НаБалКоніХодять• 15 сентября 2025

Видели про предсказания Мессинга

в Ютуб? Что думаете о дате 26.02.2026? Что слышали? Много вопросов к этой публикации, что скажете, кто слушал?
ЦібаФу• 15 сентября 2025
Ответ длясама себе прекрасная
У вас богатое воображение. Вы уже мне приписываете что-то, себя описываете как борца за правду. Мне вот интересно: у вас галлюцинации зрительные, вы правда видите мои сообщения, где я распространяю ерунду? А голоса вы слышите?
Про це вам краще поспілкуватися з вашим психіатром, він залюбки відповість на ваші питання.
Бажано очно, а якщо і онлайн - будь ласка, хоча б його диплом перевірте.

Розумію як вам складно перевіряти інфо на достовірність, але все ж таки спробуйте)
сама себе прекрасная• 15 сентября 2025
Ответ дляЦібаФу

От жеж негномонная женщина. Опять от темы уходите и фантазируете.

Возьмите себя в руки и постарайтесь ответить связно, ну отвлекаясь от воспоминаний о ваших психиатрах: вы правда видите эти мои сообщения? И што там написано? А как со слуховыми галюцинациями - бывают?
df364tye3• 15 сентября 2025
какая прекрасная книга ”Выбор” Виктора Суворова о мессинге ,,,
автор конечно мерзавец , но ,,,
Тріль підпільний• 15 сентября 2025
Ответ дляхутряна володарка
22.02.2022 тоже было красивое сочетание цифр.
И ничего в эту дату не произошло, 24 февраля война началась
Позитивна• 15 сентября 2025
Я не вірю в мессінглв, ванг і кашпіровських.
Але я почала вірити у астрологію. Точніше, я бачу що все ж у ретроградний Меркурій частіше щось йде не так ніж зазвичай. І я пам’ятаю що чи два роки тому, чи рік тому бачила відео астролога про переділ світопорядку, нові правила і ще багато речей які зараз і не згадаю, але я періодично передивляюсь повторно і порівнюю-вибрали Трампа і Трамп зустрівся з пуйло. І зробив його оукопожатним знов, це перше. Потім зустріч з Сі, куди не запросили Європейців-показали хто папа і мама😆
Якщо коротко, то ті, хто мали б історично підтримувати демократію товаришуватимуть з диктаторами і тд.
Ще згадала га одному російському сайті про зірок одна дівчина вела астро блог, і вона десь у 20 чи 21 році написла прошноз на 22 і на загальну тендецію по всьому світу на найближчі 5 років. То вона писала, що наступні роки будуть сповнені великих світових потрясінь, і проведа аналогію з попередніми подібними періодами, які були такі ж у плані астрології. Типу то чума була, то війна, то ще щось погане. І тоді я пам’ятаю що у коментарях всі писали про повернення чи ускладнення ковідних обмежень і ніхто навіть подумати не міг, що може бути щось страшніше ніж ковідні обмеження.
Маруська Му• 16 сентября 2025
Ответ дляТріль підпільний
22.02.2022 путин признал лднр и приказал ввести туда войска
Фактически война началась 22

А зеля, тем временем, заявил, что причин для бессонной ночи нет...
Позитивна• 16 сентября 2025
Я пам’ятаю як були у нас вибори, тоді ще балотувалась Юля Тимошенко у президенти. То тоді також масово розганяли предсказання Ванги, що як тільки десь прийде президент жінка, то буде горе по всьому світу. І мама мені тоді всю голову проїла з цими Вангами. Бо я тоді погуглила, що вже були жінки президента т і наша не буде першою , тобто я показувала що це маніпуляція. Але ж. Люди хочуть у щось вірити
Гомосноб• 16 сентября 2025
Ответ дляМаруська Му
Фактически война началась 22

Все це відбулося в інші дати. Те, що ви звете ’фактично’ (насправді - ні) - можна притягнути що завгодно.
Маруська Му• 16 сентября 2025
Ответ дляГомосноб
В які інші дати це відбулось?))
Гомосноб• 16 сентября 2025
Ответ дляМаруська Му
В які інші дати це відбулось?))
В такі. За вас гугл відкрити? 21 це не 22, як мінімум. Якщо так притягувати за вуха, то що завгодно співпадатиме.
Гидроусилитель руля• 16 сентября 2025
Ответ дляПозитивна
Простите, а почему США у всех ассоциируется с демократией? Тем более, как Вы написали - исторически? Вы историю США знаете? Где там про демократию? То, что они популистскими лозунгами на каждом шагу разбрасывались, это никак не говорит о демократии.
Все буде• 16 сентября 2025
Ответ дляМаруська Му
Фактически война началась 22

Да, мы были не в Украине. Услышали его выступление- и поняли- началась война. 23 -го он дал отпраздновать праздник своим и 24- пошёл. В Украине ничего этого не показали- людей не предупредили- хотя руководство страны все знало
Маруська Му• 16 сентября 2025
Ответ дляВсе буде
Именно. Многие поняли
Но не я)) не верила, что такое возможно
Маруська Му• 16 сентября 2025
Ответ дляГомосноб
Поздно вечером 21 объявил. Как раз 22 оформили документально
Можно подумать вопрос жизни и смерти тут решаем))
Гомосноб• 16 сентября 2025
Ответ дляМаруська Му
Документально оформили 21. Тоді і об´явили. Про ’наступ’ звісно ж, завуальовано, об´явив ввечері 23 лютого. Типу, все, прийнято рішення спасати.....
Мені теж не зрозуміло, чого ви доводите вашу не правоту. Наче від того, що не збігається з підтасовкою до ’красивої’ дати, щось поміняється.
Гомосноб• 16 сентября 2025
Ответ дляВсе буде
Так, саме виступ 23 про це говорив. Звісно, як завжди, косноязично. Не прямо ’ми оголошуємо війну’ чи ’завтра наступаємо’. А типу ’ми вирішили спасти, денацифікувати, демілітарищувати’. Зараз навіть не хочеться Гуглти, щоб згадати. Але ми тоді з чоловіком офігіли: все, війна. А на ранок - війна. Розум відмовлявся вірити, здавалося, цивілізоване суспільство, 21 століття, купа сильних навколо нас, бла бла бла....
Гомосноб• 16 сентября 2025
Ответ дляМаруська Му
Именно. Многие поняли
Но не я)) не верила, что такое возможно
Тут я з вами згодна. Ми чули, і теж не вірили. Якось мізки відмовлялися вірити, що таке може бути.
Маруська Му• 16 сентября 2025
Ответ дляГомосноб
Ну все, Ви выиграли ))
Маруська Му• 16 сентября 2025
Ответ дляГомосноб
Мені і зараз іноді в голові не вкладається, що все це не дурний сон(((
автор НаБалКоніХодять • 16 сентября 2025
Кстати, ещё одна инфа из видео уже обьявлена-с 1.10 цифровой рубль вводится. Обеспечен золотом и энергоносителями.