Майская киска• 12 сентября в 22:10
Сантехніка, де купити? Задоволені своєю?
Дівчата , порадьте сайт чи місце де можна купити крани ? Якісні але не за всі гроші світу .
Повелась в інста на рекламу , добре що наложкою взяла , отримала хлипкий Китай (
Може фірми порадите .
Потрібно аж 7 одиниць
Може фірми порадите .
Потрібно аж 7 одиниць
Замурмишка• 12 сентября в 23:06
Задоволена. В Германії. На зйомній квартирі. Сантехніка стандартна. Дешева для Германії.
Купіть вже десь. Не морочтесь. Залишок грошей - на враження або бухлішко.
Вдома ще робила ремонт. За пів року до всьго звикаєш.