Русланка з гілки• 15 сентября в 15:09

Що з цим світом?

Ситуація сталася три тижні тому, але я досі себе не можу заспокоїтися.
Син повернувся ввечері додому з розбитою головою. Весь одяг, лице все було в крові. Сказав, що перечепився, впав і вдарився об гойдалку. Рана не велика, але досить глибока. Її потрібно було зашити. Я завезла його в лікарню. На його історію лікар скептично глянув і прокоментував " Ну рахуй, що повірив" і тут я також задумалася. Почала його розпитувати. Він все доказував, що точно впав. Але рана глибока і не було ні припухлості, ні синяка. Ніби ножем зроблено. Він хлопець високий, накачаний бо займається боксом та ніколи і ні з ким не конфліктував. Він такий, що будь яку гостру ситуацію може перекрутити в жарт. І через 2 хвилини вже кращі друзі. Та мало що. І такий варіант можливий. Я всю дорогу розпитувала, але нічого - гойдалка і все тут. Я не могла довго заснути і почула, що він у своїй кімнаті з кимось говорить по телефону ( близько 3 години ночі) підійшла до дверей і почула " він мене вдарив". Зрозуміло, що зайшла в поставила перед фактом, що почула і він має все розказати. Сказав, що побився з хлопцем, той його штовхнув і мій вдарився об гойдалку. Моєму дісталося більше. Сказав, щоб я не хвилювалася, конфлікт вичерпаний.
Але і це все виявилося неправдою.
Правда виявилася такою, яка мені зовсім не вкладається. Син чекав свого друга біля його будинку ( вони товаришують з 4 класу, тобто ходять один до одного додому роками вже ). Вийшов п´яний сусід, за сумісництвом кращий друг тата друга мого сина, і вдарив його пляшкою від горілки по голові. Дядькові 34 роки. Він в розшуку тцк, має сім´ю, дітей чи дитину, жінку, яка швиденько позбирала розбиту пляшку щоб не було доказів і навіть не викликала швидку. Мене почали дуже просити, щоб я не викликала поліцію, бо ж його одразу на передову відправлять, а в нього сім´я. І мені було б байдуже куди там його відправилять, бо такі недо... мають відповідати за свої вчинки. Вгадайте, хто в цій історії проявив людяність? Так. Дитина, якій нізащо розбили голову. "Бо якщо його заберуть, то ми будемо винні.´ Дуже сподіваюся, що доля розставте все по своїх місцях. Але мене досі не відпускає, я просто роздавлена цією ситуацією. Я зробила неправильно. Він ще дитина, приймати такі рішення.
Як би ви вчинили?
автор Русланка з гілки • 15 сентября в 15:11
Сину 16 років.
ДелиВерка• 15 сентября в 15:12
а вы что реально хотите, чтобы мужика на ноль отправили за это? в обычном случае это причинение легких телесных, ничего за это не будет, тем более время уже прошло и ничего не доказать
Вакцениро Вона• 15 сентября в 15:12
що ж ви вік хлопця не написали?
автор Русланка з гілки • 15 сентября в 15:13
Ответ дляДелиВерка
Ні, зараз я нічого не стану робити. Просто маю якось себе зібрати до купи.
Ответ дляВакцениро Вона
що ж ви вік хлопця не написали?
Вище написала.16 років.
ДелиВерка• 15 сентября в 15:13
Ответ дляРусланка з гілки
сын жив, рана зажила, все хорошо. а сын молодец, все сделал как посчитал нужным
Манка Я• 15 сентября в 15:13
Сдайте його ви, Да-Да я така погана, можете фіолетових тіток ставити, але дебілів треба вчити, а якщо в них так багато агресії то нехай знайдуть де її використати
Солоденька цукОрка• 15 сентября в 15:14
Обов´язково заявила би в поліцію. А якщо наступного разу таке буде знову? Або з іншою дитиною? Тоді ваш син не скаже, що то ви винні?
Аль де Барановна• 15 сентября в 15:14
Ну где-то в воспитании пробел. Жалость к преступникам это не человечность. Это глупость.
