МастерЮля• 12 сентября 2025
Шкільна програма ОДМ
Батьки, у яких діти навчаються по програмі ОДМ, підкажіть , будь ласка, чи складна вона? Намагаюсь в інтернеті знайти якусь інформацію, але в основному про НУШ та Інтелект. До якої державної програми подібна програма ОДМ?
сладкий_ноябрь• 12 сентября 2025
В інтернеті пише, що схоже на нуш, але з залучення батьків до процесу.
Для мене це мінус, а не плюс
Люблю ХОЛОСТЯКА• 12 сентября 2025
почитала, одне блаблабла -
НМЦ ’Освіта. Діти. Майбутнє’
› uploads › 2025/03
PDF
3 бер. 2025 р. — Надати вчителям початкових класів сучасні інструменти та методики, щоб зробити навчання цікавим, зручним та ефективним для дітей.
ОДМ приносить в початкову школу необхідний баланс між розвагами та академічною частиною.
Метою навчання за програмою є розвиток природних здібностей, інтересів, обдарувань учнів, формування компетентностей та наскрізних умінь.
як і крила, як і інтл. - збір грошей у населення.

НМЦ ’Освіта. Діти. Майбутнє’
› odm
27 серп. 2025 р. — Bчитель у проєкті ОДМ · комплект дидактичних матеріалів для програми, включаючи літературу · мультимедійний супровід · методичні рекомендації ...
ось на цих комплектах вони і будуть заробляти, як ІУ на зошитах.
НМЦ ’Освіта. Діти. Майбутнє’
› uploads › 2025/03

НМЦ ’Освіта. Діти. Майбутнє’
› odm
Люблю ХОЛОСТЯКА• 12 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Подивіться на авторів. Це все теоретики. Просто маркетинговий продукт
а хто там автори? не знайшла кінців. дякую