Пускаю бісики• 13 сентября 2025

Брашов, Румунія

Вітаю! Плануємо на осінні канікули відвідати м. Брашов (Румунія). Будь ласка, поділіться досвідом, порадьте, як саме зручніше дістатися з м.Києва. Заздалегіть дякую
Викупана• 13 сентября 2025
Отличный город. Очень понравился нам, недорого, вкусно, интересно, осенью особенно очарователен.
размахер• 13 сентября 2025
Були наприкінці серпня , сподобалося , але не настільки , щоб туди аж з Києва їхати. Простіше всього з Чернівців взяти тур. Самостійно туди їхати незручно
Цвірінь• 13 сентября 2025
Візьміть тур з Чернівців
Бідося• 13 сентября 2025
з Одеси є автобус гал тур, що їде через Брашов. Місто невелике, рядом 3 замки: Дракули, Венздей і ще якийсь. Гори, природа красиві. Дня за 2-3 можна все подивитися.
Простіше добиратися до Бухареста, а там потяги до Брашова кожну годину, їхати десь 2.5 години
Ширли-Мырли• 13 сентября 2025
Візьміть нас з собою, ми теж туди ще з минулого року збираємося
O-Yumi• 13 сентября 2025
Обожнюю Брашов, і саме місто, і те, що навкруги. Там дуууже багато всього цікавого. Але ми двічи були автівкою...
автор Пускаю бісики • 13 сентября 2025
Ответ дляБідося
А ск по часу їхати не підкажете?
автор Пускаю бісики • 13 сентября 2025
Ответ дляЦвірінь
Візьміть тур з Чернівців
Хочемо без туру. Щоб не бути прив´язаними до когось
автор Пускаю бісики • 13 сентября 2025
А ні в кого не було досвіду доїхати потягом до Солотвино, потім піший перехід через пункт пропуску?
Бідося• 13 сентября 2025
Ответ дляПускаю бісики
А ск по часу їхати не підкажете?
Одеса - Брашов 11 год. Через Кишенів, на кордоні з Молдовою десь годину стояли, з Румунією -15 хв