Козяка-маляка• 15 сентября в 15:15
Я бы не стала жалеть. И вызвала полицию. Пипец, такое спустить...
автор Русланка з гілки • 15 сентября в 15:16
Ответ дляАль де Барановна
Тут більше не до нього жалість, а через те що почали дітьми маніпулювати. Він дуже чутливий до дітей. Ще й кращий друг тата його кращого друга. Але то вже другорядний фактор. Саме діти, то являлося #1, бо йому дуже шкода, що можуть самі залишитися...
Козяка-маляка• 15 сентября в 15:17
Ответ дляДелиВерка
А вы не жена мудака случайно??
автор Русланка з гілки • 15 сентября в 15:18
Ответ дляСолоденька цукОрка
І я про це думаю. Якщо людина на таке здатна, то може бути повтор і не одноразово.
Не вмію заміряти• 15 сентября в 15:18
Ответ дляДелиВерка
Удалено администрацией...
Аль де Барановна• 15 сентября в 15:18
Ответ дляРусланка з гілки
16річний не має думати за чужих дітей коли під загрозою його власне життя. Уявляю який він дома лагідний татусік. Але вже що зробиш, хоч проведіть виховну роботу на майбутнє.
Солоденька цукОрка• 15 сентября в 15:19
Ответ дляДелиВерка
А если бы, не дай Бог, убил или покалечил? Или сделает это в следующий раз? Тогда уже можно на ноль отправлять? Херню всякую пишете. Если он сделал это раз и ему это сошло с рук, то второй и третий раз тоже будет
Птица Говоруша• 15 сентября в 15:20
Ответ дляРусланка з гілки
Сину 16 років.
Від пляшки не буде порізу, буде синець, струс може бути - але це удар, а не поріз.
автор Русланка з гілки • 15 сентября в 15:20
Ответ дляАль де Барановна
Уявляю... Але то вже не моя справа.
Я провела, ще й яку. Бо якби в той же день сказав, то питання навіть би не стояло.
всемВсёИмного• 15 сентября в 15:22
Ответ дляМанка Я
Тисяча плюсів.
А, як потім той придурок когось вб´є, автор, вам з цим добре буде спатись?
ЗдесяЯ• 15 сентября в 15:22
Я би заявила у поліцію. Сьогодні це підліток з розбитою головою, а завтра якась інша дитина, може і молодша.
І навіть не викликати швидку- дніще.
Птица Говоруша• 15 сентября в 15:22
Ответ дляДелиВерка
В нього буде судимість свіжа, йому світить тюрьма, а не нуль !
Мию вікна у мороз• 15 сентября в 15:22
Ответ дляПтица Говоруша
Теж так думаю, а як вже розбили об голову, то не один поріз
автор Русланка з гілки • 15 сентября в 15:22
Ответ дляПтица Говоруша
Та ви що? Справді? А якщо та пляшка розбилася об голову і дружина ’героя’навіть скло збира потім?
ИМХОля• 15 сентября в 15:24
Я думаю, дело не в человечности, сын просто испугался, что конфликт может быть еще больше в итоге, позже и что можете пострадать к примеру вы, если его найдет тцк, поэтому предпочел смолчать. Или, возможно, считает, что и он поспособствовал этой ситуации, может тот спьяну начал приставать, а сын не смолчал и одно за другое..
Птица Говоруша• 15 сентября в 15:24
Ответ дляРусланка з гілки
Так вона від удару розсипається, це ж не сокира ! Не вірю вам.
Вредняжка• 15 сентября в 15:25
А яка причина , що п´яний чоловік вдарив дитину? Просто п´яний , проходячи повз взяв і вдарив по голові?
Харчовий тріль• 15 сентября в 15:25
Я бы вызвала полицию со всеми вытекающими. И возраст Вашего сына тут ни при чем.
ПростоБелка• 15 сентября в 15:25
Поліція, одразу, шо тут думати? Мамо прокиньтеся!
Істеріомама• 15 сентября в 15:26
В боксера дуже важко влучити, вони легко уходять з під ударів, а тут ще й п´яний. Так собі історія
автор Русланка з гілки • 15 сентября в 15:26
Ответ дляВредняжка
Так. Просто без причини.