахрая? ви смієтесь, чи шо...