IQ 80• 12 сентября 2025

Ваш чоловік допомагає Вам по господарству коли просите?

Бо мого коли просити, то йде після такої кількості обурень вголос і на повишених тонах, що я вже думаю, що краще б сама все зробила (наприклад, розвісити прання або підстрахувати коли мию вікна на 4 поверсі)....я вже й не знаю чи то я до нього так часто звертаюсь з проханнями чи то він такий лінивий і вічно не в настрої, коли потрібно щось робити
Миловидна леді• 12 сентября 2025
а він до вас у гості приходить?
Галя із Дарниці• 12 сентября 2025
В смысле помогает? А он в этом доме не живёт? И бельё его не надо вешать?
Криниця щастя• 12 сентября 2025
А куди він дінеться?)
Коханозадовільна• 12 сентября 2025
У нас с мужем распределение обязанностей и по возможности я на него свои пытаюсь переложить , не очень получается конечно ))
Интимная• 12 сентября 2025
нет, не помогает
у него есть своя зона ответственности среди домашних дел и он делает эти дела

Он не мамин пряник, а я не мамочка, чтобы мне ’помогать’. ’Помогать’ -это значит, что мамочка все тянет на себе, а пряничек ей помогает. Мне такое не надо
Галя-краля• 12 сентября 2025
Все вопросы были решены ещё до совместной жизни, сразу сказала, что быт будет с его участием, даже с большей частью по фин обеспечению. В первые два года пытался ’хитрить’, не получилось, спокойно и полы моет и унитазы и подгузники малому менял
Аристократка-тунеядка• 12 сентября 2025
Миє вікна клінінг, одяг сушить машина
Він оплачує
Міряно-переміряно• 12 сентября 2025
это он меня просит
Шеллар• 12 сентября 2025
Так і без прохань робить, ще в перший рік спільного життя забрав на себе роботу по дому, яку я хронічно не люблю.
А по темі - своє попрали, а його одяг хай лежить, а то ці ігри барін та холопка щастя не принесуть.
Як міряти?• 12 сентября 2025
У нас по хозяйству 90% делает муж. Я практически ничего не умею
Интимная• 12 сентября 2025
Хочу еще сказать.
Если я что-то делаю, а мне ’помогают’, то это меня по сути никак не разгружает. Все равно у меня голова забита этим делом и время я трачу. Да еще ’помощник’ рядом толкается. Какая-то фигня для галочки

Чтобы меня разгрузить, муж должен брать на себя полностью какое-то дело и закрывать его. Чтобы я даже не парилась.
Як міряти?• 12 сентября 2025
Ответ дляИнтимная
Хочу еще сказать.

Вы говорите как моя мама. Когда папа пытается ей помочь, она говорит или ты делаешь, или я, потому что это помощь только напрягает меня и бесит
Я вся ваша• 12 сентября 2025
Помогает и без просьб . Окна в принципе он моет , мне запрещает (6 этаж) . И готовит иногда.
В плане хозяйственности очень правильный , но у меня и папа такой был , т.е то что он помыл окна и развесил стирку это не вау, а в порядке вещей.
Миловидна леді• 12 сентября 2025
Ответ дляЯ вся ваша
а вы как мужу помогаете по хозяйству?
Ласую колобками• 12 сентября 2025
Живемо в срачі і голодні вічно. Я лінуюсь робити, він ніколи не робив. Якось так.
Я вся ваша• 12 сентября 2025
Ответ дляМиловидна леді
а вы как мужу помогаете по хозяйству?
Делаю то , что могу и необходимо в этот момент .
Яйцеголовая• 12 сентября 2025
Прошу, делает без проблем. Сам не очень инициативный.
ТихоЯ• 12 сентября 2025
І посуд миє і їсти готує,за котом прибирає лоток,і вікно може помити і тюль повісити і попрати сам
Поприбирати може навіть краще ніж я
І під’їзд також він прибирає так і іще унітаз лише він миє
Але є мінуси,не вміє ні люстру поміняти ні нічого ремонтувати,ні побілити в кімнаті навіть косити не вміє,таку роботу як побілити переклеїти шпалери і тд вмію робити я
І стіральну машинку я ремонтувала і навіть змішувач у ванні навчила його змінювати
Це чесно дратує
Хочеться щоб умів іншу роботу більш чоловічу,розглядаємо варіант щоб у вихідні дні від роботи ішов працювати до знайомого по ремонтах,щоб просто навчився сам чомусь більш важливому
Ласую колобками• 12 сентября 2025
Ответ дляТихоЯ
Поприбирати може навіть краще ніж я
Це чесно дратує
Ви нормальна? Ваш чоловік все робить, а лампочку раз в рік самі замініть
спальное место• 12 сентября 2025
Полноценно участвует в бытовых вопросах и уборке, а не просто помогает.
ТихоЯ• 12 сентября 2025
Ответ дляЛасую колобками
Так це не означає шо я не допомагаю.Мова не про лампочку,а про інше,більш чоловічу роботу
Броніки для Моніки• 12 сентября 2025
Я не прошу,сам всё делает ,если свободен. 30 лет в браке, всегда был такой и папа мой такой же, а его кстати - разделял женскую и мужскую работу , слава богу не похож на него ни капли
Магиня• 12 сентября 2025
Іноді я йому допомагаю, якщо є настрій і час)
Але я вже «бита» була першим шлюбом, тому добре дивилась!
Ласую колобками• 12 сентября 2025
Ответ дляТихоЯ
У нас немає чоловічої роботи, є безкінечна жіноча, яка непомітна нікому. Ваш чоловік робить її. А мій ні. Тому я вам дивуюсь чому ви ним невдоволені?
Простецкая• 12 сентября 2025
У нас розпреділенні обов’язки.. він дивиться за територією газон, двір. Зранку він розбирає посудомийку, застеляє ліжко я готую. Прибирання а хаті на мені.
ТихоЯ• 12 сентября 2025
Ответ дляЛасую колобками
Я не те щоб не задоволена,мені норм,але чисто дратує той факт шо не вміє нічого ремонтувати,або хоч косметичний ремонт і тд.Краще б робив шось таке а я і сама посуд мити вмію і все інше
Навіть трохи заздрю тим жінкам в котрих чоловіки вміють робити ремонти і ремонтувати техніку,але заздрість світла
Единорог помог• 12 сентября 2025
У нас распределение обязаностей.
Ромашкинная• 12 сентября 2025
Нет, мой муж не умеет ничего делать и не хочет. Но он оплачивает помощницу по дому. Меня это вполне устраивает
КартаБезКомиссий• 12 сентября 2025
Ответ дляЛасую колобками
Зато довго і щасливо
Ласую колобками• 12 сентября 2025
Ответ дляТихоЯ
Мій ремонтувати вміє все, від техніки до машин. Але то потрібно раз в три роки умовно кажучи. Ремонт ніколи б не робив. От якби він готував то я б уже була щаслива. А якби ще посуд мив, прибирав і пранням займався....то уже рай, ні?))