бифидобактерияЖоржик• 16 сентября в 20:58

Дещо насторожує в чоловікові. Треба ваша думка

Їжджу регулярно на одній маршрутці на роботу останній рік.
Був там один чоловік. Кожен раз коли мене бачив розправляв спину та плечі, і відводив погляд кожен раз коли очі зустрічались. Думала, здалось.
Сьогодні несподівано запитав мій номер, написав і запросив завтра на побачення.
А мені не дає спокою одне неприємне враження: він не уступав мені місце. Коли бачив що я стою (раз чи два) то сидів і дивився на мене.
Один раз запитальним поглядом подивився махнув головою але я відвернулась.
От в мене питання…що це за чоловік, який не уступив дівчині що подобається місце?
Виглядає дуже охайно , одягнутий нормально, здогадуюсь навіть, де працює (на цій зупинці тільки 1 компанія), але якось через це мені не по собі…як думаєте, я права, що нічого путнього з нього не вийде, чи помиляюсь?
Результат:
вже голосів: 73
47 (64.38%) Ні, це червоний прапорець
26 (35.62%) Ти накрутила, все ок
Царевна_несушка• 16 сентября в 20:58
Та ладно...
Сало не люблю• 16 сентября в 20:58
А два рази два рази навіщо?
Царевна_несушка• 16 сентября в 20:59
Ответ дляСало не люблю
А два рази два рази навіщо?
...не дає спокою одна думка ж ))
автор бифидобактерияЖоржик • 16 сентября в 20:59
Ответ дляСало не люблю
А два рази два рази навіщо?
Вибачте, інтернет заглючив
Адміни, видаліть цю тему
Любимка-анонимка• 16 сентября в 20:59
Ваш мужик там еще у одной номер взял! Маршруточный ловелас.
Сито для думок• 16 сентября в 20:59
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3763499
автор бифидобактерияЖоржик • 16 сентября в 21:00
Ответ дляСито для думок
Я БАЧУ
заглючив інтернет
Дівчина заглядєніє• 16 сентября в 21:01
Офисный тролль переквалифицировался в маршруточного.
Ранковий базар• 16 сентября в 21:02
Нашо вам мужик, який їздить на маршрутці) та й трохи довго думає - він буде приймати рішення купити вам букет цілий рік))))
Дівчина Гілмор• 16 сентября в 21:02
Я б сходила і жартома б про це запитала
Дівчина Гілмор• 16 сентября в 21:02
Ответ дляРанковий базар
Оже це водій
Борщик• 16 сентября в 21:03
🐐
Герцогиня• 16 сентября в 21:03
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Так вчора в сусідки взяв, а тиждень тому в троюрідного брата Сашка. Любить він маршрутні інтрижки.
Сунуся в чужі справи• 16 сентября в 21:08
Може, и не червоний, но прапорець.
Сусідка знизу• 16 сентября в 21:14
В мене інше питання,. Нащо ви йому ваш номер сказали?
Сусідка знизу• 16 сентября в 21:15
Ответ дляДівчина заглядєніє
Тот, шо в офисе, зае@@лся подмигивать
автор бифидобактерияЖоржик • 16 сентября в 21:16
Ответ дляСусідка знизу
Таке тупе питання
Бо подобається мені він, що не ясно))
Сусідка знизу• 16 сентября в 21:18
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Таке тупе питання
Бо подобається мені він, що не ясно))
Тоді це не моє питання тупе, а ви. Нажаль ((
Да Щас же• 16 сентября в 21:18
Сходите и спросите, может у человека спина больная и т.п., может он вообще где-то работает на ногах по 12+ часов и в маршрутке единственный вариант посидеть в итоге даже не задумался о том, что нужно место уступить.
Сердючка• 16 сентября в 21:23
ну номер свой таки дали
вре_Динка• 16 сентября в 21:24
для мене червоний прапорець - це чоловік їдучий в маршрутці) хоча сьогодні і сама одну зупинку проїхалась)
Щира українка• 16 сентября в 21:27
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Маньяк какой то
Замрійлива• 16 сентября в 21:27
Ответ длявре_Динка
Ну так автор також на маршрутці. А хто ж тоді буде зустрічатись з чоловіками на маршрутці? Такі самі жінки
Щира українка• 16 сентября в 21:28
Ответ дляДівчина заглядєніє
И везде на неё пристально смотрят
вре_Динка• 16 сентября в 21:30
Ответ дляЗамрійлива
ну не знаю, якби я не мала свого авто я б всеодно хотіла чоловіка який не їздить на маршрутці) завжди хочеться чогось більшого)
хоча так, коли я їздила на маршрутках зустрічалась з чоловіками які також на них їздили)
Щира українка• 16 сентября в 21:30
Ответ дляСусідка знизу
Автор знает толк в извращениях. А потом будут темы: «Спасите, помогите, затащил в подворотню и изнасильничал!»
Щира українка• 16 сентября в 21:31
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Таке тупе питання
Бо подобається мені він, що не ясно))
Так зачем эта тема, если все уже решили?
Шаманю второпях• 16 сентября в 21:48
господи, нафига вы дали номер?

он может и неадеквашка, но вы друг друга стоите
Жена аллигатора• 16 сентября в 21:58
Я б не спілкувалась з таким. Або нарцис, який випробовує на вас свої чари, або аб´юзер. Поведінка латентно агресивна.
Бодіпозітівна• 16 сентября в 22:50
Щас все своими красными линиями автору приключения и секс, которого 100 лет не было, наломают. Автор, встречайтесь, домой не водите, предохраняйтесь, развлекайтесь