Влака-ae4a• 15 сентября в 13:37

Ремонт с 0 за 200к в 18м2

Чи можливо?
Нічний дожор• 15 сентября в 13:48
Ответ дляТарабарщина
На 18 кв м?
Так.
Це те, на чому точно економити не варто. Потім не переробити. А з сучасними проблемами з електрикою, багато чого треба враховувати на старті, щоб потім не було боляче
фан L.O.S.T.• 15 сентября в 13:49
Ответ дляТарабарщина
В Украине валюта гривны
А разве автор обсуждает денежную единицу Украины?
автор Влака-ae4a • 15 сентября в 13:49
Ответ дляФайно Замало
Нет автор, сейчас с нуля всё так дорого, если ваш муж будет большую часть делать сам то возможно. Мы например сами ставили стены, штукатурили, клали плитку везде, только залить полы, трубы, электрику - нанимали.
Мужа нет🤣 и слава богу

Нехуй нас травитт
Масяня Я• 15 сентября в 13:49
Нет конечно. Вы так для значимости написали большую сумму)) пишите в дол) и все сразу станет понятно)
Магиня• 15 сентября в 13:50
Ответ дляНічний дожор
Так.
Не розповідайте це жінці енергетика. Можна і 200 залупити, на лоха. Але реальна, адекватна ціна за 18 квадратів тисяч з 20, залежно від вимог може бути робота.
Магиня• 15 сентября в 13:52
Ответ дляВлака-ae4a
Мужа нет🤣 и слава богу

Нехуй нас травитт
Це ви про що?
автор Влака-ae4a • 15 сентября в 13:52
Ответ дляСоображалочка
покажите планировку? где это такие маленькие квартиры сейчас?
Киев, куча смартов, зайдите на олх или сайты застройщиков
Тарабарщина• 15 сентября в 13:53
Ответ дляфан L.O.S.T.
По умолчанию, если не указана валюта - значит речь о валюте страны, в какой вы проживаете/на форуме сидите
А вот если речь о другой валюте, тогда бы было написано €,$ и т.п.
автор Влака-ae4a • 15 сентября в 13:54
Ответ дляМагиня
Це ви про що?
Про то что не нужен мне муж)) И самой хорошо. Не хватало ещё жить 50/50 и обслуживать
Магиня• 15 сентября в 13:54
Ответ дляВлака-ae4a
А всі так живуть? Чи може інакше буває?
Тарабарщина• 15 сентября в 13:54
Ответ дляНічний дожор
Так.
Вы хотите сказать, что цены с 21 года увеличились в 10 раз?
Ужас
автор Влака-ae4a • 15 сентября в 13:55
Ответ дляТарабарщина
Согласна, 200к грн всё правильно, а то считают всё в $, хотя это не валюта страны основная
Магиня• 15 сентября в 13:56
Ответ дляТарабарщина
Ужас
Ні вона хоче сказати що стелі в майстрів немає, скільки здерли, стільки вважають нормою. Але є середня ціна по країні, можна вирахувати. На сайті работніки юа. Там є мінімум і максимум. Все залежить від об´єму, складності і вимог.
Трахтибидох• 15 сентября в 13:58
Как мне говорил прораб, что люди в однушке надеятся что будет сильно дешевле чем ремонт в трешке. Но самая дорогая часть ремонта это санузлы и кухня, комнаты то такое.
Магиня• 15 сентября в 13:58
Ответ дляТрахтибидох
Сто відсотків
жижифреймут• 15 сентября в 14:01
Ответ дляНічний дожор
Так.
Ну на 18 квадратах автор точно не буде облаштовувати аварійне живлення як для критичної інфраструктури. В мене чоловік розбирається в електриці, але ще в 2019 році запросив майстра, щоб прорахував розводку, так би мовити щоб спец робив. Але коли почитав кошторис, то сказав сам зроблю))) вони ж за кожні 10 см штроблення чи розкладки чи за кожен елемент гроші деруть. Прямо рулетку в руки взяв-поклав, а з замовника вже сто гривень.
Живчик-счастливчик• 15 сентября в 14:03
Ответ дляМагиня
20 тис. це робота, без матеріалів.
Пишна молодиця• 15 сентября в 14:05
Ответ дляжижифреймут
У нас так електрику в під´їзді нарахували 16 тис. грн за прокладку кабеля і монтаж 3 світильників і підключення 1, який вже був встановлений (4 поверхи в під´їзді). Ну що сказати, витрати на матеріали 600 грн, чоловік з сусідом вдвох зробили за пів дня. Деякі ціни неадекватні просто.
Якщо що, це був 21 рік ще.
Шальная коклетка• 15 сентября в 14:07
Автор, вы с лета 2024 года все никак не приступите к ремонту?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 сентября в 14:13
Вы смешная. То, что на фото уже 180к
Правда 27 метров
Сильно заметно ремонт ? Скрин с моего видео
Мальчижка• 15 сентября в 14:18
Ответ дляВлака-ae4a
Да
мы так и делали 5000 дол 24 м2, правда многое сами
Ксерокопия ночи• 15 сентября в 14:19
Ответ дляНічний дожор
80-100 тис - буде тільки електрика (роботи + матеріали), а це вже 50% бюджете автора
Менше.
Той рік робила 32 м*.45 тис
Ксерокопия ночи• 15 сентября в 14:20
Ответ дляВлака-ae4a
Другий поверх буде?
жижифреймут• 15 сентября в 14:49
Ответ дляПишна молодиця
Якщо що, це був 21 рік ще.
Так, я розумію, що коли майстер продумує щиток на 50+ автоматів з усілякими узо і тд і воно все як шафа, то там і цінник огого, але банальні смарти чи під´їзди такого ж не потребують.
Пишна молодиця• 15 сентября в 15:02
Ответ дляжижифреймут
Так, від щитка протягнути кабель, відвести на кожному поверсі світодіодний ліхтар (у нас були вони). Яеби 5-6 тис., то і смету не дивилися би, заплатили, але 16! То сіли читати смету, було вписано вкручування лампочок (яких там не було), якість з´єднання десятками...коротше, смета на 4 сторінки, видно щоб заплутати замовника.
Миззери• 15 сентября в 15:13
Можно если делать своими руками многое
Магиня• 15 сентября в 17:07
Ответ дляЖивчик-счастливчик
20 тис. це робота, без матеріалів.
Я так і написала, якщо ви уважно читали.
Позитивна• 15 сентября в 17:44
В теорії можливо. Мій ремонт повністю обійшовся мені в 186$ за кв.м. в 47 кв.м. але, як вище писали, саме дороговартісне це санвузол і кухня. Санвузол мені обійшовся в 2300$, можна було і дешевше, але я зробила і душову кабіну, і ванну, і підвісний унітаз, і умивальник з тумбою, пенал-шафа, тобто в мене наповнення по максимуму. Але я дуже заморочиоась, вишукуючі вигідні ціни. Це не просто прийти в магазин і купити, на пошуки витрачається багато часу, тому маю ось такий результат. Так само і з кухнею. Ну і треба все ж таки рахувати здорощення роботи. Мій плиточник в тому році брав 450 грн/ кв. В цьому році вже 700.