руки_Крюги• 14 сентября в 10:01
Електронні щоденники і домашка
У ваших дітей в школі вже нормально ведуть щоденники?
Мій син вибірково записав домашні завдання. І відповідно не знає тепер що вчити. Каже не задали...Я в цьому сумніваюсь. Може прослухав, але може й вчитель забути сказати. Як знати де правда.
На наступний тиждень в ел.щоденнику не те, що нема домашніх, навіть розкладу нема. Один урок в понеділок і один у вівторок лише записаний.
оксюморон• 14 сентября в 10:03
Не сделает домашку получит пару двоек и будет записывать , не вижу проблем
Чучало яблуні• 14 сентября в 10:04
А як же групи у вайбер /телеграм!?
Там теж йому не відповідають?
руки_Крюги
• 14 сентября в 10:05
Ответ длясладкий_ноябрь
Нехай дитина бере відповідальність за свій вибір на себе.
Питання в тому, чи у вашій школі так само. Хочу знати чи проблема в школі чи це нормально і у всіх так.
А у сина є певні проблеми зі здоров´ям, не збираюсь тут виправдовуватись ще, бо питання в іншому.
руки_Крюги
• 14 сентября в 10:06
Ответ дляЧучало яблуні
А як же групи у вайбер /телеграм!?
Там теж йому не відповідають?
Дивіться, питання було в іншому. Чи це у всіх школах так.
сладкий_ноябрь• 14 сентября в 10:06
Ответ дляЧучало яблуні
А як же групи у вайбер /телеграм!?
Там теж йому не відповідають?
Мама може ще не все до кінця проконтролювала.
руки_Крюги
• 14 сентября в 10:09
Ответ длясладкий_ноябрь
У вас діти є, вони здорові?
Пушкининиана• 14 сентября в 10:09
Ответ дляруки_Крюги
У нас только появилось расписание в единой школе, домашку даже не смотрю. 7 класс, сам пусть контролирует.
Просто не ясно что вы спрашиваете «у всех школах так». Если про электр.деевник - то да, расписание еще не у всех есть. Но ребёнок может попросить у одноклассников или вы в родительской группе, не вижу проблем.
Зоркая Зорро• 14 сентября в 10:09
Пока не отлажено. В електронном половина заданий, в группе родительской через раз отвечают. Если сам не записал или отсуствовал то это проблема. Надо спрашивать у ответственного одноклассника.
Нетутешня• 14 сентября в 10:09
У нас все учителя нормально ведут этот дневник. Если кто-то не записал и дети не сделали, то виноват учитель и претензий к детям нет. Обычных дневников уже давно нет
Ответ дляруки_Крюги
А какой у вас Эл.Дн.? У нас в прошлом году был ЕШ, часто сбрил, обнулялся, но требовали зд строго по дневнику. В этом году ЕШ стал платным и школа перешла на Мрию. Ну как перешла, сказали что внедряют, но пока его нет, пользуются обычными. Если у вас индивидуальные проблемы подойдите к учителю.
Карусель-весель• 14 сентября в 10:13
Ответ дляруки_Крюги
Якщо у Вас Єдина школа то там зараз або доступу нема батькам, або збоїть і позникали всі розклади (деякі жалілись).
У нас коли вводили Єдину школу то перший час вчителі і запізно домашку скидали, і взагалі не скидали, і казали що скинули а ЄШ шось не додало.. пару місяців все це встаканювалось. Потім все було вчасно.
Зараз з цим переходом на «платну основу» деякі вчителі скаржаться що викладати домашку можуть від 5 до 8 разів.. але чогось в ЄШ воно не відображається.. але сповіщення про домашку дитині приходить, а домашки нема. Або скинула вдень, а воно зʼявилось вранці.. то проговорюють на уроці завдання.
Питайте в батьківську/дитячу групу, може підкаже хтось.
Карусель-весель• 14 сентября в 10:15
Ответ дляЧучало яблуні
А як же групи у вайбер /телеграм!?
Там теж йому не відповідають?
Та діти ж різні є.. у наших в класі, в минулому році, «прикол» був - хтось захворів, спитав в дитячу групу домашку, а йому у відповідь «а треба було до школи приходити». Після бесіди з класним керівником або морозяться, або хтось в приватні шось з дз скине..
Тушьмушьнюшь• 14 сентября в 10:18
У нас якщо не написано і в групу у вайбері вчитель не скинув нічого, то ніхто нічого не робить
ЗдохниПуйло• 14 сентября в 10:20
Ответ дляLediBlac
У нас Мрія безкоштовна
сладкий_ноябрь• 14 сентября в 10:25
Ответ дляруки_Крюги
У вас діти є, вони здорові?
Так Є.
Двоє.
Якщо ваша дитина не здорова, про їй в таких питаннях повинен допомагати помічник вчителя чи тьютор дитини.
Двоє.
Мальовнича даль• 14 сентября в 10:25
Розкладу ще немає в нас не особливо його ведуть, під кінець чвертей починали заповнювати. Деяки вчителі кидають в гугл клас домашки.
Зоркая Зорро• 14 сентября в 10:25
Ответ дляКарусель-весель
О да, можно спросить в обед есть ли задание и к вечеру никакого ответа.
Кроме спросить одноклассника по старинке я не вижу выхода. В елекронном не все учителя пишут
Мульйонерша• 14 сентября в 10:26
Ответ дляруки_Крюги
У нас нет ноутбуков в кабинетах, как и пк в учительской, записывать дз у учителя возможности нет поэтому у детей кроме Эл дневников есть обычные, куда они записывают дз на уроке.
Вы пытаетесь переложить ответственность и найти крайних
Тракторні війська• 14 сентября в 10:27
Ответ дляруки_Крюги
Да. У нас нет школ со 100% обеспечением кабинетов компьютерами
Тракторні війська• 14 сентября в 10:31
Ответ длясладкий_ноябрь
Так Є.
Двоє.
А где раба , готового работать за 6т, найти? У нас второй год вакансия
Мульйонерша• 14 сентября в 10:36
Ответ длясладкий_ноябрь
Так Є.
Двоє.
Очень часто такой ребёнок в классе есть и ставка ассистента учителя есть, а желающего на минималку нет. Ассистента ребёнка ( это не ассистент учителя) должна финансировать громада, а они зачастую не могут или не хотят
ЗдохниПуйло• 14 сентября в 10:40
Ответ дляLediBlac
И как? Работает? Вы первый год на Марии?
Ще ніяк, тестують, не запустили ще, але буде безкоштовно
Капризуля• 14 сентября в 10:47
У нас онлайн. По украинскому языку учитель сбрасывает фото в группу в вайбере , причем фото размытые , косо боко и так нужно сделать 2-3 упр. Дочка просто отказывается это писать , говорит мало того, что я вайбер установила только из-за нее, но с телефона неудобно, я должна все жто на ноут перекинуть.
Танцепесенная• 14 сентября в 10:53
Ответ дляоксюморон
У дочки в прошлом году было штук 50 двоек ,записывать домашние задания это ей никак не помогло
Міні-бікіні• 14 сентября в 10:56
Ответ дляруки_Крюги
Київ, те ж саме.
Вручила щоденник свому 8-ми власнику, сказала без ДЗ навіть додому не йти.
Весь 7 клас йому майже нічого не задавали, звісно йому кайфово, не треба нічого робити. в електронний щоденник не вірю, вчителі похабно і не відповідально до нього відносяться. Тому тільки запис в реальний щоденник, ніяк по іншому.
Тушьмушьнюшь• 14 сентября в 10:59
Чому вчителі не записують домашку в щоденник? Не розумію. У всіх є телефони. Якщо немає вайфай, то мобільний інтернет у всіх теж є. В чому проблема записати дітям?