бифидобактерияЖоржик• 16 сентября 2025

Дещо насторожує в чоловікові. Треба ваша думка

Їжджу регулярно на одній маршрутці на роботу останній рік.
Був там один чоловік. Кожен раз коли мене бачив розправляв спину та плечі, і відводив погляд кожен раз коли очі зустрічались. Думала, здалось.
Сьогодні несподівано запитав мій номер, написав і запросив завтра на побачення.
А мені не дає спокою одне неприємне враження: він не уступав мені місце. Коли бачив що я стою (раз чи два) то сидів і дивився на мене.
Один раз запитальним поглядом подивився махнув головою але я відвернулась.
От в мене питання…що це за чоловік, який не уступив дівчині що подобається місце?
Виглядає дуже охайно , одягнутий нормально, здогадуюсь навіть, де працює (на цій зупинці тільки 1 компанія), але якось через це мені не по собі…як думаєте, я права, що нічого путнього з нього не вийде, чи помиляюсь?
Результат:
вже голосів: 73
47 (64.38%) Ні, це червоний прапорець
26 (35.62%) Ти накрутила, все ок
Шмоточницаца• 16 сентября 2025
М-да, знайомство в маршрутці, це конЄшно романтІк!