Кусачая Я• 18 сентября 2025

Коли знімається житло, оглянувши 15хв, вже відразу прийняти рішення?

Подивились квартиру ввечері, зранку набрали, що сподобалась/берем.
Нас розцінили як неплатоспроможні і відмовили, бо не відразу заплатили кошти (ріелтор порекомендувала на майбутнє, відразу оплачувати при перегляді)

Це так ринок оренди влаштований??
Досвіду в цьому немає.
Це ж не мівіну купити(
автор Кусачая Я • 18 сентября 2025
Ответ дляУхахайкина
Хто вам сказав про неплатоспроможність?
Ріелтор передала слова власника
Помеха справа• 18 сентября 2025
Ответ дляТишком нишком
вам недобре?
Риелтор реально отжог
ПампушОК• 18 сентября 2025
Автор, ви просто не сподобалися, так буває, не ваші господарі. Минулого тижня мій чоловік шукав квартиру орендувати, бо я переїжджаю до нього в інше місто. Обдзвонив з десяток варіантів, всюди одразу відмова, бо маєм кота, хоч нам обом 50+, хороша зп, діти дорослі) От одного власника набирає і перше, що запитує: чи можна з котиком 2 роки?) Власник такий - взагалі нє, але покажіть фото котика. Ну, надсилає, а у нас мейнкуніще... Власник: ого, та це пес, я думав дрібненький... Під´їжджайте, ми з вами познайомимось. Чоловік одразу ж під´їхав і вніс завдаток, вже підписав договір, квартира близько до роботи, гарна. Хтозна, хто більше сподобався: чи кіт, чи чоловік, мене господарі ще й не бачили....
Ухахайкина• 18 сентября 2025
Ответ дляКусачая Я
Ріелтор передала слова власника
Ясно
Ріелтори часто брешуть.
Губи до вух• 18 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
я сдавала в другом районе, ехать мне было не удобно, я сделала очередь на 3 просмотра, по 30 минут, с первого просмотра квартира сдалась, звонила 2 м остальным. чтоб не ехали...
зы..тупорылые риелтора, зная мои требования все равно звонили и спрашивали, а можно с маленькой-воспитанной собачкой???)))
Я наблюдаю квартирку напротив своего балкона. Ее сдают. На террасу регулярно выходит мааааленький песик и ссыт на стену… наверное хозяевам тоже плели про воспитанную собачку.
Более того, я сама не сниму квартиру, где разрешено с животными, так как врядли хозяин проверяет стену на балконе. а в южном климате высыхает мгновенно и визуально не видно. Но вонь я могу только представить.
Апофиозная• 18 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Вирішили, що неплатоспроможні, бо не заплатили одразу на перегляді? Тупа відмазка. Краще б одразу сказали, що вже здали.
Я ще не бачила ідіотів які платять одразу на перегляді, а документи подивитись, з договором ознайомитись, по реєстрам перевірити, може там хазяї з кримінальним минулим, нащо той геморой. Це відповідальний крок
Володарка мрій• 18 сентября 2025
Я навпаки одразу не здаю. Показала декільком людям, залишилося 4 претенденти, з ними вже розмовляли та вирішували для себе, кому віддати перевагу.
Муркошечка• 18 сентября 2025
Ні. Ви просто чомусь не сподобались власнику.
Лорка-хлорка• 22 сентября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
А как хозяин проверял айтишник или нет? И еще вопрос - он вас предупреждал, что будет утомлять своими визитами?
Сказала просто. Не проверял. Могла и бы и доки показать, не пролоема. Не предупреждал, что будет часто заходить.