Молчавочка• 12 сентября в 11:56

Весільне вбрання в 45

Яке в вашому розумінні вбрання на розпис для жінки після 45?
Буде просто розпис, невеличкий банкет і хотілося б зробити кілька весільних фото на згадку
Він буде у формі, молоді дівчата в багатьох подібних випадках для себе вдівають вишивані сукні/костюми. Чи не буду виглядати смішно? Недоліки - фігура яблуко((( зайва вага.
Більше схиляюся до костюму брючного, але потрібен тоді теплий бо діло планується на листопад/грудень
Із задоволенням вислухаю ваші поради
Поліцейський патруль• 12 сентября в 11:57
Пусть одевает что хочет
Бавовнятий Пупс• 12 сентября в 11:57
У меня был брючный костюм
Незламна• 12 сентября в 11:58
Только не брюки, это ужасно на свадьбе, купите нормальное красивое платье светлого тона
Пищалка• 12 сентября в 11:59
В 45 вже можна дозволити собі вдягти що самій хочеться, не звертаючи увагу на чиюсь іншу думку
Мerida• 12 сентября в 12:01
Абсолютно против такого мышления. Смешно для кого? Для людей, которые вас в первый и единственный раз на улице увидят? Или тут кто-то напишет, что не актуально?
Все актуально. Главный нюанс, чтоб одежда подходила по фамону под фигуру и была по размеру.
Если вы вспомните фото со свадеб наших мам и пап, то часто папы были в форме. А мамы? А мамы все же были в классическом белом платье.
И я бы для себя остановилась на таковом.белое, из плотной ткани, на осень. Невеста, чтоб сияла, даже на маленькой свадьбе, даже в 45.
Цирк на дроті• 12 сентября в 12:04
В моем понимании женщина в 45 может надеть все что ее душе угодно и радует отражением в зеркале. И еще в 25 и 65 точно так же.
Пи Пи Пилюля• 12 сентября в 12:07
Маєте ще час позбутися зайвої ваги.
Без неї в будь-якому випадку будете виглядати краще
Щодо одягу, 10 років проводила розпис людей в ВДРАЦС то такого називалася
Таки має значення вигляд нареченої, тим більше коли вже не юна
автор Молчавочка • 12 сентября в 12:11
Ответ дляНезламна
Я товста( 52 розмір( буду як бочка мабуть
В житті практично завджи в брюках
Пенсіонер• 12 сентября в 12:12
В чому Вам хочеться..
Хоть в піжамі,
В чому хочете себе бачити.
Виправлялочка• 12 сентября в 12:12
Костюм брючний або плаття коктейльне буде ок
автор Молчавочка • 12 сентября в 12:13
Ответ дляПи Пи Пилюля
Маєте ще час позбутися зайвої ваги.
Ні. Маю певні проблеми із здоровям вже. Вага нікуди не йде. Високий інсулін
Замороженная селедка• 12 сентября в 12:14
Підберіть гарну сукню собі.
Навіщо той брючний костюм
автор Молчавочка • 12 сентября в 12:15
Ответ дляМerida
Та от якраз справа в тому, що я не маю жодної ідеї))
Тому і питаю тут, в чому дівчата мого віку заміж виходили...
Потринділиця• 12 сентября в 12:17
Тільки не штани на своєму весіллі. Багато різних суконь є для вашої фігури. Але сукня і штани- це максимально протилежний вигляд нареченої 👸
Клин_Кляйн• 12 сентября в 12:17
Второй раз выходила замуж в 47, была в светло синем платье ’футляр’, или как оно правильно называется, но я худой прямоугольник, если б был лишний вес наверное выбрала б какой-то светлый брючный костюм. Главное, чтоб Вам было комфортно.. мой сын женился в начале войны, невеста была в футболке сына и джинсах...другой одежды с собой у них не было...
автор Молчавочка • 12 сентября в 12:25
Ответ дляКлин_Кляйн
Ось і я маю кілька суконь-футлярів. І начебто рекомендований фасон для повних, і довжина правильна, але все одно погано виглядаю в них. Мабуть ви праві, треба підшукати костюм все ж таки.
Такий парадокс життя... саме цього весілля чекала найбільше в житті, але вже наречена звісно немолода((
Клин_Кляйн• 12 сентября в 12:28
Ответ дляМолчавочка
Возможно что-то сверху надеть на платье, пиджак какой-то укороченый, даже не знаю, поэкспериментировать как-то с платьями, если хотите в платье, тем более они у Вас уже есть...
ЗдохниПуйло• 12 сентября в 12:31
Я в 42 одружувалась, був брючний костюм і атласна майка
автор Молчавочка • 12 сентября в 12:33
Ответ дляКлин_Кляйн
Та не... мабуть вирішила вже. Шукатиму брючний костюм.
Біток чи ефір?• 12 сентября в 12:34
ви нам краще зробіть тему коли знайдете, а ми вам порадимо по фото
Клин_Кляйн• 12 сентября в 12:36
Ответ дляМолчавочка
Удачи Вам в поисках и счастья в браке!❤️
автор Молчавочка • 12 сентября в 12:36
Ответ дляБіток чи ефір?
Так, правильно. Пошукаю, пообираю...
Просто думала може хтось з дівчат дасть пораду де саме шукати нелітній брючний костюм)
автор Молчавочка • 12 сентября в 12:36
Ответ дляКлин_Кляйн
Щиро дякую.
Valentina shop2020• 12 сентября в 12:38
Ответ дляКлин_Кляйн
Футболки не могли купить невестке,что она нарядила футболку вашего сына.
Вообще говорят жене нельзя носить одежду мужа ,это примета ...но сейчас ни во что не верят
60 метрів сметани• 12 сентября в 12:39
Ответ дляПенсіонер
В чому Вам хочеться..
Хоть в піжамі,
В чому хочете себе бачити.
Особливо в Україні,в 45,серед родичів,...нащо цей цирк.
Одягнутися класично буде доречніше.
Ворожу на каві• 12 сентября в 12:40
Ответ дляМолчавочка
Авторе,питання не у віці, а в тому, що подобається вам. Я обрала варіант на фото у мої 47
ЗдохниПуйло• 12 сентября в 12:40
Ответ дляМолчавочка
Так, правильно. Пошукаю, пообираю...
Для чого вам нелітній, купуйте світлий, це ваш день
автор Молчавочка • 12 сентября в 12:42
Ответ дляЗдохниПуйло
Ох ніче собі. Костюм 22т коштує... англійський мерінос.
А ще отака блуза сподобалася
автор Молчавочка • 12 сентября в 12:43
Ответ дляВорожу на каві
Ви дуже гарна, чудовий вибір.
Я товста, тому вибір обмежений((
Ворожу на каві• 12 сентября в 12:44
Ответ дляМолчавочка
А ще отака блуза сподобалася
То зробіть собі приємне і будьте королевою власного свята