Сусідка зверху• 04 сентября в 13:09

2 роки головний біль у дитини

Вітаю, дівчата. Вже не знаю що робити і куди звертатись. У дочки десь у 10 років почались головні болі, потім додались носові кровотечі і був період різких скачків тиску. Наразі їй майже 13. Голова болить щодня. За цей час ми почали з аналізів крові, пройшли обстеження у стаціонарі у хороших невролога, лора і кардіолога, пройшли курс у реабілітолога (було припущення, що це наслідок спортивної травми). Всі лікарі дають заключення - що по їхній частині все ок. Наразі сон стабілізований, помірна фізична активність, мінімізовано стреси на стільки на скільки це можливо. Тиск нормалізувався, носові кровотечі скоротились, але стискаючий головний біль продовжується.

З вдячністю прийму всі поради.
Брюнетка в Мармеладе• 04 сентября в 13:11
МРТ шиї і голови робили?
Завжди недо...• 04 сентября в 13:11
Мрт и кт делали?
Брюнетка в Мармеладе• 04 сентября в 13:12
Ответ дляЗавжди недо...
Мрт и кт делали?
Разом запитали
автор Сусідка зверху • 04 сентября в 13:13
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
МРТ шиї і голови робили?
Так, був трохи підвищений тиск, місяці 3 пропила ліки, після цього носові кровотечі скоротились і в цілому тиск стабілізувався.
Брюнетка в Мармеладе• 04 сентября в 13:13
А що за травма була і коли?
Ответ дляЗавжди недо...
Мрт и кт делали?
Вище відповіла, так. Теж серйозних проблем не побачили
Да_Я_ТакаЯ_• 04 сентября в 13:13
Які травми були в дитини?
Відведіть до остеопата, якщо мрт чисте

Прочитала, шо була травма спортивна
Ведіть до остеопата
автор Сусідка зверху • 04 сентября в 13:15
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А що за травма була і коли?
У 8 років впала з 2м на тренуванні. Тоді був струс легкий. Повітряна гімнастика
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Які травми були в дитини?
Відведіть до остеопата, якщо мрт чисте

Прочитала, шо була травма спортивна
Ведіть до остеопата
Дякую 🙏
Брюнетка в Мармеладе• 04 сентября в 13:15
Ответ дляСусідка зверху
До МРТ ще треба нормальний спец, щоб його прочитав.
автор Сусідка зверху • 04 сентября в 13:17
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
У Дніпрі звертались до рекомендованого лікаря. Але зараз думаю повторно зробити і пошукати іншого лікаря.

Якщо хтось може порадити, буду дуже вдячна
Моя улюблена страшко• 04 сентября в 13:19
Може це мігрені?
автор Сусідка зверху • 04 сентября в 13:19
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Які травми були в дитини?
Відведіть до остеопата, якщо мрт чисте

Прочитала, шо була травма спортивна
Ведіть до остеопата
Дякую
Да_Я_ТакаЯ_• 04 сентября в 13:19
Ответ дляСусідка зверху

Ви в Дніпрі?
автор Сусідка зверху • 04 сентября в 13:22
Ответ дляМоя улюблена страшко
Може це мігрені?
Я схильна до мігреню, так по опису болю схоже, але лікарі дають загальні рекомендації, які вона виконує: сон, контрастний душ, активність, телефон випускати з рук…

Мені допомагає пенталгін. Давала кілька разів їй пігулку, теж допомагає, але зовсім не на довго. Лікарі одноголосно забороняють давати пенталгін
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ви в Дніпрі?
Так
Леопардові панчохи• 04 сентября в 13:23
А доплер сосудів шиї та голови робили?
автор Сусідка зверху • 04 сентября в 13:24
Ответ дляЛеопардові панчохи
А доплер сосудів шиї та голови робили?
Так. Підправили тиск, інше ок
Леопардові панчохи• 04 сентября в 13:25
Ответ дляСусідка зверху
Так. Підправили тиск, інше ок
А ЛОР спеціаліст зі свого боку також нічого не бачить?
автор Сусідка зверху • 04 сентября в 13:27
Ответ дляЛеопардові панчохи
Перевірили носову перегородку, виключили гайморіти і тд. Не памʼятаю як називається обстеження - шланга з камерою в нос - все ок
Леопардові панчохи• 04 сентября в 13:27
Мігрені можуть також передаватися від матері (жінки зазвичай) до дитини. Частіше до дівчинки. Тому не виключено, що можуть бути і вони.
А ще ж перехідний період... це гормони в такому віці.
автор Сусідка зверху • 04 сентября в 13:28
Я вже думаю про психосоматику, вона доволі соромʼязлива, може стресувати через дрібниці, пробували до психолога ходити. Сказала що їй це не потрібно і відмовилась
автор Сусідка зверху • 04 сентября в 13:30
Ответ дляЛеопардові панчохи
Тобто перечекати? Але терпіти біль, її дуже шкода( реально вже 2 роки…
Марічка• 04 сентября в 13:32
Ответ дляСусідка зверху

Про біль напруги нічого не казали?
автор Сусідка зверху • 04 сентября в 13:35
Ответ дляМарічка
Про біль напруги нічого не казали?
Наче ні. Були у окуліста ще. Він прописав краплі щоб знизити тиск на очі. Пояснив, що іде на них велике навантаження і це може давати біль. Краплі прокапали, телефон до 2 годин на день. Але(
автор Сусідка зверху • 04 сентября в 13:36
Дочка жартує, що в неї вже медична картка як у літньої жіночки, яка дуже любить ходити по лікарнях 🥵
Каяспер• 04 сентября в 13:42
Рентген шиї, спини робили? У моєї дитини теж головні болі. Теж було падіння з висоти. Головні болі почалися через пів-року після падіння. Знайшли проблеми в шийних хребцях. Був воротник Шанца + медикаментозна терапія. Зараз ще реабілітацію проходить в центрі реабілітації. Поки сильних навантажень не було, то все ок.
Бавовнятко• 04 сентября в 13:42
енцефалограму робили? можуть бути як мігрені так і епілепсія
автор Сусідка зверху • 04 сентября в 13:44
Ответ дляКаяспер
Не робили. Щиро дякую, що написали
Бавовнятко• 04 сентября в 13:44
якщо головні болі то обовʼязково треба зробити
мрт шиї та голови, доплер судин шиї, енцефалограму
Якщо по цим результати хороші, тоді шукати далі

пишу з власного досвіду, бо також шукала причину головних болей які були щодня