А_я_ЛОЖУ!• 14 сентября в 11:38
Чи може жінка усвідомити свою цінність не через призму уваги від чоловіків
Допоможіть мені з алгоритмом прийняття себе.
Я чудова людина, маю друзів, роботу, люблячих дорослих дітей. Я вмію вирішувати проблеми від ремонту кухні до оформлення чоловікові відстрочки.
Але після розлучення я не можу визнати свою цінність.
20 років це вам не аби що.
Які кроки робити мені, куди рухатись щоб я відчувала себе цілостною соло.
20 років це вам не аби що.
220В• 14 сентября в 11:56
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Можете порадити якусь книгу?
У мене трошки інша ситуація. Мені дуже зайшла «Не бьет, просто обижает». Це про абʼюзивні відносини.
И_В_офигительных_штанах• 14 сентября в 11:57
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Так. З цим в мене прямо біда.
Я собі як наділа стальні яйця, так ними до цих пір і дзвоню
Я вас понимаю, была такая же. Этому можно научиться. Надо просто уметь эти яйца оставлять для экстренных случаев.
Пример, едем на свидании в машине, ухажер заблудился и не знает куда ехать. Я сижу блим блим глазками. Человек перегрузил навигатор, все решил сам. В прошлой жизни я бы открыла свой навигатор и давай рулить.
Это о доверии конечно же. А для этого нужен мужчина в котором вы чувствуете вот эту мужскую энергию, на которого можно положиться.
Полтавська галушка• 14 сентября в 11:59
Ответ дляПросериарила молодость
Она себе придумала
та тут 50% таких жінок сидить, якщо не більше. без чоловіка - повний нуль. автор, це не про вас. ви просто в такій життєвій фазі зараз.
220В• 14 сентября в 12:00
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Так. З цим в мене прямо біда.
То може дозвольте собі розслабитись. Сходіть кудись. В компанію, де будуть чоловіки. Щоб пофліртувати з ними. Щоб Ви зрозуміли, що якщо Вам захочеться, то Ви можете подобатися чоловікам. Особисто мене так попустило.)
Вареничніца• 14 сентября в 12:00
Просто увага?)
Увага повинна виражатися в авто, квартирах, подарованих бізнесах ітд🤭 а не те, що якийсь хлоп на вас подивився в черзі на касі🤭
Полтавська галушка• 14 сентября в 12:00
Ответ дляПросериарила молодость
Такую фигню умная дама никогда не написала
дурна б взагалі про таке не задумалась.
А_я_ЛОЖУ!
• 14 сентября в 12:03
Ответ дляСама купляю квіти
Скільки пройшло після розлучення?
Місяць
А_я_ЛОЖУ!
• 14 сентября в 12:03
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Я б ще машину штовхала
Просериарила молодость• 14 сентября в 12:05
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я б ще машину штовхала
Такая баба всем нужна
Полтавська галушка• 14 сентября в 12:05
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А як працює?
Я ж прошу дати якийсь алгоритм дій
та налізло клоунів у тему, що вони можуть дати, крім своїх кривлянь.
я не експерт, але я б шукала чоловіка якраз, може, не ідеального, але щоб ви йому подобалися. і не для серйозних стосунків, а просто для своєї жіночої самооцінки.
моя приятелька казала, що після розлучення не могла зрозуміти, що з нею не так. і її друг пояснював їй, що все так, просто так склалося. і піднімав їй самооцінку. і все налагодилося.
220В• 14 сентября в 12:05
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Місяць
А то Вам просто почекати трохи треба. Кажуть до пів року займає процес відновлення
Просериарила молодость• 14 сентября в 12:06
Ответ дляПолтавська галушка
Чем поднял? Членом?
А_я_ЛОЖУ!
• 14 сентября в 12:06
Ответ для220В
Дякую. Мабуть ще просто зарано
И_В_офигительных_штанах• 14 сентября в 12:06
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я б ще машину штовхала
У меня был такой случай, после котоооо я крепко задумалась.
День до нового года, Украина, пробка вечером возле фитнесс центра, около 10 машин и все не могут разъехаться. Все стали и ждут. В итоге я вышла, порулила, кому куда проехать и смогла выехать сама. И только в конце я поняла, что была единственной девушкой в этом процессе. Т е все мужики спокойно сидели ждали, не желая разрулить только я вперед на баррикады. Это было для меня показательно что в себе нужно менять.
Полтавська галушка• 14 сентября в 12:08
Ответ дляПросериарила молодость
Чем поднял? Членом?
кривляйтесь далі.
А_я_ЛОЖУ!
• 14 сентября в 12:09
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
От , в в мене 20 років такого життя було.
Я ж хороша дівчинка
И_В_офигительных_штанах• 14 сентября в 12:12
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я ж хороша дівчинка
У меня больше профессиональное. Я решатель проблем, мне за это платят. С такой ролью легко потерять свое женское начало. Стать таким мужиком в юбке. Плюс конкурентная сфера, постоянная конкуренция с мужчинами. И роль, где всем лучше напхать. У меня мужчина ниже меня по статусу и уму вообще не вызывает уважения.
Сколько_мне_лет?• 14 сентября в 12:55
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Интересно, как такая работа официально называется? Где платят за разруливание проблем?
Риск менеджер?
И_В_офигительных_штанах• 14 сентября в 14:51
Ответ дляСколько_мне_лет?
Риск менеджер?
Региональный менеджер по продажам. По факту разруливатель всякого г@вна, с клиентами, дистрибьюторами, контрактами. Никто тебе не позвонит просто так, если звонят, значит есть проблема.
Это конечно не вся работа, только часть.