Бочка порохУ• 14 августа в 18:42
Дівчата, ану розказуйте....
Я вже так замучилася. Вистачає на 2-3 тижні фарбування. Далі все облазить.. і головне сивина нерівномірна. В кого так? Як ви справляєтесь. Я вже забила, але дивитися на себе не можу. Мені 42. І ця сивина мене так старить, хочу щось робити, але то знову ненадовго.
Бочка порохУ
• 14 августа в 18:44
Ответ дляSo_so
Раз в 15 дней крашусь(
Самі фарбуєте, чи в майстра?
Свій варік• 14 августа в 18:44
Ответ дляSo_so
Видела в тик токе пудру для корней, может кто поделится отзывом
Где ее купить
Я не чарівниця вам• 14 августа в 18:44
Ничего с этим не поделаешь. Крашу корни каждые 3-4 недели.
Бочка порохУ
• 14 августа в 18:44
Ответ для4есотка
красить матушка пора давно
Та знаю, минулий раз віддала 3500,а вистачило на три тижні максимум. Час і гроші.
4есотка• 14 августа в 18:45
Ответ дляБочка порохУ
в однотон можете за 200 грн
Асталависта бэйби• 14 августа в 18:46
Автор, розумію вас, маю таку ж проблему. Фарбую корені раз на два, максимум три тижні. Фарбувалась і фарбою із масмаркету і проф, результат той самий
Бочка порохУ
• 14 августа в 18:46
Ответ дляАсталависта бэйби
Так, взагалі різниці не бачу і я.
Я не чарівниця вам• 14 августа в 18:47
Ответ дляБочка порохУ
У вас один цвет по всей длине?
Я из мелирования перешла в однотон. Корни дома сама крашу.
Бочка порохУ
• 14 августа в 18:48
Ответ дляSo_so
Это очень дорого
Ну так і я ж про те. Густе волосся дуже,пористе. Завжди йде багато фарби.
Червона ікорка• 14 августа в 18:48
Ответ дляSo_so
У меня такая брала на шафе. Все нравится.
Ой щас
Бочка порохУ
• 14 августа в 18:48
Ответ дляЯ не чарівниця вам
У вас один цвет по всей длине?
В мене було освітлення два роки тому.
Черговий по кухні• 14 августа в 18:48
Не хотите чуть холоднее оттенок? Хотя бы не таким контрастным будет переход, тут еще разница с корнями не добавляет красоты картине. Я перешла на холодный, он и смывается медленнее и не такие резкие переходы.
Вероятненько• 14 августа в 18:49
використовую красящий шампунь. якийсь японський, зараз не знайду назву
Мені вистачає раз в тиждень підкраситись ним. а то й рідше
якщо у вас лише при корінні, то є туш для волосся того ж виробника
Дівчина Гілмор• 14 августа в 18:50
Ответ дляБочка порохУ
Майже чорні.
Хотіла порадити блонд, а вам світлі відтінки личать?
Бочка порохУ
• 14 августа в 18:50
Ответ дляЧерговий по кухні
Як тільки пофарбую, нічого не видно, ніякого переходу, потім все змивається і стає ось таке руде.