ogaovast• 16 сентября 2025

Европа готовится украинцев отправлять домой. Анулируют защиту

Категорія
Світ
Кількість переглядів
Час на прочитання
1 хв
ЄС готується до припинення тимчасового захисту українців та їхнього повернення додому
ЄС готується до організованого процесу скасування тимчасового захисту для українців.https://tsn.ua/svit/yes-hotuyetsia-do-zavershennia...
Vlada-Maria• 16 сентября 2025
Ответ дляWitty
Ну я десь секунд за 7 побачила фразу ’коли умови стануть безпечними’. Тобто автор навіть стільки часу на статтю не витратила)
Але тему наклепала
маня побачила тільки слово ’згортають’)))) добре, що не дочитала до пропозиції організовувати тури, щоб люди могли поїхати і самі оцінити обстановку в Україні, щоб прийняти зважене рішення, а то були би свіжі голубці в чоловіка і статус вдівця
’Основні рекомендації зводяться до переходу від тимчасового захисту до інших програм легального проживання в ЄС. Наприклад, держави-члени блоку вважають, що ЄС має пропонувати українцям дозволи на проживання, видані у зв’язку з їх працевлаштуванням, навчанням чи воззʼєднанням сімей.
Ще одна запропонована кампанія стосується так званих ознайомчих візитів, які надають можливість українцям не втрачаючи тимчасово статусу здійснювати візити в Україну, щоб можна було самостійно оцінити умови для їхнього повернення. Умови для цих ознайомчих візитів мають бути узгоджені між країнами ЄС.
Документ також передбачає запуск кампаній з інформування щодо можливостей подати заявку на інший правовий статус та щодо програми добровільного повернення’.
https://babel.ua/news/121460-yes-planuye-zgornuti-...
А ось оригінал, але навряд чи маньці він буде цікавий і посильний для розуміння)))
Protection of displaced Ukrainians: Council adopts recommendation about transition out of temporary protection
https://www.consilium.europa.eu/en/press/press-rel...
mymoly• 16 сентября 2025
Ответ дляMiele
Астанавитесь! Ещё не было сообщения про шоколадо мертветчуковскую ботню и европейские унитазы.
Работаем в турборежиме. 1хвилина жеж
Teonaa• 16 сентября 2025
Ответ дляSentjabrinka
Ажиотаж только на советчице
Мені от скажу чесно, не даже цікаво про виселення біженців. В решті решт я не розумію навіть на яких таких «аснаваніях» їх виселять і нашо. Да, можна гроші не виплачувати, ну бо польша може міркувати тиа: перший часс (а це 4 роки!) помогли, далі самі, ну бо з якої такої радості і до якого часу платити, пожиттєво? Але виселять з країни - ну жодної причини і сенсу я не бачу. І слабо собі це уявляю якось.
Маска-0b9f• 16 сентября 2025
Ответ дляogaovast
а сепарам светит у нас тюрьма
Так может переименовать название государства Украина?Сепарам тюрьма, сзч тюрьма,за неповиновение командиру тюрьма.Так и назвать - государство Тюрьма.Чтобы внутреннее наполнение соответствовало названию.
Апель-синка• 16 сентября 2025
Ответ дляogaovast
сепаршам на пособиях не позавидуешь.на россию фесбе пытками замучает ибо чево рванули в ната.у нас сбу примет.ну а как они хотели-предателей везде не любят
Це називається - ТСН видає бажане за дійсне.
Цитую з посилання:
Рада ЄС ухвалила концепцію для українських переселенців, яка передбачає їхнє поступове повернення до України та реінтеграцію, а також можливість переходу на інші форми проживання, коли умови стануть безпечними.///

КОЛИ УМОВИ СТАНУТЬ БЕЗПЕЧНИМИ. Тобто коли закінчиться війна. Як гадаєте, коли і як скоро?

П.С. Якраз зараз оформлюються знайомі, що тільки-но прибули до Німеччини. Приймають усіх. В черзі крім наших була сім´я циган з 5ма дітьми (не з України) і купа арабів, звісно.
kanuka• 16 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Апель-синка• 16 сентября 2025
Ответ для123-08df
та да, кімната в обісцяній общагі 8000 дол, я в шоці
Кстати, сегодня спросила, почем домик в деревне в Баварии на 2.6 тыс. населения купить. Правда 130 квадратов, 5 комнат на 2х этажах и перед домом лужайка.
Тадам! 498 тыс. евро. Бери - не хочу!
lyudai• 16 сентября 2025
Ответ дляkanuka
Ну Ви й садистка! На цю маску український прапор діє як хрест на нечисту силу.
diana32• 16 сентября 2025
Ответ дляogaovast
я представляю как взлетят цены у нас на аренду и на недвигу опять.уже и так один кирпич стоит как грамм золота
Они может в свое жильё вернуться, не?
Klodia• 16 сентября 2025
От вас требовалось только одно- скопировать сам текст и вставить ссылку на оригинал. Просто. Скопировать. И. Вставить. Ссылку. Все. Это просто.
Но и с этим вы не справились, всунув сюда и это ’время на чтение, категория’ и прочий текстовый мусор...
Уровень...
Ваше Высочество• 16 сентября 2025
А почему арабские задницы не отправляет
Sentjabrinka• 16 сентября 2025
Ответ дляВаше Высочество
А почему арабские задницы не отправляет
У них беженство, а не ВРЕМЕННАЯ защита, и среди них очень много отправляют
Виктория-1980• 16 сентября 2025
Конечно им нужна что то писать. Пальцем в небо.
автор ogaovast • 16 сентября 2025
сепарши даже в египте драять унитазы не устроятся.там своим работы нет
автор ogaovast • 16 сентября 2025
сепарши повалят на рашу но через феесбе.подвалы
vasilisa-l• 16 сентября 2025
Ответ дляogaovast
они уже гайки закручивают.потому что денегнет на пособия и своим работы нет
Еще немножечко, ещё чуть-чуть потерпите, скоро погонят всех с пособий. Я понимаю тяжело, четвертый год ждёте, но вы надежду не теряйте
123-08df• 17 сентября 2025
Ответ дляАпель-синка
Тадам! 498 тыс. евро. Бери - не хочу!
Ну і в Києві таке є, і шо
Апель-синка• 17 сентября 2025
А вот и свежие новости подвезли.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2025/09/17...