Однозначно• 13 сентября 2025
Джибитсы, где купить семечки подешевле?
Мне очень нравится
Мамкиня доця• 13 сентября 2025
Ответ дляtereska
фото
Він футболіст ? Як так за три місяці убити тапки?
Ответ дляМамкиня доця
Ага, наярює пальцями по клаві аж гай шумить… Сидить нервує та заминає носи вниз. Це вже, мабуть, треті за цей рік((
Ще докуплю джибітсів зараз, але вже на свій смак.
Пішов з друзями останній день провести: стандартно боулінг, кіно та мак.
А мені подобаються ті світілки-джибітси та ті, що світяться.
Зерня насінин то пушка, я не можу на них надивитись, буду рити та шукати, можливо і повезе.
Однозначно
• 13 сентября 2025
Ответ дляtereska
Голуб на алике по 22 грн .
Семечки нашла на алике но их много, мне столько не надо
Однозначно
• 13 сентября 2025
Ответ дляtereska
Вже не має часу щось шукати та замовляти, я в магазині буду шукати. Там як на секонді в нас відра з джибітсами стоять і рий хоч обрийся))
Да но цены, от 165грн один джибитс, но оригинал конечно крутые и качественные