Гола з конопель• сегодня в 00:30

Как вы относитесь к поступку спортсмена?

Которого дисквалифицировали за шлем с погибшими спортсменами?
Prervana• сегодня в 10:57
Ответ дляМадам Подлинник
И ?
Что и? Любое международное мероприятие это повод напомнить цивилизации о том, что у нас идет война. И конечно, этими поводами нужно пользоваться
ВыФсеВрете• сегодня в 10:58
Ответ дляБлондинка в Законе
Так, допомогло. Цей випадок був на всіх світових каналах, на шпальтах змі по всьому світу. Якби йому просто дозволили виступ - не було б такого розголосу, як після заборони. Тому у плані привернення уваги до вбивства українців кацапами - дуже допомогло.
Это остановило войну? Все выразили озабоченлсть на этом и закончилось.
ВыФсеВрете• сегодня в 11:01
Ответ дляЗвездолётчица
Правильно зробив. А ЄС прямо в очі коле, коли ми говоримо про війну, вони воліли би забути її. Про вступ в ЄС маю надію Трамп їх додавить, щоб взяли нас в 27 році
У вас еще есть надежда на Трампа?
Мадам Подлинник• сегодня в 11:02
Ответ дляPrervana
Я согласна с вами . Значит не так поняла вас
Мадам Подлинник• сегодня в 11:03
Ответ дляВыФсеВрете
Нужно биться в эту дверь и пробить ее
Prervana• сегодня в 11:07
Ответ дляМадам Подлинник
Да тут половина форума жопой читают)
МастерЮля• сегодня в 11:29
Ответ дляДуняша
Мнение неудачницы
Жаль что вы такая
Забагаловка• сегодня в 12:01
Ответ дляМадам Подлинник
Про него забудут через неделю
Ви про нього і не знали. Але як мінімум знаєте тепер. Рідне місто хлопця Нікополь, у якому люди як живі мішені вже кілька років.
Вчителька з мікрорайону• сегодня в 12:17
Ответ дляГола з конопель
Хотя он показался мне искренним в своём поступке
Ну, он знал, что не займёт никаких мест, но славы хотелось по-любому. Клоун.
Вчителька з мікрорайону• сегодня в 12:18
Ответ дляБолтушка Му
Про ту медаль забудуть вже за місяць. А про те, що рф вбиває українців, в тому числі олімпійців - довго пам´ятатимуть завдяки йому в тому числі.
Нет. Уровень раздражения от Украины в мире вырос еще больше от поступка этого недоспортсмена
Місячне Сяйво• сегодня в 12:21
Молодець!
Коварная Зая• 2 часа назад
Він все правильно зробив!
Про звірства кацапів потрібно завжди нагадувати!
Булку Дай• 2 часа назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
хотіли написати у рашці і її лизоблюдів?
сою не люблю• 2 часа назад
Ответ дляБолтушка Му
да не кажіть дурниць. якщо людина далека від спорту, то можливо. якщо хоч трохи цікавитися , то розумієш яке це екстрадосягнення. Наші біатлоністки в 2014 взяли олімпійське золото, і це супер і всі це чудово пам´ятають , а піднімалося питання бойкотування і зараз би вже ніхто і не згадав той бойкот. що росія вбиває нікому в світі вже не цікаво. так, для порядку поспівчувають
сою не люблю• 2 часа назад
Ответ дляСоседушка
Пам´яттю можна боротись.Я говорю це постійно.Я безмежно вдячна Владиславові за сміливість відмовитись від мертвого блиску золота і перемоги - і почати битву за єдину живу та реальну нагороду.За нашу з вами пам´ять.За наш з вами шанс бути на цій землі самими собою.
якого блиску золота? в його найсміливіших мріях може.
сою не люблю• 2 часа назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
Отлично поступил! Олимпиада - это политика прежде всего.
Он сделал так, что его и Украину долго не забудут.
вже забули. це вплине тільки на його кар´єру
Соседушка• 2 часа назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Він вже чемпіон.І назавжди вписаний так в історію.
Нелюдям хочеться думати інакше.В їх спотвореній реальності.
сою не люблю• 2 часа назад
вважаю , що це було заплановано з метою піара себе на сам перед. в його безкорисливість повірю після донату тих мільйонів на добрі справи. в нього була можливість виступит, якщо готовий , то стати медалістом і тоді зробити заяву, вдіти шолом і т. д. МОК йому пропонували варіанти вирішення- він міг бути в шлемі в флеш зоні, одягти чорну стрічку під час спуску і інші варіанти, але він відмовився. і це при тому , що на підготовку укр спортсменів витрачає кошти МОК, тому що в нас війна. особисто я чекаю виступів наших спортсменів і змагань на олімпіаді , а не піар акцій.
Леплю из пластилина• 2 часа назад
Ответ длясою не люблю
Ні, у рашці бомбить, інші поважають.
Да і на кар´єрі скоріше за все скажеться добре.
Кожен в Україні захоче його в свою команду.
Соседушка• 2 часа назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Клоуни,це ті що пробують образити нашого спортсмена.
Шпондєр• 1 час назад
Сміливий вчинок гідної людини та спортсмена зокрема, повага❤️
Гладиолус• 1 час назад
Ответ дляЖдун с Нибиру
Обосрался,это красивый жест ,это пиар придумал Зеленский ,он имел шансы на победу минимальные,а сейчас он ,,,герой,,для таких как вы.
Скоро будет сидеть в слуге народа ,очередной дармоед и папе найдут жирное место
100%
Гладиолус• 1 час назад
Ответ дляХочу в БАНю
Видимо надоело хлопцу быть спортсменом. Зачем такой долгий путь: тренировки всю жизнь, построение спортивной карьеры, достижения от малых до великих, медийность, получение золотой медали - баллотирование в депутаты. Тут сразу хайп и не надо жопку рвать. Особенно мерзко что он на спинах погибших выехал и уже баблишко собирает, не на создание чего либо, не на помощь семьям погибших, не на продвижение спорта, а на борьбу с кацапскими инвалидами, а как мы знаем сборы на ничто наш любимый спорт.
Я хотела это вчера написать, но тут и так идейных поплющило знатно, уже и не стала.
Толку объяснять.
Вчителька з мікрорайону• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Он не спортсмен, он так...
Гладиолус• 1 час назад
Ответ дляШеллар
Та які правила? Кому вони потрібні, коли бабки попереду. Максимум, що йому світило третій із кінця, а так такий же патріот як і дивано-германські вояки. Нічого не втрачає, нічим не ризикує плюс свій гешефт на війні заробив.
и вы тут тоже ничего не обяъсните.
Тут же думать надо хоть мимнимально, а это никогда не было сильной стороной определенной части форума.
Вчителька з мікрорайону• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Никогда не говори никогда. На майдауне тоже херои скакали, что там с их вписанными в историю именами?
Вчителька з мікрорайону• 1 час назад
Ответ дляБулку Дай
Почитайте комменты европейцев
Гладиолус• 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
Ну почему же неудачный? Прочитала, что ему собрали 1 млн. грн. Неплохая прибавка к зарплате, плюс пиар. Только непонятно, почему эти деньги собрали ему, а не, например, на больницы, помощь пенсионерам или ещё на какие-то более важные дела.
такие неудобные вопросы задаете
мой вопрос вчера на эту тему просто был не понят.
месяцкие• 1 час назад
Поважаю його поступок!
Гладиолус• 1 час назад
Ответ дляМадам Подлинник
Недалекость в данном случае у вас
я у вас спрашивала мнение обо мне?
не припоминаю