Непогодка• 16 сентября 2025

Урааа! Отличные супер новости! Теперь все у нас будет хорошо!

Порошенко закрыл в Венгрии фабрику Рошен и все дорогостоящее оборудование,всю ее перевез в Винницу!Заметьте,не в Литву,где у него фабрика,а в войну !Значит,что то знает политик-олигарх!https://epravda.com.ua/rus/biznes/roshen-poroshenk...
Триндю-бриндю• 16 сентября 2025
Ответ дляНепогодка
Какие мысли у советчиц?
Оренда приміщення у західній країні дуже дорога. Якщо обладнання не працює, то сенс його вивозити в ЄС? Щоб що? Плюс витрати на виробництво в ЄС значно вищі: комунальні, транспортні, складські, оплата праці, податки.
Вивіз обладнання означає лише одне: фінансово стало невигідно здійснювати там діяльність.
Намазюкана нішою• 16 сентября 2025
Ответ дляРаспутница
По вашей логике в Венгрии все будет хуже чем в Виннице
Будем надеяться🤣 Господи, прости)
Триндю-бриндю• 16 сентября 2025
Ответ дляМетелики на душі
А вы каким боком к пороху? У вас убежище на его фабрике? На фабрику не полетит, а к вам в дом очень даже
У Києві біля рошена були прильоти.
Триндю-бриндю• 16 сентября 2025
Ответ дляНепогодка
Мои мысли-1 в Европе будет война и вывезет он и литовскую фабрику в Украину 2-СКОРО У НАС КОНЕЦ ВОЙНЫ
Висновки - то не ваше. Дайте відповідь на просте питання: чому, знаючи про повномасштабну, він не евакуював свої фабрики з України?...
Вам пат.
автор Непогодка • 16 сентября 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Вам пат.
Потому что он прекрасно знал,что путин и мухи не уронит на его империии
очки_ннадо• 16 сентября 2025
Ответ дляОтжигающая
Маня, ты?
А то кто?
Небалувана Галя• 16 сентября 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
А в Києві сьогодні епіцентр згорів, збитки на 1 млд долларів чи більше. Може рано радіти?
Збитки для кого, для виробників ?
Бо епіцентр нічого не купує - виставляє чужий товар !
А власники проросійські … і всі кошти виводяться в офшори … з України ще й компенсацію отримають на той млрд… - ви за них не переживайте сильно !
автор Непогодка • 16 сентября 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
У Києві біля рошена були прильоти.
Возле прям фабрики?И с фабрики даже штукатурка не осыпалась?)
автор Непогодка • 16 сентября 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Зато выгодно в войну перевозить?Если в Литве еще фабрика у политика
Триндю-бриндю• 16 сентября 2025
Ответ дляНепогодка
Адвокат Новіков чудово розписав як віджимали фабрику Рошен у ліпецьку. І її таки віджали.
Ваш вкид не зараховано, тренуйтеся ще.
Небалувана Галя• 16 сентября 2025
Ответ дляНепогодка
Треба ж було за нього голосувати тоді !!!
А ви … аналітик року …
Ванна Тазиковна• 16 сентября 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Збитки для кого, для виробників ?
а вони проросійські? в чому це виражається? а про офшори, це звідки інформація? цікавить.
Небалувана Галя• 16 сентября 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Звідти …
Марафон виключайте ! Велкам ту реальне життя !
Ванна Тазиковна• 16 сентября 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Звідти …
а звідки ви взяли, що я взагалі телевізор дивлюся? Ви взагалі знаєте, що таке офшора? думаю, що ні. Просто говорите. Якщо вони і виводять гроші, то іншими інструментами. Ваша відповідь достатня
Небалувана Галя• 16 сентября 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Інструменти такі самі, як і у Єви … називається - бізнес по-українськи!
автор Непогодка • 16 сентября 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Ваш вкид не зараховано, тренуйтеся ще.
Липецкая фабрика отлично работала в 2016 году и вакансии по зп на 50 проц Порошенко платил россиянам больше ,чем нам.Только в 2024 пуйло типа забрал фабрику,но он вернет ее Порошенку,если тот продолжит его слушаться
автор Непогодка • 16 сентября 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Ваш вкид не зараховано, тренуйтеся ще.
Какие адвокаты новиковы?НЕ СМЕШИТЕ
Подвійна веселка• 16 сентября 2025
Сім років ’країни мрій Зеленського’, а полощуть Пороха. Навіть батьки Зеленського теж не витримали таких покращень, виїхали... Найближчі друзі Зеленського по Німеччинах та Австріях потерпають, а така ж тут благодать...
автор Непогодка • 16 сентября 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Звідти …
Не смешите людей
автор Непогодка • 16 сентября 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Ну так Порошенко хочет опять в президенты и открыто это говорит.Может,народ выберет его сына,офицера ВСУ,защитника родины -АЛЕКСЕЯ
автор Непогодка • 16 сентября 2025
Прекрасная новость все таки.Значит знает что то политик-олигарх
Подвійна веселка• 16 сентября 2025
Ответ дляНепогодка
Владімір теж хоче в президенти, і відкрито про це говорить. Чотириждиухилянт
автор Непогодка • 16 сентября 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Владимир дома живет,а не в Лондонах.Владимир со своим народом
Подвійна веселка• 16 сентября 2025
Ответ дляНепогодка
Та в том і проблемка-с
автор Непогодка • 16 сентября 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Почему то адольф путин ненавидит Владимира,а Петю любит и Пете полит убежище предлагает
Плекаю думи• 16 сентября 2025
Ответ дляНепогодка
а краще б здрисьнув десь подалі, бо поки він з своїми ефективними менеджерами тут то кінця війні не видно
автор Непогодка • 16 сентября 2025
думай секта думай
автор Непогодка • 16 сентября 2025
Ответ дляПлекаю думи
и что б барыга сдал страну и нас на органы?уже и так половину разграбил
автор Непогодка • 16 сентября 2025
Ответ дляПлекаю думи
барыга не выгнал 2 тыс гиркинских гопников с донецка.сдал донбас.спродал рашистам танки и оружие наше.половина паев страны за его сыном
Плекаю думи• 16 сентября 2025
Ответ дляНепогодка
останні 6 років вас трохи інші грабують, і так що Пороху й не снилось