Зроблено у 80-х• 07 сентября в 20:46

Екскурсія Києвом, порадьте

вирішила придбати на подарунок екскурсію Києвом, порадьте щось дуже цікаве, авторське, може тематичне. для людини, що давно мешкає в Києві
Янгол в камуфляжі• 07 сентября в 20:51
https://hiddenkyiv.com/?fbclid=IwdGRjcAMqpVhjbGNrA...
Тріль!• 07 сентября в 21:29
Ну лазити в підземеллі - це на любителя, а якщо людина дуже давно живе в Києві - то немолода, навряд чи таке підійде.

Автор, треба знати інтереси людини, щоб обрати цікаву для неї екскурсію по тематиці - типу Кирилівська церква, Пирогово чи таємниці старих двориків, чи злачні місця старого Києва, чи якісь музеї/виставки - художні чи рідкої порцеляни або авіаційний чи ретро автомобілів і тд