Щас ухожу• 15 сентября в 00:43
Познайомилась на відпочинку з чоловіком
Дівчата підкажіть, що робити.
Познайомилась на відпочинку з чоловіком, ми раніш оба жили в Маріуполі, спілкувались кілька вечорів недовго. Звернула увагу, що є в ньому багато злісті (яка як пружина). В мене є свої переживання і я не можу надати проф.псих.допомогу людині. Потім ми зустрілися з ним у Львові (пішла на зустріч з ним, щоб морально підтримати, тк це по-людські). Після цієї зустрічі почуваю себе погано до сих пір. Спілкувалась з ним дуже обережно, він зі мною не дуже вів себе як джентельмен. Припускаю, що він розповсюджує про мене негатив. Мій телефон тепер пікает і фоніт. Почуваю себе в небезпеці.
Я таке знаю• 15 сентября в 00:47
Телефон выбросить, номер сменить, забыть мужика как страшный сон.
Теща дочки• 15 сентября в 00:47
Ви мать Тереза надавати підтримку людям , котрі вам не подобаються? Облиште це і живіть заради себе , ніхто це не оцінить
А то так раз два і засад можна за нього вийти і тоді страждати все життя з абьюзом
Зоя Жорівна• 15 сентября в 00:56
Что с телефоном, пикает, это как? Кому негатив распространяет.
Не нужно общение, которое так нагружает
Пліснявілий сир• 15 сентября в 00:59
Якій телефон пікає і фонить?шапочку з фольги зробити вам???що за пздц
Щас ухожу
• 15 сентября в 01:04
Ответ дляТеща дочки
Він мені спочатку сподобався+ми з одного міста. Але дуже злий. Дякую вам.
Ответ дляЩас ухожу
Шо за принцессы собрались здесь 🤯,одна не может сказать в поезде ночью чтоб надели наушники и убрали звук телефона .
Другая терпит агрессивного мужика и жалеет его .
Вам все это зачем ? Поняли кто он есть и все закрыли отношения и забыли как страшный сон .
Никого СПАСАТЬ не надо !!!!!
Даже если вы с одного города !
Никого СПАСАТЬ не надо !!!!!
Даже если вы с одного города !