ЯспАкойнаЯ• 18 сентября в 09:43
Заміокулькас. Що йому не так?
Протягом року сохне вже четверта гілка. При цьому сусідні почуваються наче добре. Відмирає одна, за нею починає наступна. Нові теж з´являються, але мало і рідко. Що йому не так?
Замулена ріка• 18 сентября в 09:47
отрежьте эту ветку. В целом растение выглядит хорошо. Не переливайте- полив очень редко как кактус.
ЯспАкойнаЯ
• 18 сентября в 09:47
Ответ дляфрау Гітта
у мене теж таке при цьому на початку осені кожний рік.
Моєму три роки, було все нормально, ріс гарно. Потім я одну бульбу відсадила окремо, бо було вже їм тісно, і почалося.
ЯспАкойнаЯ
• 18 сентября в 09:50
Ответ дляФуліганка
Когда одна отмирает, за ней следующая тоже?
Может, места мало?
Одна відмирає, кілька тижнів все ок, і починає поступово жовтіти наступна. Почалося з найменших гілочок, вже високі відмирають. Місця не мало, весною відсадила одну бульбу, власне з того і почалося
Глаголиця• 18 сентября в 09:53
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Йому й має бути тісно. Поки горщик не деформується, не пересаджують. Може при поливі залили бульби? Можна подивитися на кореневу.
По сусідству заміку багато «простору».
Замулена ріка• 18 сентября в 09:55
Ответ дляГлаголиця
По сусідству заміку багато «простору».
Згодна - йому більше не потрібен горщик. Він краще росте, коли в горщику мало місця.
Леди_на_драндулете• 18 сентября в 09:56
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Мікоризою обробіть
ЯспАкойнаЯ
• 18 сентября в 10:01
Ответ длясЛАдКОежКА
Занадто часто поливаєте
Зараз один полив в тиждень
ЯспАкойнаЯ
• 18 сентября в 10:04
Ответ дляГлаголиця
По сусідству заміку багато «простору».
Так трохи багато, сусідній то одна бульба відсаджена. У нього теж одна гілка відсохла. Треба було їх всі разом в трохи більший горщик пересадити (попередній вже деформувався), але маєм що маєм. Хотіла розмножити на два
Глаголиця• 18 сентября в 10:06
Ответ дляЗамулена ріка
Так. Взагалі замік самий для мене проблемний зеленюх. Поки я не дійшла до того, що йому потрібен максимально тісний горщик, достатньо (непрямого) світла, дуже бідний ґрунт та рідкий полив, постійно мала з ним проблеми.
Глаголиця• 18 сентября в 10:06
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я би Вам радила зсадити назад.
Заместитель Анонима• 18 сентября в 10:08
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Як раз він любить тісні горщики.
Яйцеголовая• 18 сентября в 10:16
В мене отаке нещастя на 3 гілки, що йомк не так.
При цьому коріння і бульб там повен горщик.
В мене до війни ріс 5 років, був вже монстр 1 метр, повно гілок. Поїхали на місяць, в хаті забили вікна. Було темно. Приїхали, а він не змінився. Я полила, вікна звільнили і почав
відмирать. По листку. Поки зовсім не вмер
Не прохожу мимо• 18 сентября в 10:19
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Зараз один полив в тиждень
Це забагато для нього. Я колись так поливала, теж така фігня була. Коли почала пересаджувати - корні гнилі. Йому справді краще коли менше води. Ну і за горщик вам теж правил но написали. Я розсадила - тепер рідко пускає нові, стоїть на місці.
Глаголиця• 18 сентября в 10:22
Ответ дляЯйцеголовая
Багато місця. Пересадіть по кореневій, щоб йому прям тісно було. Тоді він випускатиме нові гілки, бо поки йому достатньо місця, він і не зачухається, і саме головне - менше ризику переливу буде, а це для нього смертельно. Ну і ґрунт краще оберіть для сукулентів.
Саме краще - пластиковий прозорий горщик і поставити його в кашпо (як в мене на фото вище). Так ви будете бачити що там з коренями, буде більше дренажний отворів, і коли пластик вже буде деформуватись, пересадите в трохи більший.
ЯспАкойнаЯ
• 18 сентября в 10:26
Ответ дляГлаголиця
Я би Вам радила зсадити назад.
Напевне так і зроблю весною. Вже не хочу на зиму їх чіпати
ЯспАкойнаЯ
• 18 сентября в 10:26
Ответ дляГлаголиця
Вау, скільки там бульб у вас ?
Глаголиця• 18 сентября в 10:30
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я би не чекала до весни.
Посудомойка• 18 сентября в 10:32
Ответ дляГлаголиця
яка краса!!!!!!!!!!! восторг!!!
беру до уваги!!! теж наш явно перелила... буду поливати раз на 2 тижні...
А ви чимось його підгодовуєте ’вітамінками’?
Замулена ріка• 18 сентября в 10:36
Ответ дляГлаголиця
о який гарний!
це мій..
Скіфська пектораль• 18 сентября в 10:37
Заміку полив раз на тиждень - це дуже багато! Полив раз на два тижні - це влітку, якщо дуже спекотно і сонячна сторона. А взимку раз на місяць йому достатньо
Замулена ріка• 18 сентября в 10:37
Ответ дляЯспАкойнаЯ
так, краще навесні - це найкращий час для пересадки
Глаголиця• 18 сентября в 11:13
Ответ дляПосудомойка
яка краса!!!!!!!!!!! восторг!!!
У мене добриво для заміокулькасів та сукулентів чередую з hb 101.
Схема така: поливаю добре тільки водою 1 раз на три тижні, щоб вода збігла з дренажних отворів. Через 5-7 днів після поливу вношу добриво (розведене з водою по інструкції) але самої рідини небагато, а вже наступного разу інший вид добрива.
Глаголиця• 18 сентября в 11:13
Ответ дляЗамулена ріка
До весни він може ще більше облисіти. Так, безперечно, краще пересаджувати все навесні, але якщо рослина проблемна, то можна не чекати. В крайньому випадку обробити антистресом після пересадки.