Я не в теме• Изменено 15 сентября в 10:40

Головний біль напруги почався з початком навчання

Підліток 15р, болить голова два тижні, що порадите, ми не в Україні, лікар від голови нурофен пропонує. Тиск міряли, норм.
автор Я не в теме • 15 сентября в 10:42
Може заспокійливі якісь ?
Ulyanushka• 15 сентября в 10:45
Моєму 16 р. теж другий тиждень почав жалітися на головний біль. Знаю точно, що у нього виникає, якщо напередодні пізно ліг спати, треба висипатись. Допомагає курсами магній. Я сама з такою ж проблемою.
автор Я не в теме • 15 сентября в 10:47
Вітаміни комплекс і омегу почну давати , маю ашваганду,валер´янку.
автор Я не в теме • 15 сентября в 10:47
Ответ дляUlyanushka
О, дякую, точно магній.