Весёлая морковка• Изменено 15 сентября 2025
Чи винний я у ситуації? Пройшло більше 10 років. Ситуація з життя..
Ситуація описана мною відбулась у 2012 році, під час Євро 2012. Влітку. Ми з мамою поїхали відпочивати на Захід України, в пансіонат. Знаєте, там де ходять на процедури, дихають свіжим повітрям, їздять на екскурсії, пʼють воду, ходять на масажі та у басейни. Одним словом рекреація. Мені тоді було 13 років, там я познайомився з хлопцем такого ж віку як і я, йому теж було 13 років і він також був там з мамою.. ми знаходились там три тижні і встигли там гарно подружитись. Його мама спілкувалась з моєю мамою, а я з ним, і наскільки я зрозумів у його батьків була досить серйозна різниці у віці, його мамі було років 35, а його батькові під 50, і чесно кажучи його мама там вела себе не досить гідно. Як для заміжньої жінки, вона там спілкувалась з різними чоловіками, при чому як кажуть не по—дружньому, тобто вела себе не достойно поведінки заміжньої жінки, а тим паче з дитиною. Але це не моя справа, тим паче я не є якимось моральним авторитетом, кожна людина сама вирішує, яку модель поведінки обрати. І через певний час, я випадково побачив, як його мама йшла з якимось чоловіком (за ручку) і вони йшли до неї в номер. Через певний час цей хлопець запитав «чи не бачив я його маму?», і в цей момент в мене був вибір, або збрехати і не лізти не в свою справу і сказати «ні», або сказати «правду» і сказати, як є. Я тоді обрав сказати правду, що бачив як його мама вела якогось чоловіка до себе в номер. Це для нього стало шоком, потім я так розумію, він все зрозумів, а можливо після цього розповів про це батьку. Я не знаю, що там відбулось, але коли ми з ним списались через кілька років— він сказав, що його батьки розлучились . Я не знаю чи причетна до цього ця історія чи ні? Я ось думаю, а якби склалась доля, якби я тоді зберігав? І чи є моя вина у цьому?
Сердючка• 15 сентября 2025
Не поняла, то от лица мальчика пишите,то от лица девочки - вы определитесь
Анонім Завгосп• 15 сентября 2025
Ответ дляa.ostroverh
И не лень сочинять
Автору?
Точно не лень.
Из него эта пурга льется круглосуточно.
Кем он только не был. И излишне правдивым подростком, и робкой старшеклассницей, и строгой свекровью, и обманутой женой...
Точно не лень.
Из него эта пурга льется круглосуточно.
Милота• 15 сентября 2025
Зачем это вспоминать сейчас?
Я тоже вспомнила, отдых на море мы были с мамой, тоже снимали койко место как в фильме Спортлото 82, я была маленькая до 10 лет и там подружилась с девочками такими же как я. Мы играли в куклы и я украла аксессуары для куклы, что не помню, рассказала маме , мама мне сказала вернуть назад, было обидно и я подложила назад . Но урок вынесла, больше маме ничего не рассказывала
КапитанльнаЯ• 15 сентября 2025
не благодарите
Краткое изложение текста
Во время отдыха на Западной Украине в 2012 году, когда вам было 13 лет, вы подружились со сверстником. Вы заметили, что его мать, будучи замужней женщиной, вела себя не вполне прилично, флиртуя с другими мужчинами. Однажды вы увидели, как она ушла с мужчиной в свой номер, и когда ваш друг спросил, где его мама, вы решили рассказать правду.
Спустя несколько лет, связавшись с другом, вы узнали, что его родители развелись. Теперь вы задаётесь вопросами: повлиял ли ваш поступок на их развод, и есть ли ваша вина в случившемся.
Краткое изложение текста
Ms. Анонимная• 15 сентября 2025
Ответ для4есотка
Без вины виноватый))
Віноватая)))) бо автор не визначився якого він роду
АяВсёЗнаю• 15 сентября 2025
Ответ дляa.ostroverh
И не лень сочинять
А что там сложного? Такое можно за 10 сек сочинить
4есотка• 15 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Та вроде от мужского рода написано)
АяВсёЗнаю• 15 сентября 2025
Автор, це складна ситуація, але ти тоді був дитиною і зробив так, як вважав правильним. Ти не винен у тому, що відбулося між його батьками, бо їхні стосунки — це відповідальність дорослих. Ти вчинив чесно, і це було непросто для 13-річного. Ти не міг передбачити наслідки і точно не винен у їхньому розлученні. Ти зробив те, що вважав правильним.Тут немає твоєї вини. Ти був чесним другом, а все інше — не твоя відповідальність
Вумна, аж страшно• 15 сентября 2025
Ответ дляa.ostroverh
И не лень сочинять
Кому, ИИ? Ему это раз плюнуть))
АяВсёЗнаю• 15 сентября 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Кому, ИИ? Ему это раз плюнуть))
Как и ответы на эту историю 😂
Вумна, аж страшно• 15 сентября 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Автору?
Точно не лень.
Из него эта пурга льется круглосуточно.
Точно не лень.
Из него эта пурга льется круглосуточно.
Ну жаловались же, что нет интересных тем, как раньше. Вот кто-то решил нас веселить кучей всяких тем с помощью ИИ
Гравіцапа• 15 сентября 2025
Ответ дляСердючка
ШІ підвів)))
Гравіцапа• 15 сентября 2025
Ответ дляМилота
Зачем это вспоминать сейчас?
тобто, засвоїти урок ’не красти’ не вийшло?
КоролеВешна• 15 сентября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
не благодарите
Краткое изложение текста
і відповідь залу на це - ні, вашої провини тут немає. вони б і так розлучилися, бо очевидно мама була нещаслива у тому шлюбі.
Сама собі лікар• 15 сентября 2025
Ответ дляМилота
Зачем это вспоминать сейчас?
Не тот урок вы вынесли
Мати тріля• 15 сентября 2025
Ну не може джипіті чат по-людськи написати. Скільки спроб вже тут було, не виходить поки що.
Зам. зав. Анонима• 15 сентября 2025
Ответ дляa.ostroverh
И не лень сочинять
О, я Вас вспоминала) Может, посоветуете что-то из ниши с ароматом розы. Не такую ядрёную, а нежную, шлейфовую
Зам. зав. Анонима• 15 сентября 2025
Ответ дляМилота
Зачем это вспоминать сейчас?
Прикольно. Не перестать воровать, а просто не рассказывать об этом
Мати тріля• 15 сентября 2025
У форума видно вже зовсім погані справи, якщо доводиться створювати такий контент - сміття.
Адміни, ну тоді пробуйте вже і відповіді коментаторш генерувати через джипіті. Ну щоб гармонійно було)
4есотка• 15 сентября 2025
Ответ дляСердючка
Где от лица девочки?
Мати тріля• 15 сентября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
не благодарите
Краткое изложение текста
Та нє. Людині ж мабуть за кількість знаків платять, а не за стисле викладення ситуації.