Тримбулька• 14 сентября в 21:01

Бассейн, що там робити....

Вітаю.
Ходжу в бассейн, все ок, але після, коли йду додому, легкість в тілі і пишаюся тим, що змогла, зробила щось корисне. Але сам процесс...
Ну дуже нудно ці 45 хвилин. Поплила туди, поплила сюди, кролем, брасом, на спині, а далі що робити? Постійно дивлюся на годинник на стіні і не можу дочекатися, коли вже фінал. Хоча плавати люблю. Може, можна ще щось робити?
Да будет так• 14 сентября в 21:03
в басейн вливаться 100 літрів води, виливається 105 літер.

Увага питання: скільки людей в басейні?
Пускаю бісики• 14 сентября в 21:03
Ви, як моя 10-річна донька). Вже два роки намагаюся затягнути її до басейну, але в неї те ж саме питання, що й у вас))…
когдадеЦкие• 14 сентября в 21:03
Ходите на аквафитнесс, мне тоже просто плавать нудно
Котики-муркотики• 14 сентября в 21:03
Я хожу на 1 час, плаваю обычным способом, как на море. Мне не нудно, а по времени и мало.
Like-995b• 14 сентября в 21:05
А все потому, что в бассейне надо с коктейлем плавать)
Душка-свекрушка)))• 14 сентября в 21:05
Пфф, хіба там поплаваєш нормально?
Вічно діти на групових і індивідуальних по 4 доріжки зайняті
І по 4 мунумум людини на кожні,нема як розслабитись
TaFo• 14 сентября в 21:05
ставьте себе цель. например,тренировка - 1 км Это хх бассейнов.
меняете стиль в процессе. и смотрите, за сколько успели
автор Тримбулька • 14 сентября в 21:10
Ответ дляTaFo
О, а це ідея! Дякую.
ЖаннаНеАгузарова• 14 сентября в 21:10
Купіть собі навушники для басейну. Набагато веселіше плавати з музикою. Чи курси навчальні слухайте)
пАлАвинкА• 14 сентября в 21:14
Батерфляєм плавати. Чому тільки король, брас та на спині?
Элина 22• 14 сентября в 21:23
Ответ дляпАлАвинкА
Вот тоже хотела написать - баттерфляем по дорожке поплавайте (спать будете сном младенца). Нам еще с вышек разрешали прыгать в бассейн (спорт. класс)
Акукарача• 14 сентября в 21:23
Теж нудно-капець) Робила собі ’вправи’ туди тільки- руками, назад-тільки ногами, брас, спина, туди жабою руками, назад жабою ногами )))
из желе я• 14 сентября в 21:36
А что - в спортивном бассейне должно быть весело?
Я прихожу, проплываю 60 25- метровых бассейна - это полтора километра. Потом сижу 15 минут в сауне. Потом душ, укладка и на работу.
Нульовий сантиметр• 14 сентября в 22:03
Багато хлорки у басейні тому не ходжу
spart-5037• 14 сентября в 22:41
Купила гантели как на акваэробике и делаю с ними упражнения. Разбила разные на пол-часа плаваю с гантелями, по 15 минут разных упражнений, ещё минут 10 плаваю без ничего. Плюс резинку на ноги для фитнеса и гантели в руках . Потом сауна и душ