Ангел-предохранитель• 14 сентября в 16:45
Що допомагає Вам почуватися живою?
Музика, мистецтво, секс, алкоголь, СПА процедури, природа, тусовки з друзями?
Може щось інше?
Заюшка_хозяюшка• 14 сентября в 16:49
Спілкування з дитиною. Прогулянки в парку. Обійми з котами.А так нічого, дуже виснажена.
Байрактара• 14 сентября в 16:50
Люблю плавання дуже,щодня стараюся хоч трохи поплавати,не залежно від того,який по важкості був день на роботі.
Ангел-предохранитель
• 14 сентября в 16:51
Ответ дляШиворот Навыворот
Странный вопрос, вы чувствуете себя мёртвой?
Живою, але місцями потрібна ’реанімація’.
Сиджу тихенько• 14 сентября в 16:51
Ответ дляШиворот Навыворот
Люди маючі психічні розлади саме так і почуваються
Сиджу тихенько• 14 сентября в 16:51
Ответ дляАнгел-предохранитель
У вас немає тривожно депресивних розладів?
Ангел-предохранитель
• 14 сентября в 16:54
Ответ дляСиджу тихенько
Є. Приймала антидепресанти більше року.
Нервогенератор• 14 сентября в 16:56
Алкоголь , травка , крепкий сон с красочными снами и когда я красивая иду и на меня все смотрят
Сиджу тихенько• 14 сентября в 16:58
Ответ дляАнгел-предохранитель
Є. Приймала антидепресанти більше року.
Тут питання не в термінах, а в результаті. Якщо є такі питання як в старпості значить проблема не усунена.
Ангел-предохранитель
• 14 сентября в 17:00
Ответ дляСиджу тихенько
Проблему можна усунути психотерапією,спортом, зміною способу життя. Прогрес є. Але процес не швидкий, шукаю важелі впливу.
Пирожкиня• 14 сентября в 17:07
Дитина, яка вранці ще до будильника просить кашу, іграшку, вмикнути світло, щось знайти і тд))
Молчалка• 14 сентября в 17:10
Муж, сын и дочка - мои отдушины. А также коты и собаки. И надежда, что доживем до светлого будущего.
ЖующаЯКонфету• 14 сентября в 17:16
Мне помогают чувствовать себя живой химико-биологические процессы, протекающие в моем организме.
Вельми шановна• 14 сентября в 17:26
Ответ дляШиворот Навыворот
Так.
Мертвою. Я десь там в посадці в донецькій області. Лежу разом з ним.
В тіло, воно функціонує. Ходить на роботу. Посміхається.
Рятівник Малібу• 14 сентября в 17:44
Ответ дляВельми шановна
Так.
Сочувствую вам очень. Это нельзя ни принять, ни понять...сил вам жить эту жизнь.
ПробілНеПрацює• 14 сентября в 18:46
діти, батьки, чоловік, секс, сон, комфорт, музика, кіно, їжа, алкоголь в міру, подорожі, природа: ліс, (море і спеку не люблю).
Булькаю• 14 сентября в 20:30
Ответ дляАнгел-предохранитель
Все сначало расскажите, ничего не понятно
Булькаю• 14 сентября в 20:34
Ответ дляВельми шановна
Так.
Автор он вам этого не простит, ради него и ща него вы должны жить полноценно....брать от жизни